Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Akcja Specjalna z Grami Video


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Krisss

Krisss

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 postów


Reputacja: 415

Napisano 31 lipiec 2020 - 23:20

Witajcie Bohaterowie,
 
Od 04/08/2020 do 08/08/2020,świętujemy na cześć pasji wielu bohaterów i także naszej: gier video! Jest wiele do zrobienia podczas akcji specjalnej. Będzie czekał na Ciebie nieuczciwy łotr, a także zabawny event zbierania! Przed chwilą z jaj wykluła się trójka rodzeństwa z rodziny Jushi ze specjalna umiejętnością na poziomie 10, a Ty podczas akcji specjalnej możesz zebrać ich jako towarzyszy!
 
Chociaż jest jeden towarzysz Jushi którego możesz otrzymać tylko wtedy, gdy zdobędziesz pierwsze miejsce w łotrze lub dokonasz ostatniego uderzenia. Dla tych którzy ulokują się w najlepszej dziesiątce w łotrze eventowym będzie dostępny jeden z rodzeństwa oraz jako nagroda w evencie zbierania jako jedna z nagród do wyboru.
 
Odwiedź też Sklep z Oponkami, ponieważ mamy w ofercie podczas eventu “Gaming” Pakiet! Zawiera nie tylko pyszne oponki, ale także część wyjątkowo fajnego zestawu “Gamer”! Dla graczy powyżej 60 poziomu dostępny jest również pakiet “Team Player”, zawierający trzeciego milusińskiego z rodzeństwa Jushi!
 

cAjny9K.png

 Najlepszego,
Twój zespół Hero Zero.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych