Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Aktualizacje, Nowe serwery, Rozgrywka,


  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ankieta: Ankieta ogólnie (3 użytkowników oddało głos)

Popierasz

  1. Tak ,interesujące pomysły (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Nie, Słabe pomysły (3 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 SnakePolska

SnakePolska

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL3
  • Postać:Snake
  • Drużyna:TheHeroes
Reputacja: 0

Napisano 23 wrzesień 2021 - 23:58

Witam, mam pytanie do osób albo ogólnie do większości społeczności Hero Zero :) 

Pierwsze pytanie

jaki sens jest tworzenie nowych serwerów skoro pierwsze serwery są już obumarłe trzymają się tylko najlepsze drużyny ale w tych drużynach gra od 1-10-ciu osób na krzyż online w tygodniu ,tworzenie nowych serwerów będzie się równało z kolejnym obumieraniem poprzednich serwerów więc jaki jest sens tego?, rozumiem że nowe pl'e dają nowe drużyny i pieniądze z rozbudowy ale można także rozwinąć grę dodając więcej płatnych rzeczy typu zwierzaki sety (które dają na + staty) czy  inne gadżety z tym związane , do drużyn nowe wspomagacze za oponki, pomysłów można dać wiele ale to na inny wątek.

 

Drugie pytanie 

Czy dobrą opcją by było stworzenie tych nowych serwerów do 30 pl'a (zaokrąglenia) i nie tworzenia dalszych serwerów  tylko zajęcie się mocno aktualizacjami i dodaniem nowych trybów do gry, skupić się na dodawaniu jak najwięcej aktualizacji dodających ciekawe rzeczy do gry  żeby zainteresować nowego lub starego gracza na powrót do grania.

 

Moim zdaniem dodanie kryjówki to był dobry ruch na początek ale na tym się zatrzymało.

Proszę o krytykę przemyślaną to jest tylko moje zdanie , wiadomo że mogą się zdania różnić .Pozdrawiam :) 

 

Sorki miałem to wstawić na Dyskusje 


Użytkownik SnakePolska edytował ten post 24 wrzesień 2021 - 00:02





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych