Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Problem z zalogowanie się


Najlepsza odpowiedź PaniK , 18 październik 2020 - 19:42

No powinieneś mieć na e-mailu wiadomość o tytule "Witaj w HeroZero!" Z danymi do logowania i potwierdzeniem adresu e-mail. Posiadanie newsettlera nie jest dowodem założenia konta na ten mail. Więc może sprawdź jeszcze raz na jakim mailu mogłeś założyć konto. 

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Idlee

Idlee

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:Idleee
  • Drużyna:LegendyLigiLegend
Reputacja: 0

Napisano 18 październik 2020 - 19:09

Witam,otóż dzisiaj normalnie gram sobie w hero zero na maksimum godzine zminimalizowalem strone poniewaz gralem w inna gre i patrze wylogowano mnie po czym probojac sie zalogowac pisze mi ze nie istnieje takie konto z tym adresem email chociaz postac dalej jest na serwerze sprawdzalem email bo w wiadomosciach mialem potwierdzenie newsettlera i stad jestem pewien ze to ten email 

Jestem tez pewien ze nie potwierdzilem konta a konto zalozylem 15.10.2020r i mozliwe ze to jest przyczyna.

 

Stad tez moje pytanie czy da sie to jakos naprawic/ogarnac ?

 

Pisalem do supportu to odpisali mi ze nie ma z takim emailem konta i dowidzenia.

 



#2 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 18 październik 2020 - 19:42   Najlepsza odpowiedź

No powinieneś mieć na e-mailu wiadomość o tytule "Witaj w HeroZero!" Z danymi do logowania i potwierdzeniem adresu e-mail. Posiadanie newsettlera nie jest dowodem założenia konta na ten mail. Więc może sprawdź jeszcze raz na jakim mailu mogłeś założyć konto. 


  • Piteros321 lubi to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych