Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Modernizowane uprawnienia doradcy


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Prawy

Prawy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL27
  • Postać:Prawy
  • Drużyna:Nocna Straż
Reputacja: 2

Napisano 25 październik 2021 - 21:17

Hej, wpadłem na pomysł modernizowanych uprawnień doradcy głównie ze względów bezpieczeństwa.

 

Uprawnienia typu:

- Może lub nie może kickować ludzi

- Może atakowac drużyny i bandy

itp.

 

W szczególności fajnie gdyby była opcja blokady kickowania ludzi bo nigdy nie wiadomo :P.

 

Co myślicie?



#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 26 październik 2021 - 09:23

Taki pomysł niedawno już ktoś przedstawił. Bez sensu, ponieważ zazwyczaj rangą doradcy zostają mianowani Ci, którzy nabyli zaufanie przywódcy. Doradca to nikt inny, jak osoba która pomaga przywódcy utrzymać porządek w drużynie. Wyrzucanie nieaktywnych członków, niepotrafiących dostosować się do panujących reguł i zasad to również zadanie doradcy, podobnie jak atakowanie innych drużyn, czy też band. Przywódca drużyny, kiedy nie ufa lub ma zastrzeżenia wobec niektórych członków swojego teamu nie powinien podnosić ich rangi. Dlaczego? A no dlatego, że w następstwie mogą oni nadużyć swojej funkcji i zaufania szefa, i np. złośliwie wyrzucić członków drużyny.

Dlatego tak ważna jest komunikacja w drużynie i chociaż trochę zapoznanie się z nowymi graczami, analizowanie ich postępów względem zdobytego doświadczenia, czy też punktów umiejętności.


Użytkownik Danielo edytował ten post 26 październik 2021 - 09:27

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych