Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Dodatkowa funkcja w rankingu

funkcja ranking hero zero dodatkowa PaniK herocon ttd

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Dodatkowa funkcja w rankingu (14 użytkowników oddało głos)

Czy chciałbyś taką funkcję w grze?

  1. Tak (13 głosów [92.86%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 92.86%

  2. Nie (1 głosów [7.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.14%

  3. Nie wiem (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 27 marzec 2021 - 15:27

Witam bardzo serdecznie! :*
 
Dzisiaj chciałbym wam przedstawić kolejny niewielki pomysł, który pomógłby w poszukiwaniu aktywnych graczy do drużyny. Jednak, tym razem odpowiadam wyłącznie za realizację graficzną pomysłu na prośbę PaniK, która jest pomysłodawczynią, oczywiście link do jej profilu znajduje się poniżej, wystarczy kliknąć w obrazek. Również gorąco polecam serię "Przygód PaniKary", którą znajdziecie w sekcji Fan Art. :smug:

 

                                                     panikpng_hppppwrs.png
 
Zatem, bez zbędnego przedłużania prezentujemy wam ten oto pomysł. :O
 
Jak wiemy każdy przywódca chce mieć w swojej drużynie aktywnych graczy, a jedną z najlepszych metod na sprawdzenie aktywności jest podejrzenie punktów doświadczenia i punktów HeroCon. Naturalnie, jeżeli znajdziemy danego gracza i będziemy chcieli przykładowo sprawdzić jego aktywność to zapewne udamy się do zakładki HC i TTD, jednak w tym pomyśle zależy nam, aby ten proces nieco przyśpieszyć i ułatwić poprzez dodanie swego rodzaju odnośników, które błyskawicznie przeniosłyby nas do pozycji konkretnej osoby w rankingu. Wyglądałoby to mniej więcej tak:

 
rankingpn_hppppwrn.png
 
Oczywiście mamy świadomość, że ktoś nie lubi zbytnich ułatwień i z jakiegoś powodu nie chciałby takiej opcji w grze, zatem jest także opcja ukrycia ikon, a jej działanie to banał, wystarczy odznaczyć ten zielony "fifraczek" widoczny na poprzednim obrazku i voilà! Po funkcji ani śladu! Czyści nasz ranking jak Domestos nasz tron! :D
 
ranking2p_hppppwre.png
 
Więc to by było na tyle, krótki, ale wydaje mi się treściwy pomysł, który wielu osobom ułatwiłby pracę. Zdaję sobie również sprawę, że pojawią się głosy, że trzeba być totalnym leniem, aby coś takiego popierać, aczkolwiek ja się z tym nie zgadzam i uważam, że graczom też należy się odrobina komfortu, zwłaszcza, że funkcja żadnej przewagi w grze nad innymi nie daje oraz jest dostępna dla wszystkich.
 
W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować PaniK, pomysłodawczyni i inicjatorce całego przedsięwzięcia, za wyjście z inicjatywą i chęć nawiązania współpracy w celu zrealizowania pomysłu.  :super: 
 
Pozdrawiamy!  :D :papa:


Użytkownik TheDerpciakPL edytował ten post 27 marzec 2021 - 15:28

05a5fb1ed4e64.gif


#2 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 27 marzec 2021 - 15:50

To ja dziękuję Derpciakowi za pomoc w kwestii wizualnej i opisowej ^^ Wiadomo, było do kogo się zgłosić po prostu :D 


  • Gluptas31 i TheDerpciakPL lubią to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#3 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 27 marzec 2021 - 18:30

Pomysł PaniK, wykonanie Derposława, czego chcieć więcej, biorę w ciemno każdy pomysł tego dua :3

gluptas1.gif


#4 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 28 marzec 2021 - 20:21

Oprócz tego co napisałeś, są jeszcze pojedynki i walki drużyny.
Oczywiście jestem na tak.
Czasami gracz ma powody do nieaktywności swojej.
  • TheDerpciakPL i PaniK lubią to





Also tagged with one or more of these keywords: funkcja, ranking, hero zero, dodatkowa, PaniK, herocon, ttd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych