Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Koniec serwera/świata


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 markour

markour

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Cieplaczek
Reputacja: 1

Napisano 29 maj 2020 - 20:39

Witam serdecznie

Przeszukałem forum w wszerz i wzdłuż i nie uzyskałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Jeżeli takowe się pojawiło to przepraszam.

Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z Hero Zero i męczy mnie jedno pytanie. Otóż czy serwer/świat w Hero Zero kiedyś się kończy? Np po jakimś specjalnym evencie albo gdy ktoś wbije wymagany poziom postaci?



#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 29 maj 2020 - 21:21

Serwery nie kończą się

gluptas1.gif


#3 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 29 maj 2020 - 21:33

Kiedyś były chorwackie serwery (hr1 i hr2), ale 2 lata temu zostały usunięte ze względu na to, że grało tam tylko 15-30 osób i tyle było kont na serwie i nie było płynności finansowej z tych serwerów, czyli nikt tam nie kupował opon, więc postanowili zamknąć te serwery, nie mieli z tego żadnych dochodów. No i nie ma już ich na liście serwerów. Ogólnie światy w Hero Zero się nie kończą, dopóki nie skończy się płynność finansowa, czyli dopóty dopóki gracze nie przestaną kupować oponek/przedmiotów licencjalnych za prawdziwe pieniądze albo jak będzie mało graczy grało na danym serwerze. Widzisz, nowe serwery są tworzone po to, żeby inflacja (pieniążki) się zgadzała. Na nowych serwerach zawsze kupują dużo oponek/petów/setów za realny hajs i zobacz, dzięki temu ta gra stoi jeszcze przy życiu. To jest bardzo dobry ruch marketingowy z ich strony, bo wiadomo, gra musi też jakoś zarabiać, utrzymać serwerownię itd. Myślisz, że oni zrobili grę  za darmo? Nie. Oni też muszą na tym zarabiać, wprowadzając różnego typu promocje, które są dosłownie już wszędzie, na każdym kroku wręcz. Zobacz, od niedawna zrobili takie coś, że co 5 leveli, np. masz 215lv to dostajesz ofertę z petem "Dota" wraz z losową ilością oponek (10/100) i cenowo też się różnią te dwie oferty, ale pet jest taki sam, ale ilość oponek jest randomowa. Albo na przykład odkąd wprowadzili sezony, teraz jest drugi sezon, jest to sezon "Niedźwiedzia" dodali karnet zwykły, czyli za darmo i drugi karnet tzw. "premium", który można kupić za prawdziwe pieniądze, kosztuje on 43,49zł. Zdzierstwo moim zdaniem, nawet te nagrody moim zdaniem nie są warte takiej ceny, ale nie będę nikomu zaglądał w cudze portefele. :) Albo nawet ostatni przykład Ci przytoczę. Odkąd w pewnej aktualizacji wprowadzili trzeciego bota do kryjówki, który jest również za real pieniądze, bo kosztuje on 19,99zł, to do tego jest on na tydzien! Zobacz, że firma gry coraz bardziej naciska graczy do tego, żeby kupować te oferty za prawdziwe pieniądze, bo wiadomo, pieniążki muszą się zgadzać. To są dobre zagrywki marketingowe. :) Więc póki będzie płynność finansowa (inflacja) to nie wyłączą serwerów, póki co w Naszym przypadku to raczej prędko się to nie wydarzy. ;)


  • Gluptas31 lubi to

:) (:


#4 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 29 maj 2020 - 21:44

Akurat na polskich serwerach nie masz się o co bać że ci zamkną serwer, prędzej otworzą ich znowu zbyt wiele. 



#5 markour

markour

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Cieplaczek
Reputacja: 1

Napisano 29 maj 2020 - 21:56

Czyli jednym słowem nie warto zaczynać gry :P Dziękuję za pomoc :) 


  • Pablo Escobar lubi to

#6 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 30 maj 2020 - 00:58

Kiedyś były chorwackie serwery (hr1 i hr2), ale 2 lata temu zostały usunięte ze względu na to, że grało tam tylko 15-30 osób i tyle było kont na serwie i nie było płynności finansowej z tych serwerów, czyli nikt tam nie kupował opon, więc postanowili zamknąć te serwery, nie mieli z tego żadnych dochodów. No i nie ma już ich na liście serwerów. Ogólnie światy w Hero Zero się nie kończą, dopóki nie skończy się płynność finansowa, czyli dopóty dopóki gracze nie przestaną kupować oponek/przedmiotów licencjalnych za prawdziwe pieniądze albo jak będzie mało graczy grało na danym serwerze. Widzisz, nowe serwery są tworzone po to, żeby inflacja (pieniążki) się zgadzała. Na nowych serwerach zawsze kupują dużo oponek/petów/setów za realny hajs i zobacz, dzięki temu ta gra stoi jeszcze przy życiu. To jest bardzo dobry ruch marketingowy z ich strony, bo wiadomo, gra musi też jakoś zarabiać, utrzymać serwerownię itd. Myślisz, że oni zrobili grę za darmo? Nie. Oni też muszą na tym zarabiać, wprowadzając różnego typu promocje, które są dosłownie już wszędzie, na każdym kroku wręcz. Zobacz, od niedawna zrobili takie coś, że co 5 leveli, np. masz 215lv to dostajesz ofertę z petem "Dota" wraz z losową ilością oponek (10/100) i cenowo też się różnią te dwie oferty, ale pet jest taki sam, ale ilość oponek jest randomowa. Albo na przykład odkąd wprowadzili sezony, teraz jest drugi sezon, jest to sezon "Niedźwiedzia" dodali karnet zwykły, czyli za darmo i drugi karnet tzw. "premium", który można kupić za prawdziwe pieniądze, kosztuje on 43,49zł. Zdzierstwo moim zdaniem, nawet te nagrody moim zdaniem nie są warte takiej ceny, ale nie będę nikomu zaglądał w cudze portefele. :) Albo nawet ostatni przykład Ci przytoczę. Odkąd w pewnej aktualizacji wprowadzili trzeciego bota do kryjówki, który jest również za real pieniądze, bo kosztuje on 19,99zł, to do tego jest on na tydzien! Zobacz, że firma gry coraz bardziej naciska graczy do tego, żeby kupować te oferty za prawdziwe pieniądze, bo wiadomo, pieniążki muszą się zgadzać. To są dobre zagrywki marketingowe. :) Więc póki będzie płynność finansowa (inflacja) to nie wyłączą serwerów, póki co w Naszym przypadku to raczej prędko się to nie wydarzy. ;)



Mam prośbę, jeżeli używasz "skomplikowanych" pojęć to proszę używaj ich poprawnie. "inflacja" w kontekście handlu międzynarodowego (czytaj zakupu oponek przez osobę z zagranicy np w Polsce za PLN) nie ma w ogóle racji bytu. Inflacja w Polsce nie oddziałuje w sposób bezpośredni na zarobki przedsiębiorstwa zagranicznego (w tym przypadku Playaty) a jedynie zmniejsza siłę nabywczą waluty krajowej. W długim okresie owszem może to zmienić kurs walutowy, lecz "inflacja" nie jest tożsama z "pieniążkami". Co do płynności finansowej, to też zastosowanie tego pojęcia pozostawia wiele do życzenia, szczególnie w ostatnim zdaniu, gdzie również pojawia się "inflacja".

Proszę jak nie znasz znaczenia poszczególnych pojęć - to ich po prostu nie używaj. Gra tu wiele młodych ludzi, którzy prawdopodobnie nie znają jeszcze tych pojęć... i szerzenie niewiedzy nie jest czymś pożądanym niezależnie od okoliczności.

Z pozdrowieniami...

Użytkownik Sewcio edytował ten post 30 maj 2020 - 01:08


#7 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 30 maj 2020 - 10:44

Czyli jednym słowem nie warto zaczynać gry :P Dziękuję za pomoc :) 

 

kolega wyżej ci wytłumaczył, że polskie servery nie zostaną zamknięte



#8 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 30 maj 2020 - 17:31

Mam prośbę, jeżeli używasz "skomplikowanych" pojęć to proszę używaj ich poprawnie. "inflacja" w kontekście handlu międzynarodowego (czytaj zakupu oponek przez osobę z zagranicy np w Polsce za PLN) nie ma w ogóle racji bytu. Inflacja w Polsce nie oddziałuje w sposób bezpośredni na zarobki przedsiębiorstwa zagranicznego (w tym przypadku Playaty) a jedynie zmniejsza siłę nabywczą waluty krajowej. W długim okresie owszem może to zmienić kurs walutowy, lecz "inflacja" nie jest tożsama z "pieniążkami". Co do płynności finansowej, to też zastosowanie tego pojęcia pozostawia wiele do życzenia, szczególnie w ostatnim zdaniu, gdzie również pojawia się "inflacja".

Proszę jak nie znasz znaczenia poszczególnych pojęć - to ich po prostu nie używaj. Gra tu wiele młodych ludzi, którzy prawdopodobnie nie znają jeszcze tych pojęć... i szerzenie niewiedzy nie jest czymś pożądanym niezależnie od okoliczności.

Z pozdrowieniami...

Dobra, napisałem to chaotycznie tego posta, ale to nie jest powód żeby jakiś random mnie pouczał co jest pięć. XD Poza tym jeżeli ktoś nie zna tego pojęcia to istnieje coś takiego jak "wujek" Google i wystarczy wpisać tą parafrazę, to jest kilka sekund roboty, więc nie produkuj się, dobra? ;) Ja wyraziłem swoją opinię i to co napisałem to napisałem i nie interesuje mnie osobiście kto co powie na ten temat, w tym również Ty. I tak, INFLACJA. XDD Również pozdrawiam.


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 30 maj 2020 - 17:38

:) (:


#9 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 31 maj 2020 - 21:00

Dobra, napisałem to chaotycznie tego posta, ale to nie jest powód żeby jakiś random mnie pouczał co jest pięć. XD Poza tym jeżeli ktoś nie zna tego pojęcia to istnieje coś takiego jak "wujek" Google i wystarczy wpisać tą parafrazę, to jest kilka sekund roboty, więc nie produkuj się, dobra? ;) Ja wyraziłem swoją opinię i to co napisałem to napisałem i nie interesuje mnie osobiście kto co powie na ten temat, w tym również Ty. I tak, INFLACJA. XDD Również pozdrawiam.


Czy fakt, że jest to Twoja opinia upoważnia Cię do pisania głupot? Jeśli chcesz na siłę pokazać jak bardzo jesteś elokwentny to chociaż niech to się jakoś zgadza z faktami. Bo poza tym, że gra musi na siebie zarabiać, reszta wypowiedzi jest mocno naciągana i miejscami nawet wprowadzasz dezinformację (3 bot tylko przy 1 zakupie jest na tydzień).
Wracając do głównego tematu.
Jedyny serwer, który ma określony czas istnienia to speed serwer :)
Pozdrawiam

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych