Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 15-12-2020


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 -Rose-

-Rose-

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:The Versager



Reputacja: 372

Napisano 15 grudzień 2020 - 08:14

Cześć :)

 

Co sądzicie o dzisiejszej aktualizacji? https://forum.pl.her...20/#entry291932

 

Czekamy na wasze opinie  :super:


  • Soares lubi to

#2 DanielN

DanielN

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Daniel222
  • Drużyna:GoldTeam
Reputacja: 11

Napisano 15 grudzień 2020 - 10:01

Jeszcze żeby było co oceniać jak nie ma nic przydatnego :P


  • Klekotowa i sinyu lubią to

#3 naiban

naiban

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Serwer:PL26
  • Postać:Naiban
  • Drużyna:Wataha






Reputacja: 10

Napisano 15 grudzień 2020 - 14:50

jak zwykła aktualizacja, szczerze zdziwiłem się ze nic nie usunęliście (ps nie róbcie nielimitowanego na sylwka bo zbankrutuje xD)



#4 Karlos1m

Karlos1m

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:karlos1m
  • Drużyna:ZosiaSamosia






Reputacja: 18

Napisano 15 grudzień 2020 - 16:16

Nic zwyczajnego jak dla mnie



#5 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 15 grudzień 2020 - 16:29

Jak zwykle nic nie wnosząca aktualizacja, jedyne co dodaliście to kolejne rozszerzenia czynów.. Przydałoby się wziąć się za ogarnianie serwerowni, bo z każdym nowopowstałym serwerem, gra coraz bardziej zamula i coraz częściej również wyskakują różne błędy (error 500/502 najczęściej). Może tak dla urozmaicenia gry moglibyście dodać kolejną strefę, np. od 350lv albo chociażby dodać nowe, dziesiąte zadanie nadzwyczajne. Dobre aktualizacje skończyły się w 2017 roku i od 2018 roku do teraz robicie bezsensowne aktualizacje. Widać, że te aktualizacje są robione na przymus, byle żeby było. Ale i tak mimo tych aktualizacji ta gra jest monotonna i można odnieść takie wrażenie, że w tej grze w ogóle nic nie zmieniacie, tylko poprawiacie jakieś wizualne błędy w grze. Ba, mało tego! Teraz te aktualizacje są nie co 2 tygodnie, jak to kiedyś było, tylko co 3-4 tygodnie. I widać, że kończą się pomysły na urozmaicenie gry, może dlatego trzeba czekać na aktualki co 3-4 tygodnie. :D Ale trzeba Was pochwalić za to, że nie musieliśmy czekać do 19 jak kiedyś na dostępność pobrania na Androida aktualizacji na apkę mobilną Hero Zero. ;) Polecam poważniej brać się za te aktualizacje i dodawać nowe rzeczy do gry, chociaż wysłuchać po części graczy, którzy piszą propozycje na "ulepszenie" gry, bo niektóre pomysły graczy są konkretne. I nie róbcie aktualizacji na pałę, bo tracicie i będziecie przez to tracić graczy. 


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 15 grudzień 2020 - 16:29

  • Azurah, "Dubi" i naiban lubią to

:) (:


#6 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 17 grudzień 2020 - 08:51

Jak zwykle nic nie wnosząca aktualizacja, jedyne co dodaliście to kolejne rozszerzenia czynów.. Przydałoby się wziąć się za ogarnianie serwerowni, bo z każdym nowopowstałym serwerem, gra coraz bardziej zamula i coraz częściej również wyskakują różne błędy (error 500/502 najczęściej). Może tak dla urozmaicenia gry moglibyście dodać kolejną strefę, np. od 350lv albo chociażby dodać nowe, dziesiąte zadanie nadzwyczajne. Dobre aktualizacje skończyły się w 2017 roku i od 2018 roku do teraz robicie bezsensowne aktualizacje. Widać, że te aktualizacje są robione na przymus, byle żeby było. Ale i tak mimo tych aktualizacji ta gra jest monotonna i można odnieść takie wrażenie, że w tej grze w ogóle nic nie zmieniacie, tylko poprawiacie jakieś wizualne błędy w grze. Ba, mało tego! Teraz te aktualizacje są nie co 2 tygodnie, jak to kiedyś było, tylko co 3-4 tygodnie. I widać, że kończą się pomysły na urozmaicenie gry, może dlatego trzeba czekać na aktualki co 3-4 tygodnie. :D Ale trzeba Was pochwalić za to, że nie musieliśmy czekać do 19 jak kiedyś na dostępność pobrania na Androida aktualizacji na apkę mobilną Hero Zero. ;) Polecam poważniej brać się za te aktualizacje i dodawać nowe rzeczy do gry, chociaż wysłuchać po części graczy, którzy piszą propozycje na "ulepszenie" gry, bo niektóre pomysły graczy są konkretne. I nie róbcie aktualizacji na pałę, bo tracicie i będziecie przez to tracić graczy.


Ciesz się że w ogóle są tę aktualizację, bo za niedługo może nie być wcale.

#7 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 17 grudzień 2020 - 09:24

Ciesz się że w ogóle są tę aktualizację, bo za niedługo może nie być wcale.

Łaski mi nie robią że aktualizują grę... wydaje kasę to oczekuję chociaż minimalnego zainteresowania się swoją grą... Możesz nie wiedzieć ale rynek gier jest teraz tak rozbudowany i jest tak dużo gier ciekawszych od HZ że to się w głowie nie mieści.... Ja gram w tą grę tylko dlatego że dobrze ją wspominam i przyjemnie mi się grało jak byłem trochę młodszy... Mogę w każdej chwili przestać w to grać (tak jak bardzo dużo graczy to już uczyniło) i nic się w moim życiu nie zmieni a jeżeli dalej tak twórcy będą ją olewać to chętnie przeniosę się na inną grę lepszą w której twórcy będą liczyć się z opinią graczy albo chociaż wprowadzać jakieś nowości żeby ta gra się nie nudziła bo miesiącu, będzie ciekawszy gameplay a nie tylko klikanie w misje/treningi codziennie xD (też ktoś może zadać pytanie takie że skoro tak mnie "denerwuje" playta to czemu nie skończę grać to odpowiadam już od razu że po prostu daje im szanse jeśli jej nie wykorzystają to sobie skończę grać i tyle) Może trochę za bardzo na Ciebie naskoczyłem ale to też taka odpowiedź dla osób które są na tym forum i dziwią się że tak bardzo narzekam na wszystko i dlaczego po prostu nie skończę gry skoro mi "wszystko" nie odpowiada  :papa:



#8 RedeyeRoadRage

RedeyeRoadRage

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:RedeyeRoadRage
  • Drużyna:Deathly Hallows
Reputacja: 1

Napisano 23 grudzień 2020 - 11:27

Taka w miarę, nic specjalnego lecz zawsze coś.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych