Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kiedy będą działać telewizorki na PC.

Problemy z grą Rozwiązania Dyskusje Ciekawostki

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 07 sierpień 2020 - 15:36

Temat na tym FORUM ​nie raz huczał, ale nikt nie dał konkretnej odpowiedzi w jakimkolwiek zapytaniu tego słowa znaczeniu.

 

1.Telewizor(przesuwanie czasu w grze) działa tylko w smartfonach.

2.Problem na PC(komputerze) nie został usunięty podczas tej aktualizacji.

3.Czy Ktoś zgłaszał ten problem jeżeli chodzi o PC i w jaki sposób? (też pytam moderatorów).

​4.Czy ktoś zna datę rozwiązania tego procederu na PC?

​5.Czy ktoś jest w stanie pomóc w tym temacie, aby go rozwiązać szybko i nie czekać kolejny miesiąc.

 

​Masz coś do dopisania w tym temacie i w tym wątku, zapraszam do gorącej dyskusji dopóty dopóki ktoś tego nie naprawi.

 

 

PS.czekam na najlepsze sposoby rozwiązania tego problemu.


                        HIsbbYz.gif 


#2 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Miejscowość:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Postać:Rzepik
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 07 sierpień 2020 - 15:39

Mi normalnie na Chrome działały, ale od czasu jak używam Opery GX to nie. trochę jest to irytujące, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Tak czy owak. W każdej chwili mogę odpalić Chrome i tam normalnie działają  :huhu:  :super:



#3 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 07 sierpień 2020 - 15:52

TS. Na przeglądarkach raz działa raz nie, wchodziła nieraz reklama "MC Donald-sa".


                        HIsbbYz.gif 


#4 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 07 sierpień 2020 - 16:55

Czasem działają reklamy ale jedynie jak się użyje sposobu czyli klikania na play kilkanaście razy to czasem załapie reklama a czasem nie  :haha:



#5 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 07 sierpień 2020 - 17:27

TS. Owszem działa, sam go sprawdzałem  polecam w dobie telewizorka na PC.


                        HIsbbYz.gif 


#6 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 07 sierpień 2020 - 17:48

Witam jest jedna przeglądarka o nazwie: Avast Secure Browser, na której nie ma filmów, ale jest obraz tekstowy i to wystarczy aby skrócić czas misji, trenów, łotra itd. Od pojawienia się problemów z telewizorkiem na innych przeglądarkach gram właśnie przez tą przeglądarkę

 

o1hY0Zy.png

 

Mi coś takiego wystarczy. Ale jestem ciekawy co support zrobi od stycznia 2021 roku, skoro do końca grudnia wtyczka adobe flash player przestanie być obsługiwana na każdej przeglądarce :(

Nie sprawdzałam tej przeglądarki ale może komuś się będzie chciało  :super:


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#7 SlejderPL2

SlejderPL2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Slejder
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 8

Napisano 07 sierpień 2020 - 19:43

Chciałbym wyjaśnić support ale banują za prawdę :D 



#8 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Miejscowość:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Postać:Rzepik
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 07 sierpień 2020 - 19:51

Nie sprawdzałam tej przeglądarki ale może komuś się będzie chciało  :super:

Na Chromie tak samo się pokazuje. Więc nie tylko na tamtej przeglądarce  :huhu:



#9 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 07 sierpień 2020 - 19:58

Skoro jesteśmy przy temacie telewizorków, to pozwolę opowiedzieć o pewnej reklamie, którą ostatnio napotkałem na wersji mobilnej. Nie ważne z jakiej gry, ale uwaga, pojawiło się w niej coś co zwróciło moją uwagę. Człowiek który tam występował wypowiedział, a nawet rzekł bym że wykrzyczał takie słowa, uwaga będę cytował "jest ku**wa". Trochę mnie to zdziwiło a zarazem ucieszyło że miałem wyciszone głośniki, bo rodzice byli obok i niemiło było gdyby usłyszeli. Nie wiem, na forum za każde niecenzuralne słowo ganiają to i myślę że powinni coś z tego rodzajem reklam zrobić. Zgłosić to do hero zero aby przed podpisywaniem umów z reklamodawcami przeglądać reklamy jakie miałbyby się pojawiać w telewizorkach, bo naprawdę strach, a miał być spokojny dzień w hz :/

gluptas1.gif


#10 domin34

domin34

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:mężczyna
  • Drużyna:Power Team
Reputacja: 1

Napisano 08 sierpień 2020 - 09:41

moim zdaniem tema do zamkniecia poniewaz telewizory działaja normalnei wszedzie



#11 gosia19

gosia19

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:gosia19






Reputacja: 74

Napisano 08 sierpień 2020 - 18:30

moim zdaniem tema do zamkniecia poniewaz telewizory działaja normalnei wszedzie

Może i działają ale nie normalnie i nie wszędzie.


  • ToMójNick i ZmusiliMnie lubią to

#12 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 08 sierpień 2020 - 18:39

 

Chciałbym wyjaśnić support ale banują za prawdę :D

Ja tu nie chce spraw, jeżeli chodzi o support, jak bym chciał to pisałbym o tym.

 

 

Skoro jesteśmy przy temacie telewizorków, to pozwolę opowiedzieć o pewnej reklamie, którą ostatnio napotkałem na wersji mobilnej. Nie ważne z jakiej gry, ale uwaga, pojawiło się w niej coś co zwróciło moją uwagę. Człowiek który tam występował wypowiedział, a nawet rzekł bym że wykrzyczał takie słowa, uwaga będę cytował "jest ku**wa". Trochę mnie to zdziwiło a zarazem ucieszyło że miałem wyciszone głośniki, bo rodzice byli obok i niemiło było gdyby usłyszeli. Nie wiem, na forum za każde niecenzuralne słowo ganiają to i myślę że powinni coś z tego rodzajem reklam zrobić. Zgłosić to do hero zero aby przed podpisywaniem umów z reklamodawcami przeglądać reklamy jakie miałbyby się pojawiać w telewizorkach, bo naprawdę strach, a miał być spokojny dzień w hz :/

Zgadza się, nie tylko ty to zauważyłeś, zawsze temat można przyłapać i go otworzyć, pozdrawiam .

 

PS. Ponoć z tego co mnie pamięć nie myli, gra jest dla osób pełnoletnich-i oczy nie bolą:):):)
Przecież grę zaczynamy jako frajer osiedlowy :Laughing: :Laughing: :Laughing: :super:

 

Podsypce temat o możliwościach jakie nam zostają w razie gdyby coś takiego miało znowu miejsce w przyszłości po aktualce, sposobów jest już pare , ale może być więcej, dla tego temat rozwijamy do sposobów w ramach poradnictwa w takie dni :super: :super: :super: :hlehle:


Użytkownik Mr Overlok edytował ten post 09 sierpień 2020 - 12:19

                        HIsbbYz.gif 


#13 Bodo

Bodo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 3

Napisano 10 sierpień 2020 - 14:12

dzisiaj już nie działają telewizory na kompach 



#14 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 18 sierpień 2020 - 06:21

Jak widać problem dalej się utrzymuje, jest zapowiedź nowej aktualizacji, duża szansa na naprawę tego problemu na PC, tylko nasuwa się pytanie, czy oni wiedzą o tym?


                        HIsbbYz.gif 


#15 Bodo

Bodo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 3

Napisano 25 sierpień 2020 - 07:32

i nie naprawili dalej jest to samo



#16 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 25 sierpień 2020 - 11:04

Problem wciąż występuje, ale jest proste rozwiązanie proponowane przez użytkownika HeR0MAN, mianowicie pobranie Hero Zero na komputer z poniższego linku:

 

Po zainstalowaniu Hero Zero na waszym komputerze zastaniecie działające telewizory, z tą różnicą, że będzie musieli poczekać 30 sekund na pominięcie, np. misji czy darmową zmianę przeciwnika bez konieczności oglądania filmiku.

 

Osobiście myślę, że jest to bardzo ciekawa alternatywa do czasu aż nie naprawią tego na wersji przeglądarkowej, sam sprawdziłem i rzeczywiście tak jak mówił HeR0MAN to działa, więc zamiast się żalić można sobie ułatwić życie i skorzystać z tego sposobu jeżeli nie jesteście w stanie grać bez telewizorków.

 

Pozdrawiam :papa:


Użytkownik TheDerpciakPL edytował ten post 25 sierpień 2020 - 11:04

05a5fb1ed4e64.gif


#17 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 20 wrzesień 2020 - 18:05

Ta wersja o której pisze TheDrepciakPL działa jak na smartfonie, czyli jak gramy na więcej niż jednym serwerze, to przełączanie jest bardzo uciążliwe.



#18 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 21 wrzesień 2020 - 13:56

Od przedwczoraj reklamy ( telewizory ) padły całkowicie na fonach nawet się nie wyświetlają, czeka nas niebawem nowa aktualizacja gry, zobaczymy czy coś w tej kwestii zrobią :haha:  :super:  :smug:


  • ZmusiliMnie lubi to

                        HIsbbYz.gif 


#19 Brzoza1945

Brzoza1945

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Serwer:PL27
  • Postać:Brzozaa1945
  • Drużyna:Pompa Team



Reputacja: 77

Napisano 22 wrzesień 2020 - 23:51

Od przedwczoraj reklamy ( telewizory ) padły całkowicie na fonach nawet się nie wyświetlają, czeka nas niebawem nowa aktualizacja gry, zobaczymy czy coś w tej kwestii zrobią :haha:  :super:  :smug:

Dalej nie działają na tel. Porażka nic dodać nic ująć 


     :super:Brzoza1945 :super:  Never Give Up!!! 
 

#20 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 01 listopad 2020 - 08:21

Na dzień dzisiejszy błąd na telefonach z telewizorami został naprawiony, wystarczy usunąć gre z telefonu i ponownie pobrać po czym zainstalować. Nie ma reklam, ale jest 30-sto sekundowy czas oczekiwania, po czym odbieramy nagrodę jako 50% skróconego czasu oczekiwania, na PC-ie wystarczy odczekać 5 sekund aż załaduje się reklama po czym włączyć play na ekranie i bez problemu pójdzie wszystko jak z płatka.

 

 

 

Pozdrawiam i dziękuje za dyskusje w tym temacie.


                        HIsbbYz.gif 






Also tagged with one or more of these keywords: Problemy z grą, Rozwiązania, Dyskusje, Ciekawostki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych