Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #62 z ZmusiliMnie

wywiad Garażowy Przegląd ZmusiliMnie #62

  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 -Rose-

-Rose-

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:The Versager



Reputacja: 372

Napisano 19 wrzesień 2020 - 15:53

Witajcie forumowicze! Zapewne wielu z Was czekało na kolejny Garażowy Przegląd i oto jest!  Tym razem poznamy bliżej gracza z serwera PL23. Czy faktycznie ktoś ją zmusił?   :huhu: Tego dowiecie się czytając wywiad! 

 

                          Screenshot_2.png

 

Witaj ZmusiliMnie     :papa:  Jak się masz? Jak mijają Ci wakacje, masz jakieś plany?  Czy faktycznie ktoś Cię zmusił do założenia konta na forum?      :huhu: 

Witaj Rose     :papa: pandemia sprawiła, że wszystkie dni ostatnio wyglądają identycznie i niestety nie odczuwam letnio-wakacyjnej ekscytacji, z tego powodu również nie mam żadnych konkretnych planów, ale spontaniczność jeszcze we mnie żyje, więc na pewno wydarzy się coś ciekawego. 
Oczywiście nikt mnie siłą nie Zmusił, moja nazwa użytkownika to wynik braku kreatywności. 
 

Z braku kreatywności powstała przykuwająca uwagę nazwa    :P  Wakacje to również więcej czasu wolnego, który można przeznaczyć na grę! Gdzie możemy Cię spotkać? Skupiasz się na grze na jednym serwerze czy grasz na wielu?
 

Spotkać mnie można tylko i wyłącznie na pl23. Tu się moja przygoda z HeroZero zaczęła i tu zakończy. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym zaczynać wszystko od zera. Zwłaszcza budowa kryjówki pochłonęła mnóstwo czasu i to skutecznie odstrasza mnie od próbowania swoich sił na kolejnych serwerach. 
Liczę, że moja wytrwałość zostanie kiedyś nagrodzona wysoką pozycją w top.
Kto wie, może uda mi się wykorzystać zdobyte doświadczenie w grze na speed serwerze. Jednak na stałe zdecydowanie pozostanę przy 23 i wspaniałych osobach, jakie udało mi się tam poznać. 
 
Czy ten serwer był twoim pierwszym? Jak to się stało, że zaczęłaś grę? Ktoś Cię namówił?
 

Tak, to mój pierwszy serwer. Grę zaczęłam  w zasadzie przypadkiem. Szukałam czegoś "prostego" i "niewymagającego" na telefon co umiliłoby mi długie podróże komunikacją miejską. Trafiłam na opinię, że HZ to łatwa gierka i ją pobrałam. Dość szybko zrozumiałam, jak daleka od prawdy była ta opinia ale było już za późno. Świat walki ze zbrodnią i złem całkowicie mnie pochłonął     :haha:
Gra potrafi być wciągająca   :huhu:  Dlaczego opinia była daleka od prawdy? Co było dla Ciebie najtrudniejsze podczas pierwszych dni grania w Hero Zero? Czy po dzisiaj coś sprawia Ci trudność czy przeciwnie, jesteś już bohaterką, która wszystko potrafi?  

Początkowo wydawało mi się, że gra polega głównie na zwykłym klikaniu     :smug: po czasie dotarło do mnie, że to o wiele bardzie złożone i potrzebne są pewne umiejętności takie jak planowanie, przewidywanie i kalkulowanie. Zwłaszcza, że już na samym początku wzięłam na siebie rolę przywódcy drużyny.  Z jednej strony była to bardzo wymagająca funkcja z drugiej cały czas dążyłam do pogłębiania swojej wiedzy na temat gry by pomóc innym w jak najlepszym rozwoju. Oczywiście nie wszystko zawsze się udało i pewnie wiele rzeczy można było zrobić lepiej albo inaczej ale był to mój debiut i mam nadzieję, że nikomu nie zaszkodziłam swoją niewiedzą. 
Jeśli chodzi o trudności w grze to chyba już nic takiego nie ma. Co nie oznacza, że wiem wszystko. Zawsze polegam na radach naszego forumowego kolegi Adam131, który prywatnie jest moim partnerem. 
Cały czas się rozwijam i nie spoczywam na laurach.
 
Jak wspominasz swoją rolę w drużynie jako przywódca? byłaś  wymagająca czy niekoniecznie?   Czy pełnisz tą funkcję do dziś?  

W związku ze zmianami w życiu osobistym, cierpiałam na ciągły brak czasu i podjęłam decyzję o rozwiązaniu drużyny. Zawsze daję z siebie 100% i w tamtym czasie czułam, że zaniedbuję swoje obowiązki względem moich Bobasów. A to jakim byłam przywódcą to pytanie do byłych członków drużyny     :haha:  W mojej ocenie byłam wymagająca ale wyrozumiała, tylko czy oni odbierali to tak samo? Mam nadzieję, że tak a czas wspólnie spędzony wspominają równie pozytywnie jak ja. Moja przygoda z prowadzeniem Szalonych Bobasów trwała ponad rok. Dla mnie to kawał czasu i gdyby nie cudowni doradcy pewnie poddałabym się znacznie wcześniej. W grze jak w życiu, coś się kończy coś zaczyna. Czas pokaże czy podjęłam słuszną decyzję. Na chwilę obecną nie żałuję, dzięki zmianie drużyny poznałam kolejne cudowne osoby i mogę się dalej rozwijać. 
 
Czy w obecnej drużynie pełnisz jakąś funkcję? Jeśli tak to jaką? Na czym ona polega? Może opowiesz co nie co o twojej drużynie, czym wyróżnia się spośród innych drużyn? 
 
W obecnej drużynie pełnie funkcję doradcy. Są to uprawnienia tymczasowe ze względu na okres urlopowy i chociaż bardzo cieszy mnie zaufanie jakim zostałam obdarzona to nie widzę siebie w tej roli na dłuższą metę, ponieważ mam dominujący charakter i obawiam się, że zacznę wprowadzać własne rządy i zasady a jest to zbyteczne bo to świetnie prosperująca drużyna i taka moja "pomoc" może tylko zaszkodzić     :haha:
Co nas wyróżnia? Przede wszystkim podejście do gry. Gra pozostaje grą i nie jest dla nikogo najważniejszą rzeczą w życiu ani jego celem. Z przykrością obserwuję jak niektórym zaciera się już granica miedzy zabawą a życiem realnym i mieszają te kwestie doprowadzając do nieprzyjemnych sytuacji. Na szczęście są to coraz rzadsze przypadki i oby tak zostało. Na co dzień cieszymy się swoim towarzystwem, prowadzimy ożywione dyskusje na każdy temat, doradzamy sobie albo po prostu milczymy. Jednym słowem atmosfera, to to co nas wyróżnia i sprawia, że czujemy się swobodnie i miło spędzamy czas. 
 

Same pozytywy! :) Dobre prosperowanie drużyny, zależy głównie od podejścia do roli doradców oraz przywódcy. Jakie cechy powinien mieć każdy z nich? Dokończ zdania, podając krótkie uzasadnienie w czym ta cecha pomaga lub do czego jest potrzebna.

Po pierwsze być..., ponieważ...
Po drugie...
Po trzecie...

 

Po pierwsze ważne by przywódca był wytrwały, ponieważ droga do sukcesu jest długa a niekiedy ciężka.
Po drugie trzeba być komunikatywnym. Kontakt z ludźmi jest praktycznie nieunikniony a wręcz bardzo pożądany. Ta cecha przydaje się niebywale podczas rekrutacji nowych członków. 
Po trzecie ale chyba najważniejsze trzeba mieć ogromne pokłady cierpliwości i spokoju. Zwłaszcza w stosunku do graczy zaczynających karierę superbohatera. Niestety mnóstwo osób nie chce bądź nie potrafi korzystać z informacji zawartych na forum. Na szczęście ja się do tej grupy nie zaliczam i zawsze dzielę się wiedzą jaką tutaj zdobywam.
 
Warto nawzajem sobie pomagać, doradzać bo można na tym wiele zyskać :) Forum to skarbnica wiedzy. Czy masz jakieś tematy, z których często korzystasz? Jakich informacji najczęściej poszukujesz na forum? Czy czytasz Garażowe Przeglądy?    :P
 
Oczywiście, że czytam Garażowe Przeglądy, to jeden z najciekawszych tematów dlatego bardzo się cieszę, że staję się jego częścią. Lubię też forumowe zabawy. Potrafię zaglądać na forum po kilka razy dziennie, żeby sprawdzić co nowego w Wojnie płci czy Wojnie słów. 
Co do poszukiwanych informacji to oczywiście jakie  następne HC, kiedy pojawi się kolejny event czy aktualizacja. Lubię być na bieżąco. Wszelkie Tipps & Tricks przeczytane po kilkanaście razy. Cieszę się, że jest tyle osób, które podzieliły się swoimi doświadczeniami i wiedzą by nam było lżej, łatwiej i efektywniej grać     :super:
 
Jesteś jedną z topowych graczy na serwerze. Jak udało Ci się zdobyć takie osiągnięcie? Czy wymagało to dużo czasu? Czy masz może jakieś rady dla początkujących graczy?

 

Daleko mi do topowych graczy, po prostu jestem wysoko w rankingu na serwerze     :Laughing: jeśli uda mi się osiągnąć taką pozycje w globalnym zestawianiu wtedy może zacznę myśleć o tym, że coś osiągnęłam. 
Początkującym mogę tylko poradzić by się nie zniechęcali zbyt szybko i spróbowali skupić się na grze na 1 serwerze. Wyczekiwanie na pojawienie się nowego z nadzieją, że tam uda się szybko wybić to tylko mrzonki. Na swoją pozycję pracuję już ponad rok więc gołym okiem widać, że czas i wytrwałość to podstawa. 
 

Czy aktywnie uczestniczysz w Hero Con? Jakie najwyższe miejsce udało Ci się zdobyć w solo HC? A jakie razem z drużyną? Czy bierzesz udział również w Hc, które są rzadziej niż inne na przykład sprzedaż przedmiotów? By zdobyć dość dobre miejsce w tym HC trzeba kupować miejsca w despozycie, które kosztują troszkę pyszniutkich oponek    :P . Co o tym sądzisz? Masz jakieś ulubione Hero Con?

 

Uwielbiam Hero Con. Dla mnie to najfajniejsza część gry. Zawsze staram się powalczyć o wysokie pozycje w solo ale tylko raz zdobyłam 1 miejsce i to własnie podczas sprzedaży przedmiotów. W tym tygodniu również jestem przygotowana a mój sejf jest pełniutki epickich przedmiotów oraz tych ze złotą ramką. Przyznaję, że trochę tych cennych oponek wydałam na odblokowanie kolejnych depozytów ale wszystko odbywało się sukcesywnie i powoli więc moja kieszeń na tym nie ucierpiała a zdecydowanie daje mi to przewagę i zwiększa szanse na kolejne wysokie miejsca. 
Drużynowo również tylko raz miałam okazję zdobyć      :puchar:. Mamy bardzo silnych rywali więc bawimy się dalej i jestem pewna,  że nie raz jeszcze się to uda. 
Ulubione HC? Ciężkie pytanie bo każdy turniej ma swoje uroki ale jeśli mam wybierać to chyba expienie towarzyszy. Najmniej natomiast lubię pojedynki chociaż od czasu wprowadzenia turnieju pvp motywacja jest troszkę większa. Od długiego czasu czekam na Hero Con ze zdobywaniem punktów sławy w kryjówce ale powoli tracę nadzieję bo od poprzedniego minęło już tyle czasu, że obawiam się zostało wycofane. Liczę, że w najbliższych tygodnia będę miała okazję wykorzystać jednostki motywacji, które gromadzę w oczekiwaniu na hc z zaliczaniem  punktów treningowych. 
Wychodzi na to, że czekam na każde Hero Con i ucieszy mnie wszystko. 

Turniej pvp pobudził troszkę graczy, by robili pojedynki oraz walki ligowe, ale to nie zmienia faktu, że również jest wymagającym turniejem, czy również aktywnie bierzesz w nim udział? :) 
 
W zasadzie to moja dzienna aktywność czyli 50/50 i 20/20 pozwala na zajęcie całkiem jak dla mnie przyzwoitej pozycji w tym turnieju i nie robię nic ponad to. Można powiedzieć, że jest mi obojętny.
 
Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze? A jeśli tak to jakie?
 
Zawsze wyznaczam sobie 2 cele, jeden mniejszy na kilka najbliższych tygodni oraz drugi już taki można powiedzieć długofalowy. To sprawia, że wciąż mi się chce grać. Aktualnie skupiam się na wzmożonym rozwoju kryjówki oraz chcę zdobyć 1mln honoru przed końcem roku. 
 
Ciekawa taktyka, powodzenia w spełnianiu tych celów oraz dalszym rozwoju     :super: Troszkę już nam powiedziałaś więc teraz na chwilę przejdziemy do pytań niekoniecznie związanych z grą.  Masz jakieś hobby? Czym zajmujesz się na co dzień? 
 

Moją pasją są książki. Uwielbiam czytać. Ostatnio odrobinę zaniedbałam ulubioną czynność ze względu na różne czynniki niekoniecznie ode mnie zależne. W tej chwili mój świat stoi lekko na głowie, niedawno się przeprowadziłam i zaczynam na nowo układać sobie życie osobiste. Wciąż ciężko mi przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości w której COVID-19 [/size]gra pierwsze skrzypce.
 

Jaki gatunek książek lubisz i dlaczego? Czy masz swoją ulubioną książkę?
 
Mogłabym o książkach pisać i pisać ale postaram się ograniczyć do dużego skrótu bo nas noc zastanie. 
Im mroczniej tym ciekawiej. Zaczytuje się w kryminałach, thrillerach medycznych i psychologicznych, książki oparte na prawdziwych wydarzeniach pochłaniam z wypiekami na twarzy. Seryjni mordercy? Jasne! Im więcej zbrodni w jednym tomie tym ciekawiej. Ciężko mi stwierdzić dlaczego właśnie po te gatunki sięgam najchętniej. Chciałabym zatrzeć wrażenie, że z moją psychiką coś jest nie tak i czytam również lżejsze pozycje takie jak romanse czy książki podróżnicze ale to byłaby nieprawda.
Ulubionych książek nie mam, jest jeden tytuł, który wywarł na mnie wyjątkowo mocne wrażenie na początku mojego czytelnictwa i co kilka lat wracam do niej. Zaskakujące jest to, że za każdym razem zwracam uwagę na coś innego, zmienia się też trochę mój punk widzenia czy osąd całej sytuacji. Tytuł "My, dzieci z dworca ZOO". Nie każdemu przypadnie do gustu ale dla mnie to była przestroga na całe życie.
Coś mi ten skrót chyba nie bardzo wyszedł ale bardzo się starałam. 
 

Odważnie, mało kto sięga po takie książki.. Miałaś ciarki czytając którychś z kryminałów, thrillerów medycznych lub psychologicznych albo byłaś lekko wystraszona?      :huhu:

Oj tak, napięcie i dreszcze często towarzyszą mi podczas takich lektur. Bywało, że bałam się zgasić światło na noc. Na szczęście po chwili wraca się do równowagi. Nigdy nie męczyły mnie żadne koszmary senne ale  sama nie wejdę do opuszczonego domu, który był kiedyś zakładem psychiatrycznym ani nie wybiorę się na pieszą wędrówkę przez las w środku nocy. Pewne miejsca sprawiają, że wyobraźnia podsuwa mroczne scenariusze. 

Dobrze, że to tylko książki i nie dzieje się naprawdę     :P Oprócz czytania masz inną czynność, którą również lubisz?
 
Lubię gotować. Trochę eksperymentuję, trochę wykorzystuję wiedzę przekazaną przez babcię i powiem nieskromnie, że daje to bardzo smaczne rezultaty. Największy minus tych praktyk to zmywanie, które traktuję wręcz jako karę     :haha:
 
Co najchętniej gotujesz a czego wręcz nienawidzisz gotować?  

Uwielbiam robić pierogi. Mogę wtedy poszaleć z różnymi nadzieniami i testować kolejne połączenia smakowe. Trudności sprawiają mi jedynie ciasta przy których trzeba trzymać się jasno określonych ilości składników. Rezultaty zawsze są mizerne. Biszkopt opadnie albo wychodzi z niego brykiet. Jeśli jakimś cudem z wierzchu coś wygląda ładnie to na pewno w środku jest zakalec     :haha:

Ćwiczenia czynią mistrza, na pewno uda Ci się w przyszłości zrobić pyszne ciasto    :D Wspominałaś w swoich wypowiedziach o osobach, które poznałaś w grze. Czy ta przyjaźń również jest w świecie realnym? Kto to jest i w jaki sposób rozpoczęła się ta przyjaźń? :)
 

Poznałam mnóstwo ciekawych osób ale tylko z Adam131 przenieśliśmy znajomość do świata realnego. Znajomość zaczęła się odburzliwej dyskusji poza grą i forum ale i tak związana była z tematyką Hero Zero. Z czasem poświęcaliśmy sobie coraz więcej uwagi, w chwili obecnej mieszkamy razem i planujemy wspólną przyszłość. Mimo, że to wszystko jest prawdą i sama to przeżyłam to przyznaję, że brzmi to jak jakaś wymyślona historia. Szukałam gry dla zabicia nudy a znalazłam miłość.
 
Gratuluję i życzę Wam obojgu powodzenia     :hlehle:  Troszkę już powiedziałaś o swoim życiu realnym więc powrotem wracamy do tematyki gry!   Jakie są Twoje pierwsze trzy  czynności, które robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?
 
Na początku...
 
Drugą czynnością jest..
 
Trzecią czynnością jest..
 
Zaskoczyłaś mnie tym pytaniem. Muszę się dobrze zastanowić bo to wszystko odbywa się już samoczynnie. Wpadłam w taką rutynę, że nawet tego nie rejestruję. Na początku, zdecydowanie witam się z drużyną, bo kultura musi być nawet w grze. Drugim krokiem jest sprawdzenie wiadomości oraz odesłanie baterii a trzecią czynnością będzie już na pewno kliknięcie ligi oraz pojedynków, żeby zdążyć przed północą. 
 
Zaskoczyłam pozytywnie czy negatywnie?    :D Często wielu graczy ma odmienne zdania na temat rozwoju bohatera. Inni doradzają by robić najwięcej misji, a inni by skupić się na treningach. Jakie jest twoje zdanie na ten temat? Dlaczego odrzucasz drugą propozycję? :)
 
Zaskoczyłaś pozytywnie bo zwróciłaś moją uwagę i zmusiłaś do wytężenia umysłu. 
Jeśli chodzi o Twoje pytanie to każda odpowiedź będzie dobra. Wszystko zależy od tego jakie plany i cele ma konkretna osoba. Dla mnie dzień bez wykonania wszystkich dostępnych treningów jest dniem straconym dlatego jeśli mam do wyboru energię i treny wybiorę to drugie bo nie zależy mi na szybkim wbijaniu poziomów a to największa korzyść z robienia misji. Tak, mam fioła na punkcie treningów     :haha:
 
Jak wiadomo, każdemu bohaterowi podczas gry towarzyszą różne zwierzątka. Czy masz jakiegoś ulubionego towarzysza? Ma on jakieś specjalne umiejętności? Jeśli tak to jakie? 
 
Na co dzień w walkach pomaga mi Bones ze specjalną umiejętnością Łamacz kości. Długo zajęło mi wylosowanie go w kasynie dlatego uważam go za najcenniejszego pomocnika wśród tych, które posiadam. Jeśli chodzi o kwestie samego wyglądu to moim faworytem jest Tweeny, słodki kurczaczek. 

 
 
                      868787d7138b7.png
 
 

Jaki jest twój ulubiony łotr? Czy udało Ci się kiedyś zdobyć top1 w łotrze? Jeśli tak to przypadkiem czy już od dawna to planowałaś?    :P

Do łotrów mam wyjątkowego pecha, tak długo jak gram ani raz nie byłam top1 ani nie zadałam zwycięskiego trafienia. Jaki jest mój ulubiony? Ten zapowiedziany     :haha: podczas HeroCon lub eventu. W innych sytuacjach po prostu się z tymi złoczyńcami mijam i albo pojawiam się w połowie albo już zupełnie po fakcie. 

 
Może za niedługo uda Ci się zdobyć to miejsce    :D Skąd pomysł na twój nick w grze? Czy to również był brak kreatywności czy była ona dokładnie przemyślana? 
 
Takiego nicku używam już od dawna w sieci, jest to wynik długiego procesu przekształcania mojego imienia. Zaczynałam od Ewelka, później była Velka, Veluśka aż stanęło na Velusia. Dowiedziałam się ostatnio, że taką nazwę ma planeta w bardzo popularnej serii filmów. Myślałam, że moja bohaterka ma imię niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju a tu niespodzianka. Nie jestem tak kreatywna jak mi się wydawało.
 
Czy jest taki gracz, którego za coś podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i co osiągnął szczególnego w grze?

Podziwiam KurumiTokisaki za spokój i opanowanie w każdej sytuacji. Szanuję każdego gracza bez wyjątków a każdemu kto wytrwał w grze do 400 poziomu mogę się pokłonić bo wiem ile to wymaga czasu i energii. Na nikim się nie wzoruje, z nikim nie rywalizuję, realizuję swoje cele oraz założenia i idę powolutku do przodu.
 

Niestety to już ostatnie pytanie w wywiadzie. Czy chciałabyś na koniec kogoś pozdrowić? :)
 
Przede wszystkim dziękuję Ci Rose za niesamowicie ciekawą rozmowę. Sprawiłaś mi ogromną przyjemność    :*
Pozdrawiam mojego KurumiTokisaki, forumowiczów oraz moderatorów, całe Antidotum, każdego byłego Bobasa i wszystkich graczy.
Bawcie się dobrze, rośnijcie w siłę i bądźcie zdrowi.

 

Dziękuję Ci za poświęcony czas na wywiad, również była to dla mnie przyjemność. Życzę Ci sukcesów w życiu prywatnym jak i wirtualnym     :hlehle:  Ważne by dążyć do celu i się nie poddawać    :super:  

 


#2 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 19 wrzesień 2020 - 16:18

Świetny wywiad! Miło jest mi poznać dużo bliżej i lepiej ZmusiliMnie  :super:

 

Pytania wiążące do odpowiedzi, odpowiedzi długie i na pewnie nie nudne! Garażowy Przegląd pełen profesjonalizmu, jestem zachwycona. 

 

A co do bohaterki wywiadu... Rozumiem, że książek przeczytałaś o tematyce kryminalnej tyle, że już pewnie nic nie doradzę. Ale jeżeli chodzi o te tematykę poświęconą w serialach, myślę, że miałybyśmy o czym dyskutować - więc zapraszam   :Ninja:


  • ZmusiliMnie i -Rose- lubią to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#3 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 19 wrzesień 2020 - 18:03

Bardzo fajny wywiad. Miło się czytało. I dziękuje za Pozdrowienia. Trzymaj tak dalej i nie poddawaj się ZmusiliMnie. Kocham Cię i nie zmieniaj się  :*  :serce:  :kwiat:


  • ZmusiliMnie i -Rose- lubią to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#4 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 19 wrzesień 2020 - 20:18

Dziękuję Ci Rose raz jeszcze  :kwiat:  :kwiat:  :kwiat:

Nie sądziłam, że tak super to wyjdzie mimo, że brałam w tym czynny udział  :Laughing:

 

@Adam131  :serce: to ja dziękuję Tobie  :kwiat: razem możemy wszystko  :*


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#5 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 20 wrzesień 2020 - 05:01

A widzisz, wywiad bardzo edukacyjny, ukazujący, że Heero Zero to coś więcej niż gra polegająca na marnowaniu czasu. Wychodzi na to, że przy odpowiedniej ilości szczęścia możemy wyciągnąć z niej coś więcej niż tylko wsyokie miejsce w wiurtualnym rankingu. To coś nazywa się miłość i kto by się spodziewał że zakładając konto w grze, tak naprawdę zakładamy je aby poznać osobę, z którą zamierzamy spędzić resztę swojego zycia. Opowieść piękna dająca nadzieje takim osobom ja ja chociażby, którzy cały czas szukają swojej drugiej połówki, być może i ktoś na mnie czeka po drugiej stronie ekranu, tylko muszę ją znaleźć :D 
 
Wywiad przyjemnie się czyta, pytania są dobrze dobrane, odpowiedzi przemyślane i ciekawe, co tu duzo mówić, biorę się za czytanie po raz kolejny :D

gluptas1.gif


#6 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Miejscowość:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Postać:Rzepik
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 20 wrzesień 2020 - 10:59

Velusia na lidera!

 

Super wywiad :smile:


  • ZmusiliMnie i -Rose- lubią to

#7 Baltus20

Baltus20

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 143

Napisano 20 wrzesień 2020 - 14:45

Powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony wywiadem  :smug: bardzo ciekawy i treściwy  :smug: Pozdrawiam serdecznie  :super:


  • ZmusiliMnie i -Rose- lubią to

#8 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 21 wrzesień 2020 - 13:46

Super wywiadzik oby więcej takich na naszym forum, zawsze to taka miła odskocznia i szansa na poznanie kogoś ciekawego. :super:  :super:


  • ZmusiliMnie i -Rose- lubią to

                        HIsbbYz.gif 


#9 Brzoza1945

Brzoza1945

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Serwer:PL27
  • Postać:Brzozaa1945
  • Drużyna:Pompa Team



Reputacja: 77

Napisano 23 wrzesień 2020 - 00:07

Bardzo ciekawy wywiad. Wkręciłem sie czytając go. :D Więcej takich akcji aby poznać każdego bliżej. Miło mi bliżej poznać tą Panią która rywalizuje zemną w wojnie płci :D Pozdrawiam ZmusiliMnie  :papa:  :smug:  :super:


  • ZmusiliMnie i -Rose- lubią to
     :super:Brzoza1945 :super:  Never Give Up!!! 
 

#10 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 24 wrzesień 2020 - 16:51

Dziękuję za wszystkie miłe słowa  :hlehle: nie spodziewałam tak pozytywnych reakcji ale to tylko dowód na to, że nasza forumowa społeczność to ludzie z klasą i na poziomie  :serce:


  • Gluptas31, PaniK i -Rose- lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 






Also tagged with one or more of these keywords: wywiad, Garażowy Przegląd, ZmusiliMnie, #62

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych