Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nie rozumiem


Najlepsza odpowiedź Kaskader , 22 sierpień 2021 - 10:08

Witaj Unicorn35

 

Nowa modyfikacja dla towarzysza posiada startową ilość atrybutów, jeżeli jej użyjesz na towarzyszu to będzie ona dawała więcej atrybutów. Pokazuje ci, że jest lepsza niż stara, ponieważ gra porównuje modyfikacje na tym samym poziomie towarzysza, na którym masz zamiar jej użyć.

 

Pozdrawiam.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Unicorn35

Unicorn35

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
Reputacja: 26

Napisano 21 sierpień 2021 - 17:35

Hej, nabyłem nową modyfikację dla towarzysza Załączony plik  modyfikacja.PNG   77,25 KB   1 Ilość pobrań, pokazuje że jest ona lepsza od tej, którą mam aktualnie u towarzysza. Jednak, jak porównacie sobie przypisane atrybuty do tej modyfikacji, wyjdzie na to, że ta aktualna modyfikacja daje więcej niż ta, która niby jest lepsza. Załączony plik  towarzysz.PNG   27,41 KB   1 Ilość pobrań

Pomocy  :Laughing: No nie wiem, chyba modyfikacja z nowego sezonu powinna być faktycznie lepsza. Ale nie wydaje mi się, że tak jest. Nie rozumiem.


Użytkownik Unicorn35 edytował ten post 21 sierpień 2021 - 17:38


#2 dellown

dellown

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:cooltularna
  • Drużyna:VALHALLA



Reputacja: 3

Napisano 21 sierpień 2021 - 19:18

Bug poprostu i tyle



#3 Unicorn35

Unicorn35

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
Reputacja: 26

Napisano 21 sierpień 2021 - 20:05

W takim razie co mam z tym zrobić?
P.S. Nie zwracajcie uwagi na umiejętności. Chciałem pokazać jedynie zwierzaka z tą modyfikacją (jedynego zwierzaka z modyfikacją).

Użytkownik Unicorn35 edytował ten post 21 sierpień 2021 - 20:30


#4 Kaskader

Kaskader

    Znawca

  • Team Hero Zero
  • 167 postów



Reputacja: 194

Napisano 22 sierpień 2021 - 10:08   Najlepsza odpowiedź

Witaj Unicorn35

 

Nowa modyfikacja dla towarzysza posiada startową ilość atrybutów, jeżeli jej użyjesz na towarzyszu to będzie ona dawała więcej atrybutów. Pokazuje ci, że jest lepsza niż stara, ponieważ gra porównuje modyfikacje na tym samym poziomie towarzysza, na którym masz zamiar jej użyć.

 

Pozdrawiam.



#5 Unicorn35

Unicorn35

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
Reputacja: 26

Napisano 22 sierpień 2021 - 11:27

Kaskader, no bo mój towarzysz na którym jest stara modyfikacja ma 30 pzm. Nową modyfikację zamierzam przeznaczyć dla nowego towarzysza, lepszego, ale na razie chcę nim wbić ten 30 poziom.
"...Pokazuje ci, że jest lepsza niż stara, ponieważ gra porównuje modyfikacje na tym samym poziomie towarzysza, na którym masz zamiar jej użyć." - o tego nie rozumiem. Mógłbyś nieco jaśniej?

#6 Kaskader

Kaskader

    Znawca

  • Team Hero Zero
  • 167 postów



Reputacja: 194

Napisano 22 sierpień 2021 - 12:33

Witaj Unicorn35 

 

Jeżeli najedziesz na modyfikację, którą masz w ekwipunku lub depozycie, to gra automatycznie porównuje ją do towarzysza( z modyfikacją lub bez ), którego aktualnie używasz. Modyfikacja nieużyta pokazuje wartości startowe jakie ma na pierwszym poziomie, kiedy gra porównuje modyfikacje to bierze pod uwagę maksymalną ilość atrybutów jaką może ci dać na 30 poziomie. Zawsze jeżeli masz zieloną strzałkę przy modyfikacji towarzysza to znaczy że jest lepsza.

 

Pozdrawiam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych