Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Broń rzucana


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krecha128

Krecha128

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Krecha128
  • Drużyna:KrechaTeam
Reputacja: 6

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:54

W hero zero mamy broń rzucaną jednak ona szybko się zużywa według mnie przydała by się opcja która pozwalała by ograniczyć zużywanie broni rzucanej na każdy pojedynek np. można było by ustalić ile razy maksymalnie można nią rzucić podczas pojedynu była by to przydatna opcja dla graczy którzy wolą oszczędzać broń rzucaną jednak bez niej przegrywają większość pojedynków 


  • Gluptas31 lubi to

#2 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 24 czerwiec 2020 - 08:10

Nie. Albo używasz albo nie. Rób staty albo wybieraj słabszych przeciwników i po kłopocie.
  • Pablo Escobar i Bartek261 lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#3 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 24 czerwiec 2020 - 10:16

W hero zero mamy broń rzucaną jednak ona szybko się zużywa według mnie przydała by się opcja która pozwalała by ograniczyć zużywanie broni rzucanej na każdy pojedynek np. można było by ustalić ile razy maksymalnie można nią rzucić podczas pojedynu była by to przydatna opcja dla graczy którzy wolą oszczędzać broń rzucaną jednak bez niej przegrywają większość pojedynków 

 

Zaproponowany przez Ciebie pomysł mógłby zbyt ułatwić grę, ponadto dzięki niemu można by zaoszczędzić na oponkach nie kupując tylu rzutek, dlatego uważam że raczej ten pomysł nie przejdzie ;)


  • Bartek261 lubi to

gluptas1.gif


#4 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 24 czerwiec 2020 - 19:08

Osobiście nie korzystam z broni rzucanej w normalnych i ligowych pojedynkach i to wystarcza żeby zaoszczędzić "rzutki", np. w momencie, gdy ma się ich niewiele, zakładam je tylko na walki drużynowe lub wtedy, gdy przeciwnik ma statystyki zbliżone do moich, ponieważ wtedy dodatkowe obrażenia mogą przesądzić o wyniku walki. Poza tym wydaje mi się, że zakup broni rzucanej za 1 oponkę nie jest jakimś dużym wydatkiem, a i zdobycie tej oponki też nie jest czymś trudnym, wystarczy, np. uczestniczyć aktywnie w TTD.

 

Nawet jeżeli coś takiego miałoby być dodane to zakładając, że przykładowo ustawiłeś sobie maksymalnie, że możesz użyć "rzutek" 5 razy w walce to, np. byś ją przegrał, bo akurat zabrakłoby ci kilku punktów obrażeń, które mógłbyś zyskać dzięki skorzystaniu z broni rzucanej szósty raz, a w rezultacie byłbyś pewnie sfrustrowany, że przez taką błahostkę przegrałeś pojedynek. Gracze od początku gry jakoś radzili z tym sobie i nikt na to nie narzekał, więc nie uważam, że ta opcja w HZ jest w ogóle potrzebna.

 

Pozdrawiam :papa:


05a5fb1ed4e64.gif


#5 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 24 czerwiec 2020 - 20:03

Jestem na Nie.


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych