Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Nieznany błąd w zakładce "misje"

problem nieznany błąd misje pomoc

Najlepsza odpowiedź MatiProZiom , 11 czerwiec 2020 - 14:12

Może spróbuj relognąć swoje konto, czyli wyloguj się ze swojego konta i zaloguj z powrotem, może to coś da.. A jak nie to spróbuj to samo zrobić, tylko na wersji html5. Jeżeli nadal to nie zadziała to nie wiem, poczekaj na dalsze instrukcje od supportu. Poza tym ten bug może się dłuższy czas utrzymać, bo raz takie coś miałem i wiem, że to troszkę trzeba przeczekać.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 LegiN

LegiN

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:LegiN
  • Drużyna:FACHOWCY
Reputacja: 8

Napisano 11 czerwiec 2020 - 13:52

Witam mam problem, dokładnie to mój kolega z drużyny o nicku: FACHOWIEC ze świata PL25. Mianowicie chodzi o to że wczoraj ok 21:00 po zakończeniu turnieju PVP chcąc wejść w zakładkę "misje" zaczął pojawiać się nieznany błąd. Błąd ten pojawia się zarówna na telefonie jak i na komputerze. Wszystkie inne zakładki typu "bohater", "kryjówka", "drużyna" działają bez zarzutu, lecz gdy wejdzie w zakładkę "misje" wyświetla się właśnie ten błąd. Treść tego błędu sugerowała zapytanie supportu co się dzieje lub znaleźć rozwiązanie na forum. Do supportu już pisał lecz problem ciągle nie znika, czekamy na dalsze wskazówki supportu. Może ktoś z was miał podobny problem? co można zrobić w tej sytuacji ? Dołączam również screena wyświetlającego się błędu. Za odpowiedzi z góry dziękuje :)

Załączone pliki


Użytkownik LegiN edytował ten post 11 czerwiec 2020 - 13:55

  • Rzepik lubi to

#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 380

Napisano 11 czerwiec 2020 - 14:12   Najlepsza odpowiedź

Może spróbuj relognąć swoje konto, czyli wyloguj się ze swojego konta i zaloguj z powrotem, może to coś da.. A jak nie to spróbuj to samo zrobić, tylko na wersji html5. Jeżeli nadal to nie zadziała to nie wiem, poczekaj na dalsze instrukcje od supportu. Poza tym ten bug może się dłuższy czas utrzymać, bo raz takie coś miałem i wiem, że to troszkę trzeba przeczekać.


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 11 czerwiec 2020 - 14:13

  • Rzepik lubi to

:) (:


#3 LegiN

LegiN

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:LegiN
  • Drużyna:FACHOWCY
Reputacja: 8

Napisano 11 czerwiec 2020 - 14:19

 

Może spróbuj relognąć swoje konto, czyli wyloguj się ze swojego konta i zaloguj z powrotem, może to coś da.. A jak nie to spróbuj to samo zrobić, tylko na wersji html5. Jeżeli nadal to nie zadziała to nie wiem, poczekaj na dalsze instrukcje od supportu. Poza tym ten bug może się dłuższy czas utrzymać, bo raz takie coś miałem i wiem, że to troszkę trzeba przeczekać.

on próbował na swoim telefonie, ja próbowałem na swoim telefonie i na swoim komputerze i dalej to samo.

 

Działa udało się wykombinowałem :D wystarczyło włączyc grę poprzez inną platformę, ja użyłem platformy steam, i według mnie gdy znajomy wbił 250 lvl nowe miasto źle mu się wczytało. Na platformie steam nie wyskakiwał komunikat żeby załadowac ponownie grę więc przełączyłem na inne miasto i zadziałało wszystko wróciło do normy. Zamykam temat, Dzięki :D


  • Rzepik lubi to





Also tagged with one or more of these keywords: problem, nieznany błąd, misje, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych