Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

sens treningow?


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 xResivPL

xResivPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:xResivPL
  • Drużyna:brak
Reputacja: 2

Napisano 03 lipiec 2020 - 15:51

Witam zaczynalem robic treningi i zauwazylem ze nie da sie zrobic do konca bez stracenia 1 oponki aby zwiekszyc energie ;p nie wiem czy ja cos zle robie czy poprostu tak jest ze sie nie da bez oponki a jak juz sie da to male % jesli ktos ma jakis pomysl to poprosze


  • Azurah lubi to

#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 03 lipiec 2020 - 16:00

rób misje walki. średnie oraz trudne. Można też te drugie ale czasem nie siadają. Więc nw czy chcesz ryzykować. Dać się da. Wystarczy sobie obliczyć i być ostrożnym :) 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#3 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 03 lipiec 2020 - 16:51

Jak nie masz wspomagacza z drużyny ani eq pod wygrywanie walk to to nie jest dziwne, a jak masz to nie wiem



#4 Abia

Abia

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 2

Napisano 03 lipiec 2020 - 17:24

Też tak miałam na początku, bo wtedy pojawiają się tylko misje czasowe oraz łatwe misje umiejętności i walki, a w nich dostaje się 1 pkt. fitness za 1 pkt. energii. Niedługo powinieneś zacząć dostawać również misje średnie i trudne, za które dostaje się więcej pkt. fitness za 1 pkt. energii. Wtedy jest szansa zmieścić się w czasie. A ze wspomagaczem drużynowym, o którym wspomniano wyżej, będzie jeszcze łatwiej.


  • Azurah i TheDerpciakPL lubią to

#5 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Miejscowość:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Postać:Rzepik
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 05 lipiec 2020 - 16:08

Najlepiej robić te, z których jest największy bonus, wtedy najszybciej się kończy. :) 



#6 pysiek1234

pysiek1234

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:Street Game
Reputacja: 0

Napisano 08 lipiec 2020 - 14:03

Rób tylko średnie i trudne. Jeśli się nie da to łatwe za najmniejszą ilość energii. Wtedy ze spokojem dasz radę bez wydawania oponek!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych