Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 UhPeter

UhPeter

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 1

Napisano 23 czerwiec 2020 - 22:56

Mam wątpliwości że ta propozycja się przyjmie jednak jest owiele mniej kontrowersyjna niż moja poprzednia propozycja.

 

A więc w grze jedynym losowym wydarzeniem jest łotr który i tak nie jest jakiś emocjonujący. Mam tutaj propozycje innego losowego wydarzenia.

 

Nagła misja specjalna:

Odblokowywała by się po osiągnięciu 40 poziomu. Wykonując misję masz 1% szans że taka misja ci się pojawi. Powiedzmy że jedna z takich misji to będzie napad na bank. Możesz zaakceptować taką misję albo ją odrzucić. Było by 5 przeciwników, 4 z nich byłoby zwykłymi trudnymi wrogami jakich natrafiamy na misjach a ostatni z nich byłby bossem cięższym niż pozostali przeciwnicy. Po pokonaniu go dostawalibyśmy broń która by miała zaagwarantowane o 10% lepsze statystyki niż nasza broń, mogą one być większe. Każda z takich misji miała by limit czasowy i każdy miałby tylko 1 życie. Gdy przekroczymy limit czasu lub zginiemy nakładana jest na nas kara naprzykład tracimy całą energię lub nasze statystyki są o x% mniejsze przez 48h.

 

Mam nadzieje że moja propozycja się wam spodobała. Piszcie co byście zmienili i czy wogóle chcielibyście takie coś w grze,



#2 Kolopakolo

Kolopakolo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:ala241
  • Drużyna:Red fighters
Reputacja: 4

Napisano 24 czerwiec 2020 - 18:24

może być aby łotry zostały



#3 Krecha128

Krecha128

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Krecha128
  • Drużyna:KrechaTeam
Reputacja: 6

Napisano 24 czerwiec 2020 - 18:36

taki średni pomysł



#4 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 24 czerwiec 2020 - 20:19

Długo o tym myślałam i albo wciąż nie potrafię tego zrozumieć albo to jest poroniony pomysł. Podstawowe pytanie brzmi :

Ale po co?

 

Kara za niewykonanie misji? I to jeszcze tak dotkliwa? 

Nie. Nie. Nieeeee. 


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych