Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Dodatkowe funkcje w drużynie

drużyna hero zero funkcje doradca zarządzanie exp walki

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Dodatkowe funkcje w drużynie (21 użytkowników oddało głos)

Czy chciałbyś zobaczyć takie funkcje w grze?

  1. Zdecydowanie tak (19 głosów [90.48%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 90.48%

  2. Tak (1 głosów [4.76%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.76%

  3. Nie wiem (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. Zdecydowanie nie (1 głosów [4.76%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.76%

Głosuj

#1 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 19 marzec 2021 - 20:06

Witam państwa bardzo serdecznie! :D

 

Po kilkumiesięcznej przerwie powracam z głową pełną nowych pomysłów i pełen energii do pracy (hehe, nie). Postanowiłem zebrać dzisiaj tutaj poranne ptaszki, popołudniowych kanapowców, wieczornych czytelników oraz nocnych Marków, w zależności kiedy to czytacie, aby zaprezentować nowy pomysł na dodanie kilku drobnych, ale myślę, że przydatnych funkcji w drużynie, które pomogą w organizacji. :O

 

Wielu z was, którzy odwiedzają ten temat na pewno gra lub grało w jakiejś drużynie i być może piastowało rolę doradcy lub przywódcy. Oczywiście każdy dobry przywódca ma pod sobą zaufanych doradców, a co za tym idzie, wspólnie starają się rozwijać bądź budować aktywną drużynę. Jednak by to osiągnąć trzeba mieć wgląd w HC, TTD oraz zgłoszenia do walk graczy, którzy są częścią naszej ekipy, żeby mieć pewność, że każdy się stara i prężnie rozwija, a nie jest piątym kołem u wozu. Zatem, przechodząc do sedna chciałbym zaprezentować moje pomysły na ułatwienie nieco pracy drużynowym sekretarzom oraz ambitnym przywódcom.  :super: 

 

1. Zgłoszenia do walk

 

Pomysł polega na tym, że najeżdżając kursorem myszki na historię walk będziemy w stanie ujrzeć listę zgłoszonych i niezgłoszonych do walki bez konieczności jeżdżenia po liście członków w górę i w dół, i  wtykania nosa w ekran tylko po to, żeby sprawdzić kto się zgłosił. Wyglądało by to mniej więcej tak:

druzyna1p_qqqsqxx.png

 

No, ale ktoś powie, że na wersji mobilnej nie da się najechać kursorem i trzeba będzie przytrzymywać czy coś, i tu wkracza druga część. Na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych będzie możliwość podglądu poprzez jedno drobne kliknięcie nawet w na głównej "stronie" drużyny:

druzyna2p_qqqsqxe.png

 

A to oznacza więcej klikania maluśkich guziczków na wersji mobilnej, muahahahaha! Ale ja jestem niedobry.  :diabel: 

 

2. Podgląd TTD

 

Funkcji, której osobiście mi brakuje to podgląd w drużynie TTD, bo żeby sprawdzić kto ile doświadczenia wyrobił to trzeba latać w tę i na zad po rankingu, i ich szukać. Natomiast ta funkcja znacznie by to ułatwiła, bo całe drużynowe TTD mielibyśmy za jednym kliknięciem:

 

druzyna3p_qqqsqxw.png

 

*Ilość punktów doświadczenia jest fikcyjna i została wykorzystana jedynie na potrzeby prezentacji.

 

No mili państwo, to by było na tyle, szybkie dwa pomysły, które myślę bardzo pomogły w zarządzaniu i organizacji drużyny. Wiem, że pewnie pokażą się sceptyczne Jasie i marudzące Małgosie, które powiedzą, że "no, ale masz przecież te ikonki kto się zgłosił do walk, to taki problem sprawdzić", może to nie problem, ale oszczędzi to nam trochę czasu i sprawdzaniem czy aby na pewno się ktoś zgłosił.

 

Dziękuję serdecznie za uwagę i zapraszam do komentowania, subskrybowania, żółty magicz-... znaczy, no, pozdrawiam. :papa:


05a5fb1ed4e64.gif


#2 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 19 marzec 2021 - 20:15

Idealne.

 

Od 5 minut próbuje wymyślić do czego się przyczepić i nic nie wymyśliłam, więc nie jest źle :D 


Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#3 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 19 marzec 2021 - 20:20

Idealne.

 

Od 5 minut próbuje wymyślić do czego się przyczepić i nic nie wymyśliłam, więc nie jest źle :D

Znalazłoby się pewnie z kilka drobnych błędów składniowych, ale to takie drobne niedopatrzenie z racji późnej pory.  :ziewa: 

 

PS. Weź mnie nie strasz, bo zawału dostałem jak przeczytałem ostatnie zdanie. :D


  • PaniK i Kinia1 lubią to

05a5fb1ed4e64.gif


#4 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 20 marzec 2021 - 14:25

Przykro mi, ale jestem na nie. To wszystko da się zobaczyć w rankingu, a jak komuś nie pasuje to niech nie gra w tą grę.
  • TheDerpciakPL, MatiProZiom i PPPPPPPPPPPP lubią to

#5 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 20 marzec 2021 - 14:46

Przykro mi, ale jestem na nie. To wszystko da się zobaczyć w rankingu, a jak komuś nie pasuje to niech nie gra w tą grę.

 

No HC też można zobaczyć w rankingu, a jest taka też opcja w drużynie, żeby podejrzeć jak kto sobie radzi i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Mam nie grać w HZ tylko dlatego, że coś mi nie odpowiada? Po to jest ten dział, żeby proponować zmiany, zwłaszcza, że pomysł ma na celu drobną zmianę organizacji danych w drużynie, więc nikt nie traci, a życie staje się nieco łatwiejsze, bo mógłbyś mieć przejrzyste dane za jednym kliknięciem.

 

Pozdrawiam :papa:


  • Gluptas31 i Kinia1 lubią to

05a5fb1ed4e64.gif


#6 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 20 marzec 2021 - 17:13

W końcu coś ciekawie przemyślane oraz bardzo użyteczne :) Na pewno znajdą się jakieś mini błędy aczkolwiek cały pomysł jest super i na pewno pomoże ;3 


  • TheDerpciakPL i kajuchnaa lubią to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#7 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 21 marzec 2021 - 22:51

Derp przecież podobne pomysły były i nic w tej kwestii nie ruszyło, niemniej te opcje na pewno by się przydały
  • TheDerpciakPL lubi to

#8 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 22 marzec 2021 - 09:52

Podgląd wyników ttd w drużynie jest moim marzeniem odkąd gram w hz. Proste, użyteczne, idealne.
Jestem na tak dla obu pomysłów.
  • Gluptas31, TheDerpciakPL i Adam131 lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 






Also tagged with one or more of these keywords: drużyna, hero zero, funkcje, doradca, zarządzanie, exp, walki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych