Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Reflinki

reflink

  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artdonar

Artdonar

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:Artdonar
Reputacja: 0

Napisano 23 kwiecień 2020 - 09:58

Czemu już nie można zapraszać znajomych?



#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 23 kwiecień 2020 - 10:33

Cały czas można zapraszać znajomych do gry, tylko nie zarobisz za to 10 oponek. :D Ta opcja (reflinki) została usunięta z gry, ponieważ pewne osoby z pewnej drużyny z pl24 (wtajemniczeni będą wiedzieć o jaką drużynę tu chodzi) nadużywały tej opcji korzystania z reflinków używając programów typu VPN, zmieniali ciągle swój adres IP, bo na jeden adres IP można było zapraszać sobie 3-4 konta na jeden adres IP i jak zmieniało się ten adres to od nowa zarabiało się te 30-40 oponek.. I tak robili kilkanaście razy, po prostu zamiast normalnie kupować oponki to tylko szukali drogi na skróty, która oczywiście nie była ona legalna. Wiadomo, Polacy zawsze znajdą sposób na znalezienie tej drogi na skróty. ;) Na przykład na polskich serwerach (od pl14) były robione tzw. "bandy". Niektórzy z topki szli nawet 2 razy dziennie na te bandy, żeby zyskać dodatkowe jednostki energii oraz jednostek motywacyjnych (treningi). Oczywiście tak robili przed istnieniem HeroConu. HeroCon miał być taką "kontrą" na chodzenie band, ale jak jakaś drużyna aktywnie brała udział w HC to szła i tak na tą jedną/dwie bandy dziennie do zakończenia tego aktualnego sezonu HC. Ale przynajmniej Ci co nie szli na te bandy dostawali na koniec sezonu HC określoną ilość punktów umiejętności i pewien procent buff'a na dodatkowy exp i monety, oczywiście to też jest zależne od tego, które miejsce dana drużyna zajęła w tym tygodniu HeroCon. No i dobra, od bodajże listopada zeszłego roku, jakże Nasz dzielny support (XD) postanowił zainteresować się na poważnie tym problemem w 2019 roku, postanawiając przedłużyć czas trwania na oczekiwanie bandy z 4h na 10h, gdzie to od 2014/15 roku już bandy istniały i w ten sposób do czasu, gdy bandy istniały, ludzie z topki mają bardzo astronomiczne statystyki, a zwykły szary gracz, który normalnie wszystko wyrabia to i tak był mocno w plecy w statystykach. I takie oszustwa już są praktykowane na przykład na brazylijskich lub greckich serwerach. ;) Brawo Wy. No i wracając do tego tematu to dzięki temu zarabiali po nawet kilka tysięcy oponek. W ten sposób bardzo zaszkodzili Playacie, czyli firmie, która stworzyła tą grę, musi mieć stały dochód pieniężny (zysk od graczy, który kupują oponki za prawdziwe pieniądze) i było mnóstwo zgłoszeń i skarg składanych do supportu, żeby wyłączyli tą opcję i rzeczywiście to zrobili.. Kiedyś nie było tego kombinowania, wszystko było normalnie, teraz ogólnie mam wrażenie, że ta gra idzie w to co raz gorszym kierunku, to już nawet nie chodzi o to, że hz idzie w kierunku p2w, tylko chodzi tu bardziej o klimat/atmosferę, niszczoną przez te oszustwa.. Przez właśnie tego typu oszustwa co raz więcej ludzi odchodzi z tej gry, bo większa połowa graczy gra tutaj dla funu, a jak widzą, że ktoś np. skacze na bandy itd. to takim osobom odechce się grać. :) Więc możesz podziękować graczom z topki z pl24, że dzięki tym osobom nikt nie będzie mógł skorzystać z tych linków zapraszających znajomych do gry. :)


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 23 kwiecień 2020 - 10:45

  • TheDerpciakPL i Gacek lubią to

:) (:


#3 Mateusz2311

Mateusz2311

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Mateusz2311
  • Drużyna:The Ghost Legion
Reputacja: 4

Napisano 23 kwiecień 2020 - 20:27

On tylko chcial wiedziec dlaczego nie ma reflinkow, a nie jak sie bandy robi i hc i jakie polskie serwery piekne sa



#4 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 23 kwiecień 2020 - 22:24

On tylko chcial wiedziec dlaczego nie ma reflinkow, a nie jak sie bandy robi i hc i jakie polskie serwery piekne sa

Wiem o tym, wyjaśniłem dlaczego tej opcji z reflinkami już nie ma. A jeżeli już mówimy o "bandach", o których wspomniałem w swoim wcześniejszym poście to dałem tylko jako przykład i opisałem to jako oszustwo, zresztą jak na pl24 osoby z topki takie tego typu oszustwa robili. :)


:) (:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych