Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Co byś zmienił? a co dodał?


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 105

Napisano 01 marzec 2020 - 11:51

Co byś zmienił? A co dodał? Na naszym forum.

Proszę o propozycje i sugestie.

Najlepsze propozycje prześle do naszego team, albo sami przeczytają, zapraszam do gorącej debaty :super: .

​Ps. głupkowate i nie na miejscu odpowiedzi będą usuwane, temat będzie trwał do wyczerpania zapasów.


                        HIsbbYz.gif 


#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 02 marzec 2020 - 00:34

Etowniiiik :O :D chyba chcesz sję mnie pozbyć z tego forum raz na zawsze, przecież dobrze wiesz, że tego typu tematy działają na mnie jak płachta na byka, zaraz coś napiszę za co zostanę zbanowany. Ale tym razem odpuszczę sobie, szkoda nerwów tracić, dodam tylko luźną sugestię odnośnie tego co można by dodać na forum. Przydałaby się większa ilość moderatorów, nie czuję się zbyt bezpiecznie przy tej ilości jaka aktualnie jest :super:
  • Aleksy i etownik lubią to

gluptas1.gif


#3 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 02 marzec 2020 - 18:30

Jeżeli miałbym wybierać co należy na forum zmienić to zdecydowanie SB. Chodzi mi tu bardziej o usprawnienie, ponieważ od lat występuje problem z emotikonami, który mimo usilnych starań moderacji nie został rozwiązany (naprawienie jednej emotki powodowało zepsucie się innej), zapewne jest to wina wadliwego kodu, który należałoby napisać od początku. Drugą kwestią jest funkcja BBCode - w tym miejscu pojawiają się kolejne odrębne kwestie, mianowicie pierwszą z nich jest usunięcie BBCode z SB (mało kto z tego w ogóle korzysta, zwłaszcza biorąc pod uwagę niską frekwencję na forum) lub naprawienie/usunięcie niedziałających funkcji, które wprowadzają w błąd użytkowników, którzy zdecydują się na korzystanie z tej funkcji; dodatkowo można by pokusić się o przetłumaczenie nazw funkcji BBCode na język polski, bo bądź co bądź jesteśmy polskim forum. 
 
Z mojej strony to tyle, proszę traktować moją wypowiedź oczywiście jako luźną sugestię, a nie jako krytykę działalności moderacji lub forum.
 
Dziękuję i pozdrawiam.  :papa: 

  • etownik lubi to

05a5fb1ed4e64.gif


#4 KADESZA

KADESZA

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:KADESZA
Reputacja: 1

Napisano 03 marzec 2020 - 01:15

WITAM SERDECZNIE, MAM POMYSŁ NA WPROWADZENIE DO GRY - PREZENTÓW- WYSYŁANYCH SOBIE NAWZAJEM  CODZIENNIE NP. TYLKO DLA GRACZY W DRUŻYNIE. mAM WIELE SYGNAŁÓW OD GRACZY , KTÓRZY O TYM MÓWIĄ I CHCIELIBY MIEĆ TAKĄ MOŻLIWOŚĆ, PRZEKAZANIA SWOIM CZŁONKOM Z DRUŻYNY NA PRZYKŁAD NADWYŻEK SWOICH ZASOBÓW JAK I TOWARZYSZY.   cO O TYM SĄDZICIE?? NAPISAŁAM DO TECHNIKÓW , ALE  PRZYSŁALI MNIE NA FORUM- WIĘC O TO MOJA PROPOZYCJE, NIE TYLKO MOJA- WIELU GRACZY ......  pOZDRAWIAM SERDECZNIE 


  • etownik lubi to

#5 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 105

Napisano 03 marzec 2020 - 18:14

Przede wszystkim przywróciłbym temat odznak na naszym forum, który był prowadzony przez naszą Senior Moderator Chimera. Jeżeli ktoś nie wie o czym piszę to zapoznajcie się z podanym linkiem: https://forum.pl.her...-xi/?hl=odznaki

 

 

PS. Codziennie dołańcza do naszego grona forum ktoś nowy!


                        HIsbbYz.gif 


#6 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 03 marzec 2020 - 21:29

Przede wszystkim przywróciłbym temat odznak na naszym forum, który był prowadzony przez naszą Senior Moderator Chimera. Jeżeli ktoś nie wie o czym piszę to zapoznajcie się z podanym linkiem: https://forum.pl.her...-xi/?hl=odznaki

 

 

PS. Codziennie dołańcza do naszego grona forum ktoś nowy!

Nie wiem czy jest sens to przywracać, nikt praktycznie nikogo nie nominował, a jak już ktoś był nominowany to zaledwie te same trzy osoby (w tym ja). Może gdyby istniało coś w formie forumowego klasera/albumu z odznakami za różne czynności i osiągnięcia na forum to dałoby to lepszy efekt.


  • etownik lubi to

05a5fb1ed4e64.gif


#7 eden1987

eden1987

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
Reputacja: 2

Napisano 05 marzec 2020 - 10:14

co mozna na forum zmienic>> hmm nic nie interesuje mnie  to, odznaki sraki czy inne bdury mnie nie interesuja 

 

tylko konkrety



#8 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 105

Napisano 10 marzec 2020 - 18:55

Co jeszcze byś dodał a co zmienił graczu na naszym forum, dalej zapraszam do debaty.


                        HIsbbYz.gif 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych