Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Sezon


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 04 wrzesień 2020 - 09:32

Czy nie uważacie, że aktualnie trwający sezon, ma trochę wygórowany próg ukończenia względem czasu?

 



#2 Brzoza1945

Brzoza1945

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Serwer:PL27
  • Postać:Brzozaa1945
  • Drużyna:Pompa Team



Reputacja: 77

Napisano 04 wrzesień 2020 - 11:20

Myślę że trochę tak powody:
-zaczęła się szkoła
-po szkole uczyć się trzeba
2 najważniejsze powody według mnie
     :super:Brzoza1945 :super:  Never Give Up!!! 
 

#3 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 04 wrzesień 2020 - 11:38

Poprzeczka została podniesiona znacząco. Nie uważam, że to źle. Poprzednie sezony kończyłam bardzo szybko, teraz zabawa potrwa dłużej  :super:

 


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#4 Brzoza1945

Brzoza1945

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Serwer:PL27
  • Postać:Brzozaa1945
  • Drużyna:Pompa Team



Reputacja: 77

Napisano 04 wrzesień 2020 - 18:53

Poprzeczka została podniesiona znacząco. Nie uważam, że to źle. Poprzednie sezony kończyłam bardzo szybko, teraz zabawa potrwa dłużej  :super:

Ja nie mówie bo mam dużo czasu i tez konczylem tamte sezony szybko. Ale reszta ma szkole, nauke itp wiec mniej czasu maja :P 


     :super:Brzoza1945 :super:  Never Give Up!!! 
 

#5 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 04 wrzesień 2020 - 20:42

Ja nie mówie bo mam dużo czasu i tez konczylem tamte sezony szybko. Ale reszta ma szkole, nauke itp wiec mniej czasu maja :P


A ja żadnego do końca nie ukończyłem i nie żałuję tego.:-)

#6 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 04 wrzesień 2020 - 21:04

Ja nie mówie bo mam dużo czasu i tez konczylem tamte sezony szybko. Ale reszta ma szkole, nauke itp wiec mniej czasu maja :P

Też sporo gram i teraz mam takie poczucie, że sezon nagradza moją aktywność a nie jest "obowiązkowy". Jak dla mnie to ilość nagród może być jeszcze większa a w zasadzie to nawet nieskończona. Każdy dostaje tyle na ile gra, proste  :super:


  • Gluptas31 i Desperanza lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#7 blondii1801

blondii1801

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 10

Napisano 10 wrzesień 2020 - 11:48

Tak, dużo punktów do zdobycia a trochę mało czasu. Ja dopiero mam 365.

#8 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 10 wrzesień 2020 - 14:44

Jednak nie jest tak źle, 660 pkt wbite



#9 blondii1801

blondii1801

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 10

Napisano 10 wrzesień 2020 - 15:42

Jak? 🤣

#10 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 10 wrzesień 2020 - 16:20

Jednak nie jest tak źle, 660 pkt wbite

O Panie! ładnie ciśniesz  :super: Dobijam własnie 580 i to przy 5 trenkach więc chapeau bas  :kwiat: za taki wynik.

 

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#11 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 10 wrzesień 2020 - 16:58

Ja mam prawie 550 pkt na pl15 i 480 na pl21, więc też chyba lipy nie ma z pkt. :P A gram tak średnio. Jeszcze z 2 tyg zostało do końca sezonu, więc może pyknę do końca ten pasek przed końcem sezonu. xD No ale żeby nabić dużo pkt w tak krótkim czasie trzeba bardzo dużo czasu spędzać nad robieniem wszystkiego co jest, czyli pojedynki, ligówki, treny (czy tam jednostki motywacyjne, jak zwał tak zwał xD), misje, telefony alarmowe, topki za ttd i solo hc, walki w kryjówce. Polecam robić "jedynki", czyli pojedyncze treny. Takowe "jedynki" dropią randomowo z misji w od 50 poziomu. Polecam nie zużywać takowych kuponów, gdy macie jeszcze treny z podstawy + ewentualnie z trofek (1 trofka = 5 trenów dodatkowych/dzień). Jedynki odbierajcie jak skończycie wyrabiać wszystkie treny, za każdą ukończą sesję treningową jest 1 punkt sezonowy. Dziennie można zdobyć 7/8 takich kuponów z pojedyńczymi trenami. Taki mały pro-tip daję, jakby ktoś nie wiedział jak szybko wbić sezon. :super: No ale faktycznie, mogli dać chociaż miesiąc czasu, a nie 26 dni.. Zwłaszcza, że niektórzy mają teraz szkołę i na pewno mają trudniej z wyrobieniem sezonu.. Ale ten próg sezonowy w postaci 1k punktów jest nieosiągalny dla osób, którzy prawie nic nie robią w ciągu dnia w hz.. Oby następny sezon był troszkę dłuższy, pod względem czasowym ofc. I super, że ta aleja nagród w sezonie z każdym sezonem jest poszerzana o kilka dodatkowych nagród. :) Teraz można modyfikacje zdobyć epickie z sezonu, które normalnie w warsztacie bardzo ciężko jest znaleźć. I jeszcze ta tańsza cena za sezon.. Z 43,49zł na 21zł to jest super okazja dla tych, którym zależy na solidnym rozwinięciu postaci i tym samym, wzbogacając się o dodatkowe nagrody z tego płatnego karnetu. Na pewno więcej osób takowy płatny karnet, bo jest tańszy. Szczerze, odrzucało mnie kupno takowego karnetu premium za te 43zł, dla mnie to było zdzierstwo. Napisałem propozycję do suppa kiedyś, żeby zmniejszyli cenę tego premium karnetu z sezonu. Posłuchali się mnie jednak. :) I po tym, jak zobaczyłem, że sezon premium kosztuje 21zł postanowiłem od razu kupić to na dwóch serwach, no bo nie oszukujmy się, opłaca się teraz kupić sezon.. Ale kto jak już woli. ;) Ogólnie system sezonów jest cały czas modernizowany i rozwijany, to mi się podoba. :super: Na pewno jest sens robić ten sezon. ;) Pozdrawiam. :D


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 10 wrzesień 2020 - 17:00

  • ZmusiliMnie lubi to

:) (:


#12 blondii1801

blondii1801

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 10

Napisano 10 wrzesień 2020 - 19:24

No to ja codziennie robię całe telefony,.cała ene, 20 pojedynków, cała kryjówke, lige, treny podstawę i jakieś dodatkowe jak wlecą. I nawet 400 nie mam xD a też pracuje i tak dużo czasu spędzam na grze. Jeszcze około 100 dodatkowych trenów mam z czynów.

#13 Brzoza1945

Brzoza1945

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Serwer:PL27
  • Postać:Brzozaa1945
  • Drużyna:Pompa Team



Reputacja: 77

Napisano 10 wrzesień 2020 - 22:47

No to ja codziennie robię całe telefony,.cała ene, 20 pojedynków, cała kryjówke, lige, treny podstawę i jakieś dodatkowe jak wlecą. I nawet 400 nie mam xD a też pracuje i tak dużo czasu spędzam na grze. Jeszcze około 100 dodatkowych trenów mam z czynów.

To rób 50 pojedynków i wiecej treningow bo chyba za mało robisz :D ja robie wszystko co ty i mam ponad 400


     :super:Brzoza1945 :super:  Never Give Up!!! 
 

#14 blondii1801

blondii1801

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 10

Napisano 11 wrzesień 2020 - 08:03

50 nie zrobię xD ciężko xD a trenów robię dziennie około 40 xD nie zamierzam spędzać 24h na grze bo bym musiała nic nie robic tylko siedzieć i grac 🤣 a niestety mam swoje obowiązki

#15 Brzoza1945

Brzoza1945

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Serwer:PL27
  • Postać:Brzozaa1945
  • Drużyna:Pompa Team



Reputacja: 77

Napisano 11 wrzesień 2020 - 22:03

50 nie zrobię xD ciężko xD a trenów robię dziennie około 40 xD nie zamierzam spędzać 24h na grze bo bym musiała nic nie robic tylko siedzieć i grac a niestety mam swoje obowiązki

No to według tego co piszesz robisz 50+ pkt dziennie to jakim cudem nie masz 400? sezon juz trwa 14 dni :P

Chyba pomyliłeś 40 jednostek treningowych z 40 treningami   :zarowka:  :confused:


     :super:Brzoza1945 :super:  Never Give Up!!! 
 

#16 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 105

Napisano 17 wrzesień 2020 - 06:54

Wystarczyło od początku sezonu wbijać ok. 43 punktów dziennie żeby spokojnie zakończyć ten sezon, nie jest to tak dużo moim zdaniem, pozdrawiam wszystkich i życze spokojnej gry.


                        HIsbbYz.gif 


#17 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 17 wrzesień 2020 - 15:23

W sumue tryhard w ttd, herocon solo, troche farta co do trenów i można to skończyć, 6 dni do końca, na ten moment 1013 pkt 



#18 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 17 wrzesień 2020 - 17:54

na styk siądzie 1000 pkt 



#19 blondii1801

blondii1801

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 10

Napisano 23 wrzesień 2020 - 18:51

Chodziło mi o 50 pojedynków dziennie że nie zrobię :D a z trenami różnie bywa ale i tak dużo robię dziennie. Mam 755 pkt sezonu.

#20 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 23 wrzesień 2020 - 19:25

1242 na luzaku






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych