Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pomysł zdrapki


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 02 listopad 2021 - 12:18

Kupowanie kuponów zdrapek na XP monety oponki lub energię. Tak wiem wiem głupi pomysł. Tylko proponuję. By mogła być jedna zdrapka dziennie darmowa potem kolejne płatne. Nie mam pewności jaki koszt by był zdrapki na oponki ale na pewno nie tani



#2 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 02 listopad 2021 - 12:49

Sposobów na zdobycie darmowych oponek jest mnóstwo. Co do energii, xp, czy monet można je zdobyć w kasynie.

100.gif


#3 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 03 listopad 2021 - 09:58

W sumie tak.Ale w kasynie nie ma się wyboru tutaj by się miało wybór co chciało by się wygrać i ciągnąć dane losy



#4 AdrianOoO

AdrianOoO

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:Synexc






Reputacja: 25

Napisano 03 listopad 2021 - 16:14

Jednego nie rozumiem. 

Dlaczego na starcie piszesz że ta propozycja jest głupia? Jeżeli dajesz propozycję to powinieneś nas zachęcić do swojego pomysłu, a nie jeszcze celowo od niej odrzucać.

Sam pomysł byłby ciekawy gdyby nie nagrody które proponujesz, bo możliwości zdobycia wypisanych przez Ciebie nagród jest od groma.

 

Gdyby taka zdrapka była dość unikalna i byłby tam jakiś % szans na zdobycia jej podczas wykonywania misji (na ten sam sposób co 1 jednostką treningową) to już byłoby ciekawiej, a nie ustawienia jednej zdrapki dziennie i resztę kupujcie za oponki :D Nagrody też byłyby unikalne np. Wspomagacze +50 na okres 1-3 dni, zmysł bohatera na okres 1-3 godzin czy nawet zwierzak z specjalną umiejętnością który byłby do zdobycia tylko w zdrapkach. 


Użytkownik AdrianOoO edytował ten post 03 listopad 2021 - 16:14





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych