Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Bot do usuwania tematów

Forum

  • Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 25 czerwiec 2020 - 10:34

Trochę się naczytałem dzisiaj tych głupich tematów i....no i współczucia dla adminów jeśli czytali xd Więc żeby zaoszczędzić adminom bólu wpadłem na taki pomysł żeby tutaj dali bota do usuwania głupich tematów by im oszczędzić zdrowia.Sam potrzebowałem czegoś na ból głowy.Więc jak by to wyglądało? Można dawać Like...więc wprowadzić jeszcze opcję drugą do minusowania tematów.Na przykład 5 oznaczeń że temat się nie podoba usuwałoby temat i oszczędzało zdrowie adminom.


  • Adam131 i ZmusiliMnie lubią to

#2 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 25 czerwiec 2020 - 11:42

No to wystarczy, że ciekawy i rozbudowany pomysł otrzyma 5 minusów od jakichś żartownisiów i temat pójdzie do kosza, świetne rozwiązanie, nie ma co. Na forum są moderatorzy po to żeby się zajmować tego typu tematami, a opcja "Zgłoś" nie boli, poza tym usunięcie tematu to jest kilka sekund roboty, więc w czym jest problem? Zauważ, że im więcej funkcji dajesz "botom" tym mniej przydatni stają się ludzie pełniący funkcje moderatorów, bo idąc tym tokiem myślenia zaraz każdy będzie chciał jakiegoś "bota" żeby filtrował SB, segregował tematy czy automatycznie cenzurował wypowiedzi naginające regulamin w postach...

 

Podsumowując, pomysł według mnie nie ma sensu, mamy na forum moderatorów, którzy starają się utrzymać tutaj ład i porządek i może zamiast dodawać bezsensowne "boty" to chyba lepiej skorzystać z wcześniej wspomnianej opcji "Zgłoś" i nieco pomóc moderatorom osobiście.

 

Pozdrawiam :papa:


  • Gacek i TenCoByl lubią to

05a5fb1ed4e64.gif


#3 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 25 czerwiec 2020 - 11:59

Fakt istnieje takie ryzyko.Ale poddałem tylko pomysł.Ta piątka była tylko przykładem.By można było nawet dać 20 do zminusowania albo 50.Ale ok rozumiem.I tak jest opcja zgłoś ale z tego co wiem tylko jak temat narusza regulamin tzn bluźnierstwa obrażania itd



#4 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 25 czerwiec 2020 - 12:23

i co? admin tworzy temat, aby poinformować o podwyższeniu ceny oponek a graczom sie to nie podoba, więc "minusują" i temat od razu sie usuwa? xd bez sensu

 

 Więc żeby zaoszczędzić adminom bólu

pisząc ten temat bez sensu sam przyczyniasz sie do spamu


           Irelia


#5 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 25 czerwiec 2020 - 13:27

I tak jest opcja zgłoś ale z tego co wiem tylko jak temat narusza regulamin tzn bluźnierstwa obrażania itd


Nie tylko w tych sytuacja. Regulamin jest jest dość ogólnikowy ale dzięki temu jasny. I tak na przykład zgodnie z nim można zgłosić post, który nie wnosi nowych treści do dyskusji lub ma na celu jedynie podbicie tematu.

W niektórych sytuacjach brakuje mi opcji "nie lubię / nie podoba mi się" ale zdaję sobie sprawę z tego, że taka funkcja mogłaby być nadużywana co prowadziłoby do konfliktów i ucierpiałaby na tym przyjazna i rodzinna atmosfera na forum.

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#6 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 25 czerwiec 2020 - 17:57

W niektórych sytuacjach brakuje mi opcji "nie lubię / nie podoba mi się" ale zdaję sobie sprawę z tego, że taka funkcja mogłaby być nadużywana co prowadziłoby do konfliktów i ucierpiałaby na tym przyjazna i rodzinna atmosfera na forum.

Dlatego zawsze można utworzyć ankietę w danym temacie w celu sprawdzenia komu podoba się pomysł a komu nie bez konieczności pisania komentarza lub dodawania opcji "Nie podoba mi się" :P


05a5fb1ed4e64.gif


#7 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 26 czerwiec 2020 - 10:59

Wsadzić bota do usuwania wiadomości, co za pomysł. A potem gracze wpadną na pomysł by boty za nich grały w grę.

#8 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 30 marzec 2023 - 22:06

Trochę się naczytałem dzisiaj tych głupich tematów i....no i współczucia dla adminów jeśli czytali xd Więc żeby zaoszczędzić adminom bólu wpadłem na taki pomysł żeby tutaj dali bota do usuwania głupich tematów by im oszczędzić zdrowia.Sam potrzebowałem czegoś na ból głowy.Więc jak by to wyglądało? Można dawać Like...więc wprowadzić jeszcze opcję drugą do minusowania tematów.Na przykład 5 oznaczeń że temat się nie podoba usuwałoby temat i oszczędzało zdrowie adminom.

A może sam by zaoszczędzić sobie zdrowia czytaj tematy tylko z dużą ilością gwiazdek.

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#9 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 01 kwiecień 2023 - 10:11

A może sam by zaoszczędzić sobie zdrowia czytaj tematy tylko z dużą ilością gwiazdek.

Matko święta.To temat sprzed trzech lat.Komuś się nudzi



#10 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 01 kwiecień 2023 - 14:20

Dodam jeszcze że temat jest w złym dziale.

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#11 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 01 kwiecień 2023 - 21:37

Dodam jeszcze że temat jest w złym dziale.

Będziesz tak przynudzać to co było 3 lata temu? Reputację masz pewnie za zastraszanie czy cośtam



#12 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 03 kwiecień 2023 - 06:33

Będę przynudzać żeby mieć jeszcze niższą reputację niż mam. Nie wiem czy wiesz ale wysoka reputacja jest wtedy gdy ma się więcej polubień niż postów a nie na odwrót. Pragnę cię też poinformować że kiedyś tu były w dyskusjach o wszystkim i o niczym różne zabawy w których się zdobywało polubienia. Kiedyś to forum było bardzo ożywione. Może pomożesz w reanimacji trupa.

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#13 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 04 kwiecień 2023 - 18:16

Będę przynudzać żeby mieć jeszcze niższą reputację niż mam. Nie wiem czy wiesz ale wysoka reputacja jest wtedy gdy ma się więcej polubień niż postów a nie na odwrót. Pragnę cię też poinformować że kiedyś tu były w dyskusjach o wszystkim i o niczym różne zabawy w których się zdobywało polubienia. Kiedyś to forum było bardzo ożywione. Może pomożesz w reanimacji trupa.

Coś proponujesz? W sensie zabawić się w "doktora Frankensteina" i przywrócić tego "trupa" do życia? Jeśli tak to...jak? To by było trudne i powinni raczej się tym zająć admini czy może bardziej admin tego forum jeśli taki jest







Also tagged with one or more of these keywords: Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych