Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja innej możliwości ulepszania

Modyfikacje

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 07 sierpień 2020 - 12:27

Więc nie wiem czy by nie było lepsze samemu modyfikować przedmiot według własnego uznania tak jak było w innej grze twórców Hero Zero.Było fajnie ulepszanie przedmiotu podług uznania i majsterka w jednym



#2 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 07 sierpień 2020 - 14:27

Więc nie wiem czy by nie było lepsze samemu modyfikować przedmiot według własnego uznania tak jak było w innej grze twórców Hero Zero.Było fajnie ulepszanie przedmiotu podług uznania i majsterka w jednym

Jak dla mnie musisz rozwinąć temat i wyjaśnić o co Ci właściwie chodzi :confused:

Nie mam zielonego pojęcia o jakim majsterkowaniu wspominasz i pewnie nie tylko ja. 

Według mnie każda propozycja powinna być opisana jak najdokładniej by użytkownicy mogli się odnieść do samego pomysłu a nie domyślać się "co autor miał na myśli".

:papa:


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#3 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 08 sierpień 2020 - 09:51

Jak dla mnie musisz rozwinąć temat i wyjaśnić o co Ci właściwie chodzi :confused:

Nie mam zielonego pojęcia o jakim majsterkowaniu wspominasz i pewnie nie tylko ja. 

Według mnie każda propozycja powinna być opisana jak najdokładniej by użytkownicy mogli się odnieść do samego pomysłu a nie domyślać się "co autor miał na myśli".

:papa:

Każdy kto grał w Operation X to wie.Ulepszanie przedmiotu innymi przedmiotami i przedmiot który by miał ujemne statystyki a inny dodatnie to by te statystyki plusował



#4 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 08 sierpień 2020 - 13:44

A wiesz, że nie każdy w to grał? I wiesz, że nie wolno reklamować innych gier? Skoro nie zależy Ci na poparciu własnego pomysłu to proszę:

Jestem na nie. 


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#5 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Miejscowość:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Postać:Rzepik
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 09 sierpień 2020 - 11:50

Operation x chyba było od playata, ale z tego co mi wiadomo to serwery gry zostały zamknięte i nie są się już grać w Operation X.
Chyba, że coś mnie ominęło, bo nie ukrywam, że od dawna się tym nie interesowałem. :)

#6 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 09 sierpień 2020 - 13:48

Tak, operation x to gra od Playaty, dawno temu taka była, ale z powodu małej ilości graczy (mało zysków) postanowili zamknąć serwery tym samym kończąc z tą grą. Co do pomysłu również nie wiele rozumiem co autor ma na myśli

gluptas1.gif






Also tagged with one or more of these keywords: Modyfikacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych