Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Różne kolory we wiadomościach.


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 13 sierpień 2020 - 17:27

Jest kilka sposobów na to, żeby przyszło nam powiadomienie na ,,pocztę".

Mogą to być odłożone na później kupony, prośba o baterie od innego gracza, ktoś napisze nam wiadomość, zaprosi nas do drużyny itd.

Natomiast o każdym powiadomieniu informuje jedynka (jeśli to tylko jedno powiadomienie) na czerwonym tle. I właśnie chcę zająć się tym kolorem.

 

Mam pomysł aby zrobić kilka kolorów,  w zależności od tego co przyszło nam na pocztę.

 

Gram całkiem sporo na telefonie. Pozwala mi to na większą swobodę. Mogę robić inne czynności jednocześnie grając (z doskoku), gdzie na komputerze nie byłoby to możliwe. Przykładowo podczas szykowania jedzenia, mogę położyć sobie telefon na blacie, a w tle odpalam zmysł i puszczam misje. Może nie od razu jedna po drugiej, bo zależy co akurat robię.

Ja mam tak, że jak widzę jakieś powiadomienie, od razu tam klikam, bo może ktoś do mnie napisał w jakiejś sprawie, a okazuje się, że to tylko prośba o baterie.

 

Dlatego chcę, żeby do baterii, do kuponów i wiadomości był inny kolor. Ja to sobie tak wyobrażam:

 

Wiadomości systemowe i zwykłe na obecny, czerwony kolor, natomiast kupony na niebieski, a baterie na zielony. Oczywiście to tylko przykład.

https://prnt.sc/tz260q

 

Co jeśli otrzymamy wiadomość i prośbę o baterie jednocześnie ?  Wtedy nie może to być czerwony, ani zielony. Może to być jeszcze inny kolor, który będzie tylko w takich sytuacjach, ale ja wymyśliłem coś innego.

https://prnt.sc/tz25f3

Oczywiście kolejność to tylko przykład.

 

Jeśli ktoś poprosi mnie o baterie, a ja będę czymś zajęty, będzie od razu wiadomo, że nie muszę natychmiastowo w to klikać. Oczywiście,  jak nie muszę robić nic innego w danej chwili, to i tak wejdę i dam komuś baterię.

 

Zdaję sobie z tego sprawę, że wielu osobom może się to nie podobać, bo dla niektórych to może nie być jakoś bardzo potrzebne, ale ja bym chciał taką małą zmianę.


Użytkownik Adi69 edytował ten post 13 sierpień 2020 - 17:35


#2 XDLOLPRO69

XDLOLPRO69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:XDLOLPRO
  • Drużyna:The Purge



Reputacja: 47

Napisano 13 sierpień 2020 - 21:14

Jestem za, szczególnie że teraz dużo kuponów jest za surki z kryjówki.

#3 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Miejscowość:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Postać:Rzepik
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 14 sierpień 2020 - 13:06

Jak dla mnie bardzo fajny pomysł. Czytając wyobraziłem go sobie tak jak przedstawiłeś na screenach. Super, na tak  :smile:.

 Za wiele by nie zmieniał, a fajnie jakby można było odróżniać wiadomości bez wchodzenia w nie  :super:


  • ZmusiliMnie lubi to

#4 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 14 sierpień 2020 - 13:28

https://forum.pl.her...yczna-poprawka/

Tutaj mamy już taki pomysł.

 

@Adi69 zadbał o dokładną prezentację graficzną i wyczerpujący opis swojej propozycji :super: i mimo upływu 2 lat nic się nie zmieniło więc warto znów o tym przypomnieć, ponieważ potrzebujemy takiego rozwiązania. Przy obecnym systemie przyznawania kuponów za nadwyżki surowców z kryjówki, te wszystkie powiadomienia są bardzo uciążliwe. Jestem na tak!

 

Również gram na telefonie i niejednokrotnie kliknięcie w wiadomości wywala mnie z gry, widząc odpowiedni kolor wiedziałabym, że to kupon czy bateria i nie musiałabym ryzykować niechcianego resetu w danej chwili  :super:


Użytkownik ZmusiliMnie edytował ten post 14 sierpień 2020 - 13:28

  • Rzepik lubi to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#5 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 18 sierpień 2020 - 12:00

I tak tego nie wprowadzą, ale pomysł naprawdę nie jest głupi, gratulacje :) 


Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#6 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 19 sierpień 2020 - 17:40

Kolory lgbt ble. Do kosza i zamknięcia pls


Użytkownik Klekotowa edytował ten post 19 sierpień 2020 - 17:41


#7 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 20 sierpień 2020 - 13:10

Kolory lgbt ble. Do kosza i zamknięcia pls

Te kolory to tylko przykład.... , ale czy ty myślisz, że cel tego tematu to nawet jakaś wspominka o lgbt ?

 

W ogóle nie rozumiem tego postu, żeby przyczepić się o taką głupotę, skoro nic o tym nie napisałem.

Inne kolory w tej grze to też kolory lgbt, nie ? :zakrecony:


  • HeR0MAN i ZmusiliMnie lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych