Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pakiety Subskrypcyjne


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rudnik04

Rudnik04

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów



Reputacja: 187

Napisano 13 kwiecień 2021 - 16:46

Witajcie Bohaterowie,

 

To marzenie wielu bohaterów: budzić się każdego dnia zapachem świeżo upieczonych oponek. To marzenie może teraz stać się rzeczywistością!

 

Wszystko, co musisz zrobić, to wykupić Subskrypcyjny Pakiet w Sklepie z Oponkami między 16/04/2021 a 23/04/2021 i logować się przynajmniej raz dziennie przez kolejne 10 dni - a otrzymasz 20 pysznych oponek dostarczonych bezpośrednio do okna dialogowego premii za logowanie, przy każdym pierwszym logowaniu danego dnia. Pyszne!

Podsumowując, możesz kupić do 3 Pakietów Subskrypcyjnych i przedłużyć tym samym subskrypcję do 30 dni łącznie. Smacznego!

 

Najlepszego,

 

Twój zespół Hero Zero.


  • Kinia1 lubi to

#2 Arkadiusz33

Arkadiusz33

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 3

Napisano 13 kwiecień 2021 - 18:34

To jest tylko dla osob,które wydaja kasę?
  • Pablo Escobar lubi to

#3 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 14 kwiecień 2021 - 06:16

To jest tylko dla osob,które wydaja kasę?


Tak

#4 FixeS

FixeS

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL27
  • Postać:FixeS
  • Drużyna:Business Club
Reputacja: 0

Napisano 14 kwiecień 2021 - 14:00

To jest tylko dla osob,które wydaja kasę?

Za darmo raczej tego nie kupisz xd



#5 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 380

Napisano 14 kwiecień 2021 - 14:49

To jest tylko dla osob,które wydaja kasę?

Rozumiesz znaczenie słowa "kupić"? Jeżeli nie rozumiesz to słowo "kupić" oznacza, że żeby dostać ten pakiet subskrypcyjny, musisz go ZAKUPIĆ ZA PRAWDZIWE PIENIĄDZE. Poza tym nie wiem czy to jest jakiś troll, czy cokolwiek innego, ale jeżeli to nie jest troll to masz kolego problem z czytaniem ze zrozumieniem i to poważny problem, skoro się jeszcze pytasz czy trzeba zapłacić za ten pakiet. XD I można ten pakiet przedłużyć do 30 dni, zakupując dodatkowo 2 pakiety subskrypcyjne, który każdy z nich kosztuje bodajże 43,49zł. Kolego, te pakiety z oponkami nie są i nigdy nie będą za darmo.  :smile: Musisz z kieszeni wyciągnąć troszkę pieniążków, żeby móc sobie kupić chociażby sezon, o!  :Laughing: Poza tym to kto chce to kupi, chcesz kupić to kupisz, nie to nie i tyle, krótka piłka. Ale fajnie by było, jakby jednak takie pakiety oponek były za darmo, ale z drugiej strony, firma musi jakoś też na siebie zarabiać i utrzymywać serwerownię.  :confused: I żeby ta gra w ogóle jeszcze istniała. Nie słyszałem nigdy w swoim życiu czegoś takiego, że pakiety z oponkami były kiedykolwiek za darmo, ale pomarzyć o tym zawsze można..  :Laughing:


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 14 kwiecień 2021 - 14:53

  • Pablo Escobar i FixeS lubią to

:) (:


#6 Arkadiusz33

Arkadiusz33

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 3

Napisano 14 kwiecień 2021 - 15:30

Spytałem się czy jest to tylko dla osób wydający kasę a,ze to jest płatne to wiem a czytac jak umiesz to powiedz gdzie napisałem czy ten pakiet kosztuje?

#7 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 380

Napisano 14 kwiecień 2021 - 17:20

Spytałem się czy jest to tylko dla osób wydający kasę a,ze to jest płatne to wiem a czytac jak umiesz to powiedz gdzie napisałem czy ten pakiet kosztuje?

Dla wszystkich graczy są dostępne te pakiety, to jest chyba wiadome.. xD Dla tych co nie kupują pakietów i dla tych, którzy kupują to w oporowych ilościach, więc raczej to pytanie które zadałeś jest kompletnie bez sensu. :) I tak, umiem czytać ze zrozumieniem, w porównaniu do niektórych. I jeśli jesteśmy już w temacie związanej z kupnem oponek to każdy gracz, niezależnie od tego czy wydaje kasę na grę czy nie, ma dostęp do kupna pakietów oponek, sezonów itp. Nie ma tu wyjątków.


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 14 kwiecień 2021 - 17:23

:) (:


#8 Kinia1

Kinia1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:MAZURY
  • Serwer:PL26
  • Postać:Kinia1
  • Drużyna:KIKIGANG






Reputacja: 203

Napisano 14 kwiecień 2021 - 17:29

Zgadzam się z Matim  akurat ,że pytanie było trochę bez sensu  ,ale ...... jest coś takiego jak zrozumienie , a nie wszyscy ''huzia na józia'' i pośmiejemy się z niego , bo zadaje głupie pytanie , Wy zadajecie  wyłącznie mądre ........Pozdrawiam i trochę więcej empatii :)


  • Danielo lubi to

#9 Arkadiusz33

Arkadiusz33

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 3

Napisano 14 kwiecień 2021 - 17:40

Dobra nie chcę się kłócić następnym razem 5 razy się zastanowię zanim coś wyślę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych