Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Elementy wyposażenia

Samotnia

  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 10 wrzesień 2021 - 12:06

Nie mówię że domki wyspy lawy itp są złe.Ale myślę o czymś jak najbardziej osobistym i prywatnym.Batman miał jaskinię Superman jakieścośtam na arktycznym zadupiu(nazwijmy lodowy pałacyk)...Więc do czego dążę...jakieś odjechane pustkowie z odjechaną samotnią i zabezpieczeniami mocniejszymi niż ciężka artyleria które są godne superbohatera.Nie za mocny pomysł czy coś? Jak dla mnie fajny pomysł by mieć samotnię


  • Danielo lubi to

#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 10 wrzesień 2021 - 15:11

Ci, którzy wypróbowali nowe lokacje i pozostałe elementy w kryjówce, mogą być już tym znudzeni. Można by podyskutować o czymś takim, by każdy przedstawił swoją wizję, co by mu odpowiadało, a co nie. Od tego jest forum, by dzielić się swoimi spostrzeżeniami.  :papa:

Według mnie, taka jaskinia byłaby niezła. W środku też jakieś wyposażenie odpowiadające lokacji. 


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 11 wrzesień 2021 - 09:50

Jaskinia może nie...ale coś na pewno.Można tylko fantazjować jakby miała wyglądać taka samotnia ukryta przed ludzkim wzrokiem gdzieś na pustkowiu odciętym od świata


Użytkownik animista666 edytował ten post 11 wrzesień 2021 - 09:50





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych