Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Logowanie


Najlepsza odpowiedź Jack-2 , 10 grudzień 2020 - 11:34

Wchodzisz w ustawienia, konto, odłącz konto. Tam podajesz email(prawdziwy) i hasło. Na maila dostaniesz link służący do sfinalizowania całej procedury :) Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Savio1995

Savio1995

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:AleKoro
  • Drużyna:Trap House
Reputacja: 0

Napisano 10 grudzień 2020 - 11:18

Witam serdecznie :) Na początku powiem, że w Hero Zero pogrywam na telefonie . Niestety nie skupiłem się na początku podczas tworzeniu konta. Wcisnąłem po prostu logowanie, zrobiłem postać i gram. Aczkolwiek zdałem sobie sprawę, że chcąc już zagrać na kompie (gdyż na telefonie mi troszkę zamula) nie jestem w stanie się zalogować ponieważ, ani nie wpisywałem loginu, hasła jak i maila. Również nie łączyłem konta z facebookiem. Czy można na ten moment w jakiś sposób powiązać konto z czymkolwiek, aby mieć do niego dostęp ? Pozdrawiam



#2 Jack-2

Jack-2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 140

Napisano 10 grudzień 2020 - 11:34   Najlepsza odpowiedź

Wchodzisz w ustawienia, konto, odłącz konto. Tam podajesz email(prawdziwy) i hasło. Na maila dostaniesz link służący do sfinalizowania całej procedury :)

#3 Savio1995

Savio1995

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:AleKoro
  • Drużyna:Trap House
Reputacja: 0

Napisano 10 grudzień 2020 - 11:41

Wchodzisz w ustawienia, konto, odłącz konto. Tam podajesz email(prawdziwy) i hasło. Na maila dostaniesz link służący do sfinalizowania całej procedury :)

Oczywiście moje obecne konto pozostanie ?



#4 Jack-2

Jack-2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 140

Napisano 10 grudzień 2020 - 15:24

Tak, pozostaje. Odłączenie polega na przyłączeniu do twojego konta e-maila i hasła.

#5 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 10 grudzień 2020 - 16:09

Witam. Tak wszystko pozostanie. Tak samo jest z postacią przez platformę steam. Możesz odczepić konto od platformy za pomocą stworzenia email oraz hasła. W skrócie przenosisz postać :) 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych