Skocz do zawartości


Zdjęcie

PL25


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 B4M0v3

B4M0v3

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Serwer:PL25
  • Postać:SlickBotOn
Reputacja: 1

Napisano 30 marzec 2020 - 22:30

Cześć i czołem Wszystkim po dość długiej przerwie znowu wróciłem, ale teraz myślę, że na dłużej, co z tym? A to, że poszukuję drużyny na PL25 najlepiej osoby dorosłe.. Posiadam Discord'a TeamSpeak'a Facebook'a oraz inne aplikacje umożliwiające kontakt

Zamierzam wpłacać oponki, ale dopiero wtedy gdy zobaczę, że cała drużyna brnie po jedno, ależ po co?

Oczywiście, że po rozwój i zabawę bo tylko zabawa się liczy.

 

Jeśli ktoś by się  znalazł kto by chciał mnie przyjąć do drużyny na nowo startującym serwerze 02.04

proszę o kontakt priv albo najprościej w świecie

SlickBotOn świat PL24.

Pozdrawiam


                                

                                                                                       Pozdrawiam B4M0v3


#2 Mateusz2311

Mateusz2311

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Mateusz2311
  • Drużyna:The Ghost Legion
Reputacja: 4

Napisano 31 marzec 2020 - 11:16

Jak kolega wyzej takze bede zaczynal gre na pl25, mialem dluga przerwe w grze (jakies 3lata) gra sie znudzila i nie chcialo sie grac, jednakze postanowilem wrocic do gry. Jakis czas gralem na pl1 zeby mniej wiecej ogarnac sytuacje w grze dodane zostalo multum nowych rzeczy i jestem juz z wszystkim na biezaco. Na pl14 oraz pl9 bylem topowym graczem takze doswiadczenie mam spore co i jak klikac zeby najwiecej zdobyc. Moze bedziemy w tej samej druzynie @B4M0v3, nick w grze Mateusz2311



#3 DonSuriman

DonSuriman

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
Reputacja: 21

Napisano 31 marzec 2020 - 14:02

Podobna sytuacja u mnie. Chętny do drużyny.



#4 Airlife

Airlife

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Airlife
  • Drużyna:The Walking Dead
Reputacja: 0

Napisano 01 kwiecień 2020 - 02:02

Witaj Mam zamiar zakładać drużynę o nazwie Jumanji na Pl 25 mam dość długo staż gry i dość dobrze prosperukaca drużynę na chwilę obecną na pl24 ale mam zamiar osiągnąć 100 % rozwoju drużyny na pl25 szuka chętnych do współpracy i stworzenia mega mocnej ekipy pozdrawiam jak i również zaczynam przygodę pod nowym Nickiem : Montana

#5 -Rose-

-Rose-

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:The Versager



Reputacja: 372

Napisano 02 kwiecień 2020 - 13:02

Witaj

Zapoznaj się proszę z https://forum.pl.her...tacji-drużyny/ i uzupełnij prezentację o brakujące dane.Możesz to zrobić używając przycisku "zgłoś" lub poprosić o pomoc moderatora.

Pozdrawiam
-Rose-



#6 MakePolandTogether

MakePolandTogether

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:MakePolandTogether
  • Drużyna:AmatHand
Reputacja: 0

Napisano 06 maj 2020 - 11:29

Cześc zapraszam cię do Drużyny AmatHand :) Wstęp masz za 5k monet lub 1 oponke z zaproszenia a normalnie 10k monet lub 5 oponek i Drużyna szuka nowych graczy :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych