Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Więcej Rang w Drużynach


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krecha128

Krecha128

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Krecha128
  • Drużyna:KrechaTeam
Reputacja: 6

Napisano 14 czerwiec 2020 - 18:36

Dobrze że są drużyny w hero zero ale jak dla mnie 3 rangi to trochę mało według mnie mnie powinny być 4 rangi w drużynie nową rangą powinien być zastępca których mogło by być tylko 2 na drużynę mógł by on robić wszystkie te rzeczy co doradca ale oprócz tego miał by prawo do zmiany rang graczy oraz herbu drużyny fajnie było by również gdyby maksymalna ilość osób w klanie byłą zwiększona do 50 dzięki temu można by było robić porządniejsze drużyny

 

Dziękuje za Uwagę  :smile: 


Użytkownik Krecha128 edytował ten post 14 czerwiec 2020 - 18:37


#2 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 14 czerwiec 2020 - 19:00

Nowa ranga w drużynie nie jest potrzebna



#3 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 14 czerwiec 2020 - 19:52

Jeśli lider daje "doradce" komuś, to powinien mu na tyle ufać, oraz mieć zaufanie do pozostałych, żeby zachować jakąś tam hierarchie, przynajmniej tak powinno być. Niektóre rzeczy powinny być zarezerwowane tylko dla lidera, żeby podtrzymać autorytet.



#4 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 14 czerwiec 2020 - 20:07

Moim zdaniem trzy rangi są wystarczające a ich podział jest jak najbardziej właściwy, mianowicie członek ma dostępne podstawowe funkcje, doradca może już zarządzać drużyną, a przywódca może wszystko, dlatego nie potrzebna jest ranga "Zastępcy", ponieważ już sama ranga "Doradcy" daje sporo możliwości oraz pozwala na namieszanie w drużynie jakiemuś nikczemnikowi, a nowa ranga z większą paletą dostępnych funkcji prawie na równi z "Przywódcą" będzie gwoździem do trumny niektórych drużyn (o ile nie będzie to ktoś zaufany).

 

Co do 50 miejsc w drużynie to pomysł przewijał się niejednokrotnie przez forum i raczej nie wywoływał jakiegoś szczególnego zachwytu, natomiast zakładając, że limit graczy w drużynie zostanie zwiększony to zmniejszy się liczba aktywnych drużyn, ponieważ dopełniając te 50 osób w drużynach z TOP10 wiele drużyn spoza "topki" stanie się po prostu martwa, bo gra tam średnio około właśnie 20 osób (albo nawet mniej), zwłaszcza, że już teraz jest tam mnóstwo pustostanów, które służą jako bloki czy piwnice albo zbierają kurz, a już o totalnej dominacji drużyn z najlepszej dziesiątki nie wspomnę.

 

Podsumowując mój długi wywód, obydwa pomysły według mnie mogą trafić do kosza, zwyczajne odgrzewanie kotleta.

 

Pozdrawiam :papa:


  • gosia19 i TenCoByl lubią to

05a5fb1ed4e64.gif


#5 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 19 czerwiec 2020 - 10:35

"Dobrze że są drużyny w hero zero ale jak dla mnie 3 rangi to trochę mało według mnie mnie powinny być 4 rangi w drużynie nową rangą powinien być zastępca"? Doradca i zastępca to to samo



#6 sawiqtoziomal

sawiqtoziomal

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejscowość:Nowy Staw
  • Serwer:PL24
  • Postać:sawickitoziomal
  • Drużyna:Legends Never Die
Reputacja: 3

Napisano 23 czerwiec 2020 - 14:23

Fajny pomysł, ale zrobiłbym na zasadzie nadawania uprawnień.

 

Domyślnie doradca ma takie same uprawnienia jak członek

(jedyną różnica to możliwość podglądu na notatki doradcy i branie udziału w czacie doradców),

ale można mu nadać konkretne uprawnienia:

-edycja notatek doradcy,

-edycja opisu i notatek drużyny,

-zarządzanie monetami i oponkami (rozwój drużyny, wspomki, melony, dublerzy),

-ustawianie walk drużynowych,

-ustawianie ataków na bandy,

-możliwość zmiany taktyki i użycie melonów i dublerów,

itd. 



#7 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 23 czerwiec 2020 - 17:58

Fajny pomysł, ale zrobiłbym na zasadzie nadawania uprawnień.

 

Domyślnie doradca ma takie same uprawnienia jak członek

(jedyną różnica to możliwość podglądu na notatki doradcy i branie udziału w czacie doradców),

ale można mu nadać konkretne uprawnienia:

-edycja notatek doradcy,

-edycja opisu i notatek drużyny,

-zarządzanie monetami i oponkami (rozwój drużyny, wspomki, melony, dublerzy),

-ustawianie walk drużynowych,

-ustawianie ataków na bandy,

-możliwość zmiany taktyki i użycie melonów i dublerów,

itd. 

Jeszcze może do tego ustawienie czy doradca może pisać coś na czacie i duże frytki z colą? Po to się daje doradce, bo ma się do tej osoby pełne zaufania, to nie jest teatr, że każdy ma inną rolę.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych