Skocz do zawarto艣ci


Zdj臋cie
* * * * * 2 g艂osy

R贸偶ne kolory we wiadomo艣ciach.


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 post贸w
  • Serwer:PL6
  • Posta膰:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 13 sierpie艅 2020 - 17:27

Jest kilka sposob贸w na to, 偶eby przysz艂o nam powiadomienie na ,,poczt臋".

Mog膮 to by膰 od艂o偶one na p贸藕niej kupony, pro艣ba o baterie od innego gracza, kto艣 napisze nam wiadomo艣膰, zaprosi nas do dru偶yny itd.

Natomiast o ka偶dym powiadomieniu informuje jedynka (je艣li to tylko jedno powiadomienie) na czerwonym tle. I w艂a艣nie chc臋 zaj膮膰 si臋 tym kolorem.

 

Mam pomys艂 aby zrobi膰 kilka kolor贸w,  w zale偶no艣ci od tego co przysz艂o nam na poczt臋.

 

Gram ca艂kiem sporo na telefonie. Pozwala mi to na wi臋ksz膮 swobod臋. Mog臋 robi膰 inne czynno艣ci jednocze艣nie graj膮c (z doskoku), gdzie na komputerze nie by艂oby to mo偶liwe. Przyk艂adowo podczas szykowania jedzenia, mog臋 po艂o偶y膰 sobie telefon na blacie, a w tle odpalam zmys艂 i puszczam misje. Mo偶e nie od razu jedna po drugiej, bo zale偶y co akurat robi臋.

Ja mam tak, 偶e jak widz臋 jakie艣 powiadomienie, od razu tam klikam, bo mo偶e kto艣 do mnie napisa艂 w jakiej艣 sprawie, a okazuje si臋, 偶e to tylko pro艣ba o baterie.

 

Dlatego chc臋, 偶eby do baterii, do kupon贸w i wiadomo艣ci by艂 inny kolor. Ja to sobie tak wyobra偶am:

 

Wiadomo艣ci systemowe i zwyk艂e na obecny, czerwony kolor, natomiast kupony na niebieski, a baterie na zielony. Oczywi艣cie to tylko przyk艂ad.

https://prnt.sc/tz260q

 

Co je艣li otrzymamy wiadomo艣膰 i pro艣b臋 o baterie jednocze艣nie ?  Wtedy nie mo偶e to by膰 czerwony, ani zielony. Mo偶e to by膰 jeszcze inny kolor, kt贸ry b臋dzie tylko w takich sytuacjach, ale ja wymy艣li艂em co艣 innego.

https://prnt.sc/tz25f3

Oczywi艣cie kolejno艣膰 to tylko przyk艂ad.

 

Je艣li kto艣 poprosi mnie o baterie, a ja b臋d臋 czym艣 zaj臋ty, b臋dzie od razu wiadomo, 偶e nie musz臋 natychmiastowo w to klika膰. Oczywi艣cie,  jak nie musz臋 robi膰 nic innego w danej chwili, to i tak wejd臋 i dam komu艣 bateri臋.

 

Zdaj臋 sobie z tego spraw臋, 偶e wielu osobom mo偶e si臋 to nie podoba膰, bo dla niekt贸rych to mo偶e nie by膰 jako艣 bardzo potrzebne, ale ja bym chcia艂 tak膮 ma艂膮 zmian臋.


U偶ytkownik Adi69 edytowa艂 ten post 13 sierpie艅 2020 - 17:35


#2 XDLOLPRO69

XDLOLPRO69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 post贸w
  • Serwer:PL24
  • Posta膰:XDLOLPRO
  • Dru偶yna:The Purge



Reputacja: 47

Napisano 13 sierpie艅 2020 - 21:14

Jestem za, szczeg贸lnie 偶e teraz du偶o kupon贸w jest za surki z kryj贸wki.

#3 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Posta膰:Rzepik
  • Dru偶yna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 14 sierpie艅 2020 - 13:06

Jak dla mnie bardzo fajny pomys艂. Czytaj膮c wyobrazi艂em go sobie tak jak przedstawi艂e艣 na screenach. Super, na tak  :smile:.

 Za wiele by nie zmienia艂, a fajnie jakby mo偶na by艂o odr贸偶nia膰 wiadomo艣ci bez wchodzenia w nie  :super:


  • ZmusiliMnie lubi to

#4 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 post贸w
  • Serwer:PL23
  • Posta膰:Velusia
  • Dru偶yna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 14 sierpie艅 2020 - 13:28

https://forum.pl.her...yczna-poprawka/

Tutaj mamy ju偶 taki pomys艂.

 

@Adi69 zadba艂 o dok艂adn膮 prezentacj臋 graficzn膮 i wyczerpuj膮cy opis swojej propozycji :super: i mimo up艂ywu 2 lat nic si臋 nie zmieni艂o wi臋c warto zn贸w o tym przypomnie膰, poniewa偶 potrzebujemy takiego rozwi膮zania. Przy obecnym systemie przyznawania kupon贸w za nadwy偶ki surowc贸w z kryj贸wki, te wszystkie powiadomienia s膮 bardzo uci膮偶liwe. Jestem na tak!

 

R贸wnie偶 gram na telefonie i niejednokrotnie klikni臋cie w wiadomo艣ci wywala mnie z gry, widz膮c odpowiedni kolor wiedzia艂abym, 偶e to kupon czy bateria i nie musia艂abym ryzykowa膰 niechcianego resetu w danej chwili  :super:


U偶ytkownik ZmusiliMnie edytowa艂 ten post 14 sierpie艅 2020 - 13:28

  • Rzepik lubi to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#5 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Pomorze albo nie pomo偶e
  • Serwer:PL25
  • Posta膰:HaVanya
  • Dru偶yna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 18 sierpie艅 2020 - 12:00

I tak tego nie wprowadz膮, ale pomys艂 naprawd臋 nie jest g艂upi, gratulacje :) 


Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#6 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 post贸w
  • Serwer:PL9
  • Posta膰:ReportVampirellaPlease
  • Dru偶yna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 19 sierpie艅 2020 - 17:40

Kolory lgbt ble. Do kosza i zamkni臋cia pls


U偶ytkownik Klekotowa edytowa艂 ten post 19 sierpie艅 2020 - 17:41


#7 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 post贸w
  • Serwer:PL6
  • Posta膰:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 20 sierpie艅 2020 - 13:10

Kolory lgbt ble. Do kosza i zamkni臋cia pls

Te kolory to tylko przyk艂ad.... , ale czy ty my艣lisz, 偶e cel tego tematu to nawet jaka艣 wspominka o lgbt ?

 

W og贸le nie rozumiem tego postu, 偶eby przyczepi膰 si臋 o tak膮 g艂upot臋, skoro nic o tym nie napisa艂em.

Inne kolory w tej grze to te偶 kolory lgbt, nie ? :zakrecony:


  • HeR0MAN i ZmusiliMnie lubi膮 to




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych