Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pytanie odnośnie nazw drużyn


Najlepsza odpowiedź Rudnik04 , 19 styczeń 2021 - 12:56

Witaj,

 

Wszelkie skargi/podejrzenia łamania regulaminu gry, należy zgłaszać do Supportu

 

Pozdrawiam,

 

Rudnik04.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kadirri

Kadirri

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL26
Reputacja: 21

Napisano 19 styczeń 2021 - 12:33

Witam,

 

Nie ukrywam, że gra jest naprawdę fajna. W wolnym czasie fajnie tutaj wpaść i zadbać o swojego bohaterskiego avatara. Jednakże... Może zabrzmię jak stara, markotna baba, ale ludzie... nazwy drużyn (aktualnie jestem na PL26) mnie po prostu przerażają. Serio. Prawie co trzeci skład mówi o słynnym JD, wstawia wulgarne nazwy na genitalia czy przekleństwa. Podałabym przykłady, ale nie chcę dostać za wulgaryzmy. Ani to mądre, ani zabawne. Czy ktokolwiek zajmuje się weryfikowaniem tych nazw czy jest to pozostawione samo sobie? 

 

I tak, można na to nie patrzeć, olać, whatever. Tylko sami psujecie sobie klimat z gry, bo chcieliście "zabłysnąć". Btw. to już martwy mem, ale traktujecie go jak reanimację trupa defibrylatorem.


  • Azurah, Gacek i Rzepik lubią to

#2 Rudnik04

Rudnik04

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów



Reputacja: 187

Napisano 19 styczeń 2021 - 12:56   Najlepsza odpowiedź

Witaj,

 

Wszelkie skargi/podejrzenia łamania regulaminu gry, należy zgłaszać do Supportu

 

Pozdrawiam,

 

Rudnik04.


  • Kadirri lubi to

#3 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 19 styczeń 2021 - 13:10

"Tylko sami psujecie sobie klimat z gry, bo chcieliście "zabłysnąć"" nie wiem do kogo to jest skierowane  ale co ma do klimatu gry nazwa jakiejś losowej drużyny..? "JD" nie jest martwym "memem" a przynajmniej tam skąd się wzięło dalej ludzie go używają i nie możesz "karać" za jakiś skrót jak nie wiemy co ono oznacza.. dla kogoś kto to napisał może być skrót nawiązujący do czegoś innego.



#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 19 styczeń 2021 - 13:17

Jak  piszą to niech piszą. Hero zero jest  grą dla  młodszych jak i starszych widzów. Więc nie ma  co się   dziwić.  Są   tacy z którymi można sie posmiać i  porozmawiać  o  życiu a  są tacy którzy znają tylko takie słowa   jak  "lol,xd,kappa,jd" także cóż.. Polecam  starsze serwery. Na  starszych  jest mniej młodzieży bo przeważnie młode osoby grają sezonowo.  wbiją 100lvl i idą na  nowy pl. chociaż  są tacy co   wbijają  100lvl w rok. ale to już :O   :D


  • Kadirri lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 Kadirri

Kadirri

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL26
Reputacja: 21

Napisano 19 styczeń 2021 - 14:02

"Tylko sami psujecie sobie klimat z gry, bo chcieliście "zabłysnąć"" nie wiem do kogo to jest skierowane  ale co ma do klimatu gry nazwa jakiejś losowej drużyny..? "JD" nie jest martwym "memem" a przynajmniej tam skąd się wzięło dalej ludzie go używają i nie możesz "karać" za jakiś skrót jak nie wiemy co ono oznacza.. dla kogoś kto to napisał może być skrót nawiązujący do czegoś innego.

 

Chodzi mi o zrozumienie fenomenu używania wulgaryzmów i wspomnianego JD jako uznanie tego za coś "hehe śmiesznego". Plus, piszę to jako JD, jednak jak wspomniałam są drużyny które używają dobrze znanego rozwinięcia tych dwóch literek. Także czy to JD czy JP czy inne cudo, mnie to lotto, bo nie każdemu może o Disa chodzić, ale rozwinięcie gdzie jawnie się klnie. Welp. Trochę to słabe.


  • Azurah i Rzepik lubią to

#6 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 19 styczeń 2021 - 15:05

Tego to jeszcze chyba nie grali. xD Serio, jak nie podoba Ci się nazwa jakiejś drużyny to zgłaszasz do supportu czy coś. Albo po prostu to ignoruj.. Powiem tak, ta gra jest skierowana głównie dla młodszych odbiorców (<16 lat) i to, że dają sobie takie "dziecinne" nazwy dla swoich drużyn, to Tobie nic do tego. Używają wulgaryzmów lub wyzwisk, czy czegoś tam jeszcze innego no to trudno, zgłaszaj to do supportu i tyle. Tak jak Adam131 napisał : "Polecam starsze serwery. Na starszych jest mniej młodzieży bo przeważnie młode osoby grają sezonowo." Zgadzam się z tym i Tobie polecam zrobić dokładnie to samo. Zawsze można się przenieść na inny, starszy serwer, np. pl19 i tam nie będzie zapewne aż tyle takich drużyn z obraźliwymi nazwami drużyn. Poza tym zauważ, że tak się dzieje głównie na nowych serwerach i bez względu na to, czy Tobie się to podoba czy nie, to zawsze znajdzie się garstka osób, które będą tak nazywać drużyny, np. to wspomniane "jd". Przeważnie to jest tak, że te "dzieci" posługują się znanymi slangami, które poznali w internecie lub popularnymi skrótami i stosują to w Internecie. Na najnowszych serwerach zawsze tak było, jest i będzie. Ty niestety nie zbawisz świata (HZ-owego). Serio, warto takie coś olewać, bo raczej mało kto zwraca uwagę na nazwy jakichś drużyn, chyba na tym gra nie polega. :D Kto, jakie daje nazwy dla swojej drużyny jest raczej sprawą indywidualną.. Wspomnę, że głównie grają w to osoby, które mają mniej niż 16 lat. Chociaż też jest grono starszych odbiorców. ;) Ale z drugiej strony, dobrze, że przytoczyłaś tą sprawę, bo być może na przyszłość ktoś jednak się zainteresuje tym tematem i ludzie zaczną zgłaszać drużyny z nieodpowiednimi nazwami. ;)


:) (:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych