Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

turniej pvp

nagroda

  • Please log in to reply
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kolopakolo

Kolopakolo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:ala241
  • Drużyna:Red fighters
Reputacja: 4

Napisano 04 czerwiec 2020 - 10:43

ludzie jaki sens jest w tym że dadzą procent z lvl lepszy buff bo jak ja mam 270lvl za 40% dostałem 150k exp a kolega z drużyny ma 600lvl i dostał 1.2m  za 40% procen to jakim ja cudem moge się starać o top w ttd domagam się zmiany nagrody o to jest nie sprawiedliwe i będe drążył ten temat do puki tego nie zmienicie


  • Gluptas31 lubi to

#2 wiktor34234

wiktor34234

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:bucek69
Reputacja: 4

Napisano 04 czerwiec 2020 - 11:01

to jest sprawiedliwe, ponieważ oni muszą kilka dni poświecić na lvl, a wkońcu coś na stronę tych dłuższych graczy wpadło.

Moim zdaniem niech zostanie tak jak jest :P


  • MatiProZiom, Piteros321 i Ceealek lubią to

#3 Kolopakolo

Kolopakolo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:ala241
  • Drużyna:Red fighters
Reputacja: 4

Napisano 04 czerwiec 2020 - 11:14

to niech nie liczo tego do ttd



#4 wiktor34234

wiktor34234

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:bucek69
Reputacja: 4

Napisano 04 czerwiec 2020 - 11:18

No właśnie dobrze, że to zaliczają to ttd wieksza rywalizacja 



#5 Kolopakolo

Kolopakolo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:ala241
  • Drużyna:Red fighters
Reputacja: 4

Napisano 04 czerwiec 2020 - 11:28

ale jak oni dostaną ponad 1m więcej to nie żadna rewalizacja tylko hero zero ustawiło wszystkie ttd

 


zrobiłem najwięcej ataków na serwerze a połowa drużyny gdzie była daleko w tyle dostała dużo więcej exp



#6 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 04 czerwiec 2020 - 11:49

będe drążył ten temat do puki tego nie zmienicie


po pierwsze, "Puki" to taki esportowiec, powienienes napisać "póki"
po drugie nie będziesz dążyć tematu do czasu aż ktoś to zmieni, tylko aż dostaniesz bana za spam

           Irelia


#7 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 04 czerwiec 2020 - 12:40

Mają zmienić bo co? Bo mało expa dostałeś? Zacznij expić zamiast narzekać że to niesprawiedliwe bo to że ktoś z np. 600 poziomem dostanie więcej expa jest sprawiedliwe ponieważ na osiągnięcie takiego poziomu trzeba kilka lat codziennego wyrabiania całej energii i innych rzeczy za które można dostać exp.



#8 TenCoByl

TenCoByl

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 9

Napisano 04 czerwiec 2020 - 13:30

Nagroda za PVP nie wlicza się do turnieju. W tym tygodnio był chyba bład że zaliczyło. Taka informcje można znaleźć na forum niemieckim ;)

#9 Emin1

Emin1

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami...
  • Serwer:PL24
  • Postać:Pluton






Reputacja: 110

Napisano 04 czerwiec 2020 - 14:19

Najśmieszniej, że niektórym zaliczyło a jednym nie.

Cóż.. :)



#10 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 04 czerwiec 2020 - 14:59

Płacz wlatuje :D No cóż gra nie jest sprawiedliwa od dobrych lat. przy 543 levelku i 2000+ miejsce dostałem 670k ekspa. Nie spodziewałem się aż tak dużych nagród za owy turniej. Co do mniejszych leveli wy dostajecie mniej ekspa ale za to częściej wam się odświeżają misje ;) Ja bije level tydzień wy dzień xd 


  • Emin1, Adam131 i Agga lubią to

#11 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 04 czerwiec 2020 - 21:34

Tak samo mogę napisać że niesprawiedliwe to jest że dr z trenkami mają ciężej walczyć o top 10 ttd z drużynami z enkami bo przecież więcej enki mogą wyrabiać dziennie. Ale jakoś nikt nie płacze z tego powodu. Z jednej strony fakt że teraz niektórym osobą będzie trochę ciężej walczyć na niektórych serwerach o ttd jak ktoś dostanie wysoką nagrodę. Ale z drugiej strony trzeba się starać by też więcej zdobyć % a nie płakać i tak jak Kolega wyżej. Zawsze to jakieś "docenienie" większych poziomów oraz większych starań. Gdzie trzeba poświęcić lata by zbudować dobrą postać nadającą się do top globalki. :)  Nw czy dobrze że to jest czy zle. Są plusy oraz minusy :)  Pozdrawiam :) 


  • ZmusiliMnie lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#12 Crazycot

Crazycot

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Lastra9
  • Drużyna:Epidemia
Reputacja: 0

Napisano 04 czerwiec 2020 - 21:37

No właśnie dobrze, że to zaliczają to ttd wieksza rywalizacja

 

Rywalizacja? Nie ma wtedy szans mniejszy lvl żadnej rywalizacji tylko udział biorą wyższe lvl

 

Gra schodzi z poziomu. Docenienie wyższego lvl a zniechęcenie mniejszego, niestety z tego co mi wiadomo wiele osób odejdzie z gry będą usiąść konta bo nie mają szans na zdobywanie topek w ttd, a tym samym na zdobywanie oponek. Od początku niższy lvl ma gorzej czy to był event czy teraz ten turniej. W żaden sposób nie można się wybić . Myślę że moderatorzy powinni to przemyśleć, to nie była dobra aktualizacja. Exp powinien być za miejsce a nie za poziom postaci. Niewypał!!! Pozdrawiam.



#13 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 04 czerwiec 2020 - 21:54

Oponek ? To chyba nie grałeś na starych pl. Gdzie nie było tyle ułatwień. Oponki można dostać praktycznie z każdej czynności którą wykonujesz w hz. Trzeba tylko pomyśleć. ;) Polecam rozwijać postać dołączyć do jakiejś dobrej drużynki a nie marudzić na forum że *szloch szloch* gra zepsuta bo nie jestem w top 100 ttd. Bo człowiek się nie przyzna że jest słabszy. Podpowiem Ci coś. Oprócz Ciebie są jeszcze setki innych graczy na danym pl którzy też nie dostają oponek tygodniowo.


  • ZmusiliMnie lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#14 Crazycot

Crazycot

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Lastra9
  • Drużyna:Epidemia
Reputacja: 0

Napisano 04 czerwiec 2020 - 22:03

Uuu... Trzeba pomyśleć? A może trzeba też pomyśleć żeby zachęcić do gry a nie zniechęcać. Co mnie interesują setki graczy. Ja poświęcam czas na grę żeby zdobywać punkty doświadczenia a teraz takie coś, to uniemożliwia niższym lvl grę czy to takie trudne do zrozumienia!!! Rusz głową mając lvl 600 miejce w turnieju 90000 i exp 1.2 mln a mając lvl 300 i miejce i turnieju 500i exp 150 k . Czy to jest sprawiedliwe . Raczej nie. Co to za gadka że jest to docenienie wyższego lvl , jak chcą docenić to niech im dadza pakiet oponek raz na miesiąc. Ten turniej zepsuł cała zdrowa rywalizację . Żadnej satysfakcji z gry!!!

#15 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 04 czerwiec 2020 - 22:11

Zawsze tak jest po aktualizacji. Gracze dzielą się na zadowolonych i niezadowolonych. Myślę, że ocenianie idei turnieju pvp po 1 dniu jego funkcjonowania mija się z celem. Wszyscy "rzucili się" na początku na top a za miesiąc mało kto będzie zwracał na niego uwagę. Uważam, że sposób przyznawania nagród jest jak najbardziej sprawiedliwy. Kilka osób przede mną już wyjaśniło różnice między poziomami 100+ a 400+ i z tym się zgadzam. Co do zniechęcania nowych graczy... Oni nie będą mieli porównania przed ttpvp a obecnymi czasami 😉 niektórzy tęsknią za tth, ja nie bo wtedy nie grałam i jakoś żyje i się nie focham, że było inaczej /lepiej /gorzej.
Zamiast płakać polecam robić treny bo w tej grze właściwie tylko staty grają jakąś rolę a lvl zasadzie jest dla lansu 😉

Uuu... Trzeba pomyśleć? A może trzeba też pomyśleć żeby zachęcić do gry a nie zniechęcać. Co mnie interesują setki graczy. Ja poświęcam czas na grę żeby zdobywać punkty doświadczenia a teraz takie coś, to uniemożliwia niższym lvl grę czy to takie trudne do zrozumienia!!! Rusz głową mając lvl 600 miejce w turnieju 90000 i exp 1.2 mln a mając lvl 300 i miejce i turnieju 500i exp 150 k . Czy to jest sprawiedliwe . Raczej nie. Co to za gadka że jest to docenienie wyższego lvl , jak chcą docenić to niech im dadza pakiet oponek raz na miesiąc. Ten turniej zepsuł cała zdrowa rywalizację . Żadnej satysfakcji z gry!!!

Wbij po prostu ten 600 poziom i problem masz z głowy 😃


  • Adam131 lubi to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#16 Crazycot

Crazycot

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Lastra9
  • Drużyna:Epidemia
Reputacja: 0

Napisano 04 czerwiec 2020 - 22:16

Nikt tu nie płacze tylko wyraża swoje zdanie, a to zasadnicza różnica. Sposób oceniania jest jak najbardziej nie sprawiedliwy ale myślę że moderatorzy zauważa spadek aktywności graczy wtedy to zmienia. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zapalonych graczy z wyższym lvl niech czują się wyróżnieni .

#17 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 04 czerwiec 2020 - 22:26

Czujemy się wyróżnieni. Dziękujemy że tak o Nas pamiętasz  :hlehle:   Gdybyś wyrażał tylko swoje zdanie nie rozpisywałbyś się tak tylko poszedłbyś grać. A jednak widać że Cie to boli skoro tak bardzo to przeżywasz. Napisałeś powyżej że grasz dla expa. To wielkiej kariery Ci nie życzę ;) Raz dwa do spania. Może humorek się poprawi. :) Psss... Jak tak bardzo znienawidziłeś grę nie musisz grać w hz. Nikt Ci nie każe. No chyba że tak. Wtedy współczuje.  :super:


Użytkownik Adam131 edytował ten post 04 czerwiec 2020 - 22:29

  • ZmusiliMnie lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#18 Crazycot

Crazycot

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Lastra9
  • Drużyna:Epidemia
Reputacja: 0

Napisano 04 czerwiec 2020 - 22:37

Szkoły nie ma to mama mnie zmusza wiesz taka kara więc muszę robić wszystko żeby być pierwszy w ttd. Hmm
Ludzie co jest ciężkiego ze zrozumieniem że ktoś kto to wymyślił to źle to zrobił, źle pomyślał. Nie rób od razu z nikogo dzieciaka bo nie wiesz kto jest po drugiej stronie. Taki turniej powinien być inaczej nagradzany. A zadowolony jesteś bo grasz dłużej i masz lepszy lvl proste. Pogram dłużej też będę mieć ten lepszy lvl ale teraz chodzi o to że na starcie niższe lvl są dyskryminowane.

#19 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 04 czerwiec 2020 - 22:42

Po pierwsze pokaż mi gdzie napisałem że traktuje bądz jesteś dzieckiem :) Powiedziałem żebyś poszedł lulu żebyś mógł odsapnąć ;) Za Event większe lvl też dostają więcej expa. Jakoś nie płaczesz na to. Skoro piszesz że pograsz dużej to będziesz miał lepszy lvl to po co drążysz ten temat.   Poradniku nie mam zamiaru pisać jak być w topce ttd oraz że exp mało znaczy po dalszych progach trudności :)


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#20 Crazycot

Crazycot

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Lastra9
  • Drużyna:Epidemia
Reputacja: 0

Napisano 04 czerwiec 2020 - 22:44

Cwaniakujesz bo masz wyższy lvl. Ludzie tu chodzi o to że na starcie mniejsze lvl są dyskryminowane, Tobie to odpowiada wiadomo dlaczego. Rzecz oczywista że to zmienią, kiedy zobaczą ile ich to kosztowało. Nie rób z nikogo dzieciaka od razu.





Also tagged with one or more of these keywords: nagroda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych