Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Segregacja kuponów

#kupony

  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Segregacja kuponów (23 użytkowników oddało głos)

Zgadzacie się z pomysłem?

  1. Tak (21 głosów [91.30%])

    Procent z głosów: 91.30%

  2. Nie (2 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 DeiM

DeiM

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Szczecin
  • Serwer:PL25
  • Postać:DeiM
  • Drużyna:BlackSalami
Reputacja: 12

Napisano 22 lipiec 2020 - 11:12

Cześć, przychodzę do was z propozycją dodania segregacji kuponów (czyli dodanie opcji pozwalającej na ukrycie danych kuponów, tak jak mamy to w czynach i kolekcji), jak sami wiecie, nie dawno zostało dodane to, że gdy mamy zapełnioną kryjówkę w zeronicie i superkleju, zaczyna nam wszystko spadać w postaci kuponów. Dlaczego chciałbym aby ta opcja była dodana? Monotonne szukanie chociażby 1 jednostki treningowej spośród pięciuset kuponów na zeronit i tysiącana superklej jest czasochłonne...

Dajcie mi znać co o tym myślicie w komentarzach, zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam, DeiM :)



#2 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 22 lipiec 2020 - 11:39

Jestem na tak. To zdecydowanie świetne rozwiązanie.

Użytkownik ZmusiliMnie edytował ten post 22 lipiec 2020 - 11:39

  • DeiM i Bartek261 lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#3 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 22 lipiec 2020 - 12:37

Jestem jak najbardziej za tym pomysłem. Jak na przykład ktoś szuka kuponu na 1 jednostkę motywacyjną wśród dziesiątek innych kuponów to nie idzie wytrzymać tego, zwłaszcza jak ktoś się spieszy i musi takowego kuponu szukać wśród reszty kuponów. A jakby taki pomysł wprowadzili to na pewno ułatwiłoby graczom szukanie danych kuponów. Powinno być to w kolejności alfabetycznej i numeracyjnej, np. kupon na energię nr.1 ważny do jutra, ena nr.2 itd. No i tak po kolei. W sensie mam na myśli, że najpierw powinny być same kupony na enę, potem jednostki motywacyjne, superklej, wspomagacze i zeronit. (jak o czymś zapomniałem to sorry :D) I to jest właśnie ta kolejność alfabetyczna kuponów. Dla tych, co nie wiedzą to tak dla przypomnienia, kupony na surki pojawiają się wtedy, gdy mamy pełny pasek danego surowca, np. superklej i atakujemy kogoś w atakach w kryjówce, który ma na przykład 5k superkleju to pomimo posiadanego limitu na superklej, to wtedy takowy kupon dostajemy na PW, w tym przypadku to jest 5k superkleju. No i ogólnie uważam, że "szufladkowanie" kuponów w kolejności alfabetycznej powinno być wprowadzone od dawna w grze, odkąd wprowadzili system kuponów wysyłanych na PW. Na pewno taka opcja pomogłaby zdecydowanej większości graczy na odbieranie odpowiednich kuponów, niż "dokopywać" tego kuponu, wśród reszty innych. :) Pisz z tym do supportu, może coś z tego będzie. ;) Moim zdaniem to jest jeden z lepszych pomysłów, jakie pojawiły się kiedykolwiek na tym forum :super:


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 22 lipiec 2020 - 12:49

  • DeiM lubi to

:) (:


#4 domin34

domin34

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:mężczyna
  • Drużyna:Power Team
Reputacja: 1

Napisano 22 lipiec 2020 - 16:58

głupi pomysł



#5 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 22 lipiec 2020 - 17:55

głupi pomysł

Pozwolę sobie nie skomentować Twojego poziomu  :huhu: za to bardzo jestem ciekawa Twojej argumentacji  :confused:  bo jeśli wpadłeś na pomysł żeby być na nie jedynie w celu wzbudzenia sztucznego zainteresowania swoją osobą to wybacz ale tylko się ośmieszasz  :super:


  • Adam131 i DeiM lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#6 DeiM

DeiM

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Szczecin
  • Serwer:PL25
  • Postać:DeiM
  • Drużyna:BlackSalami
Reputacja: 12

Napisano 22 lipiec 2020 - 18:01

Jestem jak najbardziej za tym pomysłem. Jak na przykład ktoś szuka kuponu na 1 jednostkę motywacyjną wśród dziesiątek innych kuponów to nie idzie wytrzymać tego, zwłaszcza jak ktoś się spieszy i musi takowego kuponu szukać wśród reszty kuponów. A jakby taki pomysł wprowadzili to na pewno ułatwiłoby graczom szukanie danych kuponów. Powinno być to w kolejności alfabetycznej i numeracyjnej, np. kupon na energię nr.1 ważny do jutra, ena nr.2 itd. No i tak po kolei. W sensie mam na myśli, że najpierw powinny być same kupony na enę, potem jednostki motywacyjne, superklej, wspomagacze i zeronit. (jak o czymś zapomniałem to sorry :D) I to jest właśnie ta kolejność alfabetyczna kuponów. Dla tych, co nie wiedzą to tak dla przypomnienia, kupony na surki pojawiają się wtedy, gdy mamy pełny pasek danego surowca, np. superklej i atakujemy kogoś w atakach w kryjówce, który ma na przykład 5k superkleju to pomimo posiadanego limitu na superklej, to wtedy takowy kupon dostajemy na PW, w tym przypadku to jest 5k superkleju. No i ogólnie uważam, że "szufladkowanie" kuponów w kolejności alfabetycznej powinno być wprowadzone od dawna w grze, odkąd wprowadzili system kuponów wysyłanych na PW. Na pewno taka opcja pomogłaby zdecydowanej większości graczy na odbieranie odpowiednich kuponów, niż "dokopywać" tego kuponu, wśród reszty innych. :) Pisz z tym do supportu, może coś z tego będzie. ;) Moim zdaniem to jest jeden z lepszych pomysłów, jakie pojawiły się kiedykolwiek na tym forum :super:

Powiem ci, że pisałem już do supportu zanim napisałem ten post tutaj, oczywiście kazali ten pomysł pokazać na forum, tak szczerze to nie wiem czy się uda, bo jednak pomysł musiałby mieć większy rozgłos, ale na to liczę :)


  • MatiProZiom lubi to

#7 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 23 lipiec 2020 - 18:48

Ja bym usunal po prostu usunal te kupony na zeronit i superklej, niedość, że nie da się znaleźć przez to innych kuponów to mocno to denerwuje przy atakowaniu innych kryjówek przy pełnych zasobach



#8 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 23 lipiec 2020 - 21:08

Cześć, przychodzę do was z propozycją dodania segregacji kuponów (czyli dodanie opcji pozwalającej na ukrycie danych kuponów, tak jak mamy to w czynach i kolekcji), jak sami wiecie, nie dawno zostało dodane to, że gdy mamy zapełnioną kryjówkę w zeronicie i superkleju, zaczyna nam wszystko spadać w postaci kuponów. Dlaczego chciałbym aby ta opcja była dodana? Monotonne szukanie chociażby 1 jednostki treningowej spośród pięciuset kuponów na zeronit i tysiącana superklej jest czasochłonne...
Dajcie mi znać co o tym myślicie w komentarzach, zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam, DeiM :)


Kiedyś już takie coś było, w skrzynce pocztowej 1.0 ale usunęli to w którejś z aktualizacji o to się komuś nie podobało

#9 DeiM

DeiM

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Szczecin
  • Serwer:PL25
  • Postać:DeiM
  • Drużyna:BlackSalami
Reputacja: 12

Napisano 23 lipiec 2020 - 21:57

E

 

Kiedyś już takie coś było, w skrzynce pocztowej 1.0 ale usunęli to w którejś z aktualizacji o to się komuś nie podobało

Ewidentnie był to ich błąd, wiele graczy narzeka teraz z tego powodu  :Ninja:



#10 AdrianOoO

AdrianOoO

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:Synexc






Reputacja: 24

Napisano 24 lipiec 2020 - 12:52

Idealny pomysł.

Grzebanie w tych kuponach aby tylko znaleźć 1 jednostkę motywacji lub trochę energii jest strasznie irytujące.

A możliwość filtrowania ułatwi życie graczom :) 


  • ZmusiliMnie lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych