Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja nowego pomieszczenia do kryjówki

Kopalnia klejnotów

  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 25 maj 2020 - 12:55

Cóż jak można produkować obroże w kryjówce to czemu nie klejnoty też wykopywać? Od tak by praca trwała....nie wiem...kilka dni czy tam z tydzień dwa? Grunt by była jakaś możliwość bo w lumpeksie bardzo ciężko trafić.A przynajmniej mnie ciężko trafić klejnot dla towarzysza a obróżek kilka razy wyprodukowałem.Taka kopalnia klejnotów by była użyteczna


  • Bezell lubi to

#2 SlejderPL2

SlejderPL2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Slejder
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 8

Napisano 25 maj 2020 - 20:06

za łatwo :D 



#3 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 27 maj 2020 - 09:34

A obroże to nie za łatwo? Niech będzie nawet miesiąc kopania byle by była możliwość zdobycia niż prawie niemożliwość.A skoro za łatwo no to....jakieś 5% szansy na zdobycie klejnotu? Ok może za wysoko....jakieś 0,1% na zdobycie i kopanie co 5 sekund? By można tak kopać wieczność i kopalnię potłuc o kant tyłka



#4 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 27 maj 2020 - 11:14

O następny pomysł jakby była kopalnia z 0,1% możliwości wydobycia klejnotu (czyli prawie żadna).Pomieszczenie Piekło gdzie by podpisać ciężki cyrograf z diabłem np na -500 na wszystkie statystyki czyli -2000 statystyk w sumie.I za taką straszliwą cenę kopalnia by się podnosiła z 0,1% do 50% szans na wydobycie klejnotu XD Teraz jaja sobie robię...Naprawdę kopalnia to jest dobry pomysł a jak ją zrobią to zostawić to adminom.Na pewno zrobili by ją tak by nie było łatwo ale i też nie niemożliwie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych