Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Kilka propozycji


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MrKi3lbasa

MrKi3lbasa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MrKi3lbasa
  • Drużyna:Templariusze
Reputacja: 0

Napisano 26 sierpień 2020 - 15:30

1. Możliwość poddania/uciekniecie od walk drużynowych (Bandy)

2. Podatki Sojusznicze
Jest wiele sojuszy które nie mają co robić z pieniędzmi. Wiec chciał bym zaproponować o dodaniu Podatku Sojuszniczego w który co tydzień płacisz od 1-20% monet które są w sojuszu.

3.Zbalansowanie przedmiotów
Radzkie - dostawało by się od poziomu 20
Epickie - dostawało by się od poziomu 55

4. Kooperacje Sojusznicze
Działały by na podobnie ,,Zadania nadzwyczajne''
Sojusz mógłby organizować operacje raz na miesiąc
Kooperacje były by losowe jak w bandach
Przedmioty były by cienniejsze
Im większa  cena za kooperacje tym leprze nagrody np: Sojusz kupuje kooperacje za 50 oponek ,za skonczoną misje gildia dostaje przedmioty/oponki itp
Kooperacje miały by 10 poziomów
Posiadały by one swój czas i im większy poziom tym większy czas + leprze nagrody
1 Poziom posiadał by 4 wrogów i 1 bossa
Walka była by podobna jak ,,łotry''
Po pokonaniu 1 poziomu sojusz musi czekać 12 godzin by przejśc do następnego
Można by było używać melonów i dublerów
Jeżeli sojusz zdąży zrobić kooperacji będzie ona ukarana, w zależności na jakim poziomie jest drużyna

5. Zmiana w towarzyszach
Towarzysz ma maxymalnie 30 poziom, po przekroczeniu tego poziomu odblokowuje sie specjalna arena dla towarzyszy.
Im więcej wygranych tym więcej punktów prestiżu ,jak i na odwrót
Towarzysze posiadały by 40% umiejętności swojego partnera i mogły by korzystać z swoich skilli
Można by było kupować poleprzenia do Towarzysza przez co był by silniejszy np:
- Kość dawała by bonus dla statystyk
- Puszka z mięsem dawała by możliwość więcej ataków

6. Nowy Event
Event polegający na połączeniu sił kilku sojuszy (oczywiście było by to losowe) i musiały by walczyć ze sobą by zdobyć wysokie miejsce i zdobyć potężne nagrody
Sojusze te mogły by połączyć się z innymi światami i współpracować

Z mojej strony to wszystko



#2 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 26 sierpień 2020 - 17:56

1. Po co atakować bandy skoro mamy się poddawać?

 

2. Nie wiem czy to nawet komentować, jak gra ma rozpoznawać sojusze istniejące "na papierze"? A te monety z podatków to idą na emeryturę dla bohatera? Bez sensu.

 

3. Przecież przedmioty rzadkie i epickie są po to, aby nieco bardziej zwiększyć twoje umiejętności, więc po co dawać jakiś limit? Dodatkowo i tak te przedmioty nie dają ci jakieś druzgocącej przewagi nad przeciwnikiem...

 

4. Pomysł wydaje się być ciekawy, ale powinien być bardziej rozbudowany (do tego zawiązywanie sojuszy powinno być funkcją w grze, jeżeli miałoby to w jakikolwiek sposób działać).

 

5. Kolejny ciekawy pomysł, który nawet chyba kiedyś już się pojawiał, ale według mnie nadal za mało dopracowany.

 

6. Czy ja wiem? Wystarczy, że połączą się najsilniejsze drużyny na serwerze i dalsza rywalizacja już nie ma sensu, no chyba, że walki między sojuszami z różnych światów byłyby w miarę wyrównaną.

 

Ogólnie nie wszystko co tutaj napisałeś to abstrakcyjne pomysły, kilka z nich są naprawdę ciekawe tylko potrzeba je trochę obszerniej opisać, wzbogacić o grafikę. Jedna rzecz, która kuła mnie w oczy czytając ten temat to "leprze" i "maxymalnie" - nie ma taki słów, za to są takie jak "lepsze" czy "maksymalnie" ewentualnie "max.", nie katujmy naszego ojczystego języka w taki sposób. To ode mnie tyle.

 

Pozdrawiam :papa:


  • Gacek lubi to

05a5fb1ed4e64.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych