Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Blokowanie trofeów/Wychodzenie na bandy


  • Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 14:19

A więc tak, chciałbym poruszyć dobrze wszystkim znaną kwestię blokowania trofeów i wychodzenia na bandy. Owa rzecz dzieje się już od wielu lat, ale o dziwo tylko w Polsce jest to stosowane, na tak dużą skalę. Nie wiem jak to jest, że support przez tyle lat nic z tym problemem nie zrobił (wydłużono kiedyś czas oczekiwania na bandy, ale jak widać niektórzy nadal to obchodzą). Naprawdę nie jest ciężko się tych dwóch problemów pozbyć, myślę, że rozwiązaniem mogło by być czerpanie korzyści z trofeów dopiero po kilku dniach pobytu w drużynie w celu uniknięcia wychodzenia graczy na "puszki", z bandami to samo, możliwość udziału w ataku bandy dopiero po kilku dniach siedzenia w drużynie. Gracze powinni siedzieć w jednej drużynie i rywalizować z innymi o miejsce w rankingu i w hc, a nie skakać z jednej drużyny na drugą jak to się dzieje na nowszych serverach, a przynajmniej na PL24. Czytałem trochę inne fora zwłaszcza niemieckie i ludzie skarżą się na nieczyste zagrywki stosowane przez Polaków, każdego ten problem denerwuje.

 

Dostałem odpowiedź kopiuj wklej od supportu, że mam się podzielić moją opinią na forum to się dzielę 

 

Dziękuję



#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 10 czerwiec 2020 - 14:37

Podobny pomysł i wiele innych były poruszane na forum, żaden nie wszedł w życie, tak więc i ten zostanie pominięty. 


gluptas1.gif


#3 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 14:38

Podobny pomysł i wiele innych były poruszane na forum, żaden nie wszedł w życie, tak więc i ten zostanie pominięty. 

 

Twórcy gry aż tak mają wywalone w ten duży problem?


Użytkownik Desperanza edytował ten post 10 czerwiec 2020 - 14:41


#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 10 czerwiec 2020 - 14:58

Twórcy gry aż tak mają wywalone w ten duży problem?



Widocznie dla twórców nie jest to duży problem skoro nic z tym nie robią ;)

Użytkownik Gluptas31 edytował ten post 10 czerwiec 2020 - 14:58

gluptas1.gif


#5 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:00

Widocznie dla twórców nie jest to duży problem skoro nic z tym nie robią ;)

 

Pieniądze im się zgadzają to problemu nie widać



#6 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:06

W zasadzie dlaczego to problem? Przecież zawsze można dołączyć do drużyny, która się bawi w bandy itd. Nie mam pojęcia jak wygląda sprawa na pl25 czy innych serwerach ale jasne jest, że na początku jest cyrk 😉
Trwa to już tak długo, że powoli staje się normą i wyjścia są 2. Akceptacja albo rezygnacja z gry bo ktoś inny lepiej kombinuje 😉
  • Gluptas31 i Adam131 lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#7 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:10

W zasadzie dlaczego to problem? Przecież zawsze można dołączyć do drużyny, która się bawi w bandy itd. Nie mam pojęcia jak wygląda sprawa na pl25 czy innych serwerach ale jasne jest, że na początku jest cyrk
Trwa to już tak długo, że powoli staje się normą i wyjścia są 2. Akceptacja albo rezygnacja z gry bo ktoś inny lepiej kombinuje

 

Dla mnie to problem, bo lubię rywalizować z innymi drużynami, a nie będę startował na starym serverze, gdzie nie da rady nic osiągnąć. Na zagranicznych serverach jest to mocno potępiane i daleko tam by uważali to za normę, tylko u nas taka dzicz i kombinowania



#8 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:17

To jest gra przeglądarkowa. To nie jest gra na bazie clienta gdzie administracja może kombinować z różnymi programami anty itp by pozbywać się problemów. Powiem tak.. Jeżeli gra daje taką możliwość to czemu ludzie nie mogą z tego korzystać ? No czemu ? Ktoś powie że chce być uczciwy i wgl. To ok badz... Tylko że nawet w życiu realnym trzeba kantować na różne sposoby...  Dajmy na to że hz coś by z tym zrobiło. Myślisz że to pomoże ? Otóż nie. Gracze zawsze znajdą jakieś rozwiązanie. Nie ważne co by to było. A ja już wole robić to na co gra pozwala niż żeby gracze kombinowali z działaniem poza grą tzn. Wszelkiej maści programy itp itp. Supp wie o tym doskonale. Myślisz że na nowym coś osiągniesz ? Jeżeli nie wpasujesz się w otoczenie to ciężko będzie ;) Moje zdanie jest takie że jest dobrze jak jest. Już dawno przestałem zwracać uwagę na takie tematy ponieważ to piszą ciągle osoby które pograją miesiąc dwa i czekają na nowy serwer i tak co chwilę bo nie potrafią nic więcej osiągnąć. I tak da się osiągnąć. Nawet grając f2p da się być w topce bez problemu. Wystarczy ruszyć głową i korzystać z tego co gra Nam daje. ;)


Użytkownik Adam131 edytował ten post 10 czerwiec 2020 - 15:22

  • IGUSIA00 i Gluptas31 lubią to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#9 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:19

Dla mnie to problem, bo lubię rywalizować z innymi drużynami, a nie będę startował na starym serverze, gdzie nie da rady nic osiągnąć. Na zagranicznych serverach jest to mocno potępiane i daleko tam by uważali to za normę, tylko u nas taka dzicz i kombinowania


W takim razie możesz grać na tych serwerach, które jak mówisz to potępiają i tam "uczciwie" rywalizować.
Trawa zawsze wydaje się zieleńsza u sąsiada 😉

Nie chcę być złośliwa ale czy przypadkiem nie jest tak, że puszki Ci przeszkadzają bo nie masz szansy z nich korzystać a cała ta "moralna" otoczka o uczciwości to tylko pic?
Czy z całą stanowczością możesz mnie zapewnić, że nigdy nie przyjmiesz zaproszenia od drużyny, która wychodzi na bandy?
A może po prostu nie jesteś w stanie osiągnąć w grze pewnego poziomu i stąd ten żal?
  • IGUSIA00 i Adam131 lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#10 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:22

To jest gra przeglądarkowa. To nie jest gra na bazie clienta gdzie administracja może kombinować z różnymi programami anty itp by pozbywać się problemów. Powiem tak.. Jeżeli gra daje taką możliwość to czemu ludzie nie mogą z tego korzystać ? No czemu ? Ktoś powie że chce być uczciwy i wgl. To ok badz... Tylko że nawet w życiu realnym trzeba kantować na różne sposoby...  Dajmy na to że hz coś by z tym zrobiło. Myślisz że to pomoże ? Otóż nie. Gracze zawsze znajdą jakieś rozwiązanie. Nie ważne coby to było. A ja już wole by robić to na co gra pozwala niż żeby gracze kombinowali z działaniem poza grą tzn. Wszelkiej maści programy itp itp. Supp wie o tym doskonale. Myślisz że na nowym coś osiągniesz ? Jeżeli nie wpasujesz się w otoczenie to ciężko będzie ;) Moje zdanie jest takie że jest dobrze jak jest. Już dawno przestałem zwracać uwagę na takie tematy ponieważ to piszą ciągle osoby które pograją miesiąc dwa i czekają na nowy serwer i tak co chwilę bo nie potrafią nic więcej osiągnąć. I tak da się osiągnąć. Nawet grając f2p da się być w topce bez problemu. Wystarczy ruszyć głową i korzystać z tego co gra Nam daje. ;)

Gra nie daje możliwośći blokowanie trofeów, tylko jest to robione przy pomocy programów, a co do osądzania mnie ze zmieniania serva co 2 miesiące to grałem kiedyś jakieś 2-3 lata na pl7, a teraz zamierzam zostać pare kolejnych lat na pl24



#11 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:23

Również tak uważam, jak się robi wyjścia na bandy to albo korzystasz z nich, albo nie korzystasz i jesteś do tyłu w stosunku do graczy co korzystają
  • Adam131 i ZmusiliMnie lubią to

gluptas1.gif


#12 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:25

Również tak uważam, jak się robi wyjścia na bandy to albo korzystasz z nich, albo nie korzystasz i jesteś do tyłu w stosunku do graczy co korzystają

 

Bandy to akurat nieco mniejszy problem niż blokowanie trofeów bo wystarczy multikonto, skupiam się na tym drugim gdzie się używa nielegalnych programów



#13 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:29

Dokładnie Gluptas.  Odpowiadając  do poprzedniego. Mylisz się. Właśnie że gra pozwala na blokowanie... Daje taką możliwość. A program tylko przyśpiesza proces.... Gdyby gra nie pozwalała wtedy takowy program by po prostu nie działał. Proste jak budowa cepa. Zakończmy ten temat. Już był taki jeden jakiś czas temu który też wielce chciał zabłysnąć. Jeżeli hz nic z tym nie robi to znaczy że więcej jest osób za a mniej przeciw. I tyle w temacie. Pisanie i żalenie się na forum nic nie da.  :super:


  • ZmusiliMnie lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#14 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:29

W takim razie możesz grać na tych serwerach, które jak mówisz to potępiają i tam "uczciwie" rywalizować.
Trawa zawsze wydaje się zieleńsza u sąsiada

Nie chcę być złośliwa ale czy przypadkiem nie jest tak, że puszki Ci przeszkadzają bo nie masz szansy z nich korzystać a cała ta "moralna" otoczka o uczciwości to tylko pic?
Czy z całą stanowczością możesz mnie zapewnić, że nigdy nie przyjmiesz zaproszenia od drużyny, która wychodzi na bandy?
A może po prostu nie jesteś w stanie osiągnąć w grze pewnego poziomu i stąd ten żal?

 

Jedyny server na który mogę pójść to UK3 ze względu na język, pójdę napisać podobny temat co ten na niemieckim forum bo tam rozumieją problem, co do puszek to mogę z nich korzystać, ale tego nie robię więc błędny punkt.



#15 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:29

Bandy to akurat nieco mniejszy problem niż blokowanie trofeów bo wystarczy multikonto, skupiam się na tym drugim gdzie się używa nielegalnych programów


Temat był o bandach, ale skoro zmieniamy to okej, akurat twórcy z blokowaniem trofek zrobili już swoje, po części, było coś takiego jak usuwanie trofek z drużyn o niskim poziomie honoru, tzw. z piwnic.
  • Adam131 lubi to

gluptas1.gif


#16 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:31

Dokładnie Gluptas.  Odpowiadając  do poprzedniego. Mylisz się. Właśnie że gra pozwala na blokowanie... Daje taką możliwość. A program tylko przyśpiesza proces.... Gdyby gra nie pozwalała wtedy takowy program by po prostu nie działał. Proste jak budowa cepa. Zakończmy ten temat. Już był taki jeden jakiś czas temu który też wielce chciał zabłysnąć. Jeżeli hz nic z tym nie robi to znaczy że więcej jest osób za a mniej przeciw. I tyle w temacie. Pisanie i żalenie się na forum nic nie da.  :super:

 

Jak już mówiłem, tylko w Polsce popierają ten absurd, na dalsze posty nie odpowiadam bo tutaj to nie ma sensu 

 

dziękuję raz jeszcze



#17 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:50

Teraz to już Cię fantazja poniosła. Tylko w Polsce drużyny robią bloki i bandy? Rozumiem Twoje rozgoryczenie ale takie generalizowanie to dopiero absurd.
Rzeczywiście lepiej zakończyć ten temat bo takie jalowe gadanie nie sprawi, że bandy znikną 😉
  • gosia19 i Adam131 lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#18 TenCoByl

TenCoByl

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 9

Napisano 10 czerwiec 2020 - 16:34

Według mnie prawdziwy problem to bloki bo dość uprzyka życie innym. Drużyna z 1 członkiem i z 6 poziomem żeby inny niemogli korzystać z trofek. Co do band dyskusja była i swojego zdania nie zmienie że to nie przeszkadza. Jeżeli maja czas na zrobienie treningów i enki o północy to dlaczego nie można wyjść po energie i treningi ? Wiekszość tych osób co źle mówi o bandach to niechcą chodzić i chcą zabronić innym albo ich drużyna im nie pozwala
  • Gluptas31 i Desperanza lubią to

#19 SlejderPL2

SlejderPL2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Slejder
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 8

Napisano 10 czerwiec 2020 - 18:39

Dlatego nie gram na nowych serwerach hehe 

Zapraszam na pl2 :P 



#20 tomaszooo

tomaszooo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL19
Reputacja: 1

Napisano 11 czerwiec 2020 - 10:18

Jeśli lubisz uczciwą rywalizację, to ewidentnie wybrałeś nieodpowiednią grę ;)


  • Gluptas31 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych