Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zmiana umiejętności towarzysza


Najlepsza odpowiedź ahaxd , 22 marzec 2020 - 14:59

Powinny się dobrze sprawować. Sam mam w jednym z towarzyszy rąbiącą płetwę, supermózg i łamacz kości i dobrze się sprawdzają nawet przy statach prawie po równo w kondycji, inteligencji i intuicji [oczywiście w podstawie w miarę równych] i małej sile w podstawie [itemkami się nadrabia] więc nie trzeba wcale koniecznie zbijać z intuicji bo wszystkie trzy poza siłą można na równo prawie robić  :Ninja:

 

jasne, że nie trzeba zbijać ale jak zbijesz to będzie to działało lepiej :)

Przejdź do postu


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 krystian387

krystian387

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:krystian387
Reputacja: 1

Napisano 22 marzec 2020 - 10:56

Cześć, przychodzę do was z pytaniem dotyczącym umiejętności towarzysza. Otóż chciałbym zmienić umiejętności swojemu towarzyszowi ale nie wiem, których mam użyć. Obecny ma takie: Tak nie, Silny jak dwóch, Fikołek. Gram w ten sposób: najmniej siły, reszta statystyk jest podobna do siebie.
Nie bierzcie pod uwagę Rozpieszczenia, ponieważ moja drużyna nie ma trofek.
Podaję umki, które mają moi wszyscy towarzysze:
- Najpierw ja
- Czworo oczu
- Fikołek
- Nie tak źle
- Partner do joggingu
- Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
- Tak nie
- Silny jak dwóch
- Co dwie głowy to nie jedna
- Łamacz kości
- Rozpieszczenie
- Zemsta!
- Domniemana niewinność
- We dwójkę lepiej
- Sokole oko
- Przechwycone
- Strzał w dziesiątkę
- Dobra wyściółka
- Kryć się!
- Prztyknięcie w głowę
- Rąbiąca płetwa
- Niewyczerpane źródło
- Bodyguard
- Przynieś kijek
- Szczęśliwy ogon
- Ucieczka spod łopaty
- Irlandzkie szczęście
Z góry dzięki za pomoc :)


#2 ahaxd

ahaxd

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 6

Napisano 22 marzec 2020 - 13:22

daj rąbiącą płetwę, co 2 głowy to nie jedna(albo czekaj na supermózg) i na trzecie daj łamacza kości, potem zrob staty pod antytoxica i będziesz każdego jechał :)



#3 krystian387

krystian387

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:krystian387
Reputacja: 1

Napisano 22 marzec 2020 - 14:16

daj rąbiącą płetwę, co 2 głowy to nie jedna(albo czekaj na supermózg) i na trzecie daj łamacza kości, potem zrob staty pod antytoxica i będziesz każdego jechał :)

 

A czy przy moich obecnych statystykach te umiejętności by się dobrze sprawowały?

siła 3387

kondycja 9346

inteligencja 9571

intuicja 8924


Użytkownik krystian387 edytował ten post 22 marzec 2020 - 14:17


#4 ahaxd

ahaxd

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 6

Napisano 22 marzec 2020 - 14:41

A czy przy moich obecnych statystykach te umiejętności by się dobrze sprawowały?

siła 3387

kondycja 9346

inteligencja 9571

intuicja 8924

 

 

tak, ale jak użyjesz młotka i dasz (przykładowo) 6k siły 10k kondycji 14k inteligencji 4k intuicji to będzie o wiele lepiej



#5 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 22 marzec 2020 - 14:49

A czy przy moich obecnych statystykach te umiejętności by się dobrze sprawowały?

siła 3387

kondycja 9346

inteligencja 9571

intuicja 8924

Powinny się dobrze sprawować. Sam mam w jednym z towarzyszy rąbiącą płetwę, supermózg i łamacz kości i dobrze się sprawdzają nawet przy statach prawie po równo w kondycji, inteligencji i intuicji [oczywiście w podstawie w miarę równych] i małej sile w podstawie [itemkami się nadrabia] więc nie trzeba wcale koniecznie zbijać z intuicji bo wszystkie trzy poza siłą można na równo prawie robić  :Ninja:



#6 ahaxd

ahaxd

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 6

Napisano 22 marzec 2020 - 14:59   Najlepsza odpowiedź

Powinny się dobrze sprawować. Sam mam w jednym z towarzyszy rąbiącą płetwę, supermózg i łamacz kości i dobrze się sprawdzają nawet przy statach prawie po równo w kondycji, inteligencji i intuicji [oczywiście w podstawie w miarę równych] i małej sile w podstawie [itemkami się nadrabia] więc nie trzeba wcale koniecznie zbijać z intuicji bo wszystkie trzy poza siłą można na równo prawie robić  :Ninja:

 

jasne, że nie trzeba zbijać ale jak zbijesz to będzie to działało lepiej :)



#7 Rycek

Rycek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:rycerz
  • Drużyna:Dragon Blade
Reputacja: 21

Napisano 23 marzec 2020 - 20:51

Patrząc na statystyki i biorąc pod uwagę długość serwerów to zapewne tracisz w statystykach do innych. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że płetwa i łamacz kości się sprawdzają jak masz przewagę w inteligencji, jeśli masz stratę to te umki są bezużyteczne.

 

Jeśli chcesz zrobić dobrego peta i masz możliwość zainwestowania to radzę kupić nietoperza lub lwa spod lady (za turecką walute wychodzi około 17 zł), który ma wg mnie najlepszą pierwszą umkę ze wszystkich towarzyszy. Ta umka powoduje, że dostajesz sporo dodatkowych ataków. Do tego peta dodaj sokole oko, które zmniejszy unik przeciwnika. 

 

Trzecia umka jest już pod znakiem "?", ponieważ łamacz kości będzie dawać dodatkowe ataki, jeśli będziesz mieć więcej inteligencji niż inni lub irlandzkie szczęście na przeciwników z większą intuicją. Jeśli zaś będziesz miał lawinę (umka od bałwana) lub umke jej podobną to będzie korzystna na słabszych i mocniejszych przeciwników :)



#8 krystian387

krystian387

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:krystian387
Reputacja: 1

Napisano 24 marzec 2020 - 10:25

Jeszcze chciałbym się zapytać jakie są proporcje rozłożenia statystyk podstawowych w procentach pod anty toxic?


Użytkownik krystian387 edytował ten post 24 marzec 2020 - 10:27





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych