Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 3 głosy

Zwiększenie limitu monet


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubajest

kubajest

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:kubajest
  • Drużyna:Warsaw Shore
Reputacja: 5

Napisano 30 czerwiec 2021 - 20:44

Hej pisze do was z propozycją zwiększania limitu monet. Wystarczyło by usunąć jeden bit odpowiadający za minus. W HZ nie można mieć czegoś na minusie więc ten bit nie jest potrzebny.  Likwidując ten bit i dając normalny bit limit by się zwiększył dwukrotnie (signed integer zamienić na unsigned intger typ). Gracze by mieli więcej frajdy z wydawania monet. 


  • QueMix i Plazmix lubią to

#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 30 czerwiec 2021 - 21:15

Wiesz, słabo rozumiem Twoją propozycję. Troszkę ją dopracuj i dokładniej przekaż co masz na myśli, podając więcej szczegółów itd.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 kubajest

kubajest

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:kubajest
  • Drużyna:Warsaw Shore
Reputacja: 5

Napisano 30 czerwiec 2021 - 21:49

To programiści ogarna bardziej, ja napisałem tak aby każdy zrozumiał kto nie miał styczność z programowaniem. W hero zero nie można miec monet na minusie więc te bit nie jest potrzebny. Proszę masz tu z neta o co chodzi A signed integer is a 32-bit datum that encodes an integer in the range [-2147483648 to 2147483647]. An unsigned integer is a 32-bit datum that encodes a nonnegative integer in the range [0 to 4294967295]. The signed integer is represented in twos complement notation.(Liczba całkowita ze znakiem jest 32-bitową datum, która koduje liczbę całkowitą z zakresu [-2147483648 do 2147483647]. Liczba całkowita bez znaku jest 32-bitową datum, która koduje nieujemną liczbę całkowitą z zakresu od 0 do 4294967295. Liczba całkowita ze znakiem jest reprezentowana w notacji uzupełnienia do dwójek.)

#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 01 lipiec 2021 - 12:57

i wszystko jasne, mogli by zwiększyć limit monet, znam takich graczy co osiągnęli już limit monet i więcej nie mogą zarobić a by chcieli


  • ewa47 i kubajest lubią to

gluptas1.gif


#5 Plazmix

Plazmix

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Plazmix



Reputacja: 557

Napisano 01 lipiec 2021 - 13:54

No mogliby powiększyć ale żeby dodali też przy okazji nowe czyny w gorączce zakupów np. 
500.000.000/500.000.000 Wydanych monet w przeciągu dnia itd


Użytkownik Plazmix edytował ten post 01 lipiec 2021 - 13:54

  • kubajest lubi to

#6 BlackAngel44

BlackAngel44

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL21
  • Postać:BlackAngel
Reputacja: 3

Napisano 01 lipiec 2021 - 14:44

Jak najbardziej jestem za 3 raz już zebrałem full monet i teraz wydaje ciągle końcówkę bym mógł zbierać....
  • kubajest lubi to

#7 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 01 lipiec 2021 - 20:36

Niech się najpierw wezmą za dodawanie czynów za wydawanie kasiory w ciągu 1 dnia. Próg nagród kończy się przy 300 milionach, a limit kończy się na 2mld 147mln ( w zaokrągleniu). Co do zwiększenia limiu to jestem za, bo w ponad trzy tygodnie już uzbierałem 1/3 limitu xDD Pisz z tym do suppa, najlepiej niemieckiego, bo tam bardziej ogarniają takie rzeczy, na polskim pewnie to nie przejdzie, ale próbuj. :) Może w końcu coś z tym zrobią, chociaż nie wydaje mi się, że to kiedykolwiek zmienią. ;p Znając te aktualizacje, które mamy teraz, to zanim oni się za to wezmą to zejdzie się w ciul czasu. ( o ile się wezmą za takie rzeczy, bo pozmieniać kosmetyczne rzeczy lub naprawianie bugów, których większość zapewne nie miała zostają naprawiane to umią zrobić w przeciągu 4 tygodnii, to jest ich jedyna robota w ostatnich aktualizacjach. To jest jakaś kpina z ich strony. :) To jest ich jedyna "zmiana w grze", a jak jest coś ważniejszego lub fajniejszego to za mury chińskie tego nie będzie, albo za kilka lat najwcześniej się takich rzeczy doczekamy). Ale tak to koncepcja bardzo fajna. :)


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 01 lipiec 2021 - 20:41

  • Pablo Escobar i kubajest lubią to

:) (:


#8 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 02 lipiec 2021 - 08:57

Tak jak pisałem w temacie z aktualizacja, zwiększenie limitu/czynów na monety i dodanie jakis pomieszczeń w kryjówce, bo sloty stoja a nie ma co stawiać

#9 Plazmix

Plazmix

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Plazmix



Reputacja: 557

Napisano 03 lipiec 2021 - 14:11

Tak jak pisałem w temacie z aktualizacja, zwiększenie limitu/czynów na monety i dodanie jakis pomieszczeń w kryjówce, bo sloty stoja a nie ma co stawiać

Napisałem do twórców gry możliwe nowe pomieszczenia w kryjówce oraz rozwinięcie czynów takich jak gorączka zakupów więc zobaczymy czy coś z tym zrobią  -_- 
:super:
 Pozdrawiam Plazmix  :smug: 
 


Użytkownik Plazmix edytował ten post 03 lipiec 2021 - 14:33

  • Pablo Escobar lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych