Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Nagrody za pojedynki


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 28 luty 2020 - 14:24

Ja wiem, ja zdaję sobie z tego sprawę, że takich tematów już było sporo, ale mimo to postanowiłem stworzyć ten temat i jeszcze raz o tym napisać. 50 pojedynków dziennie, żeby odebrać 3 nagrodę? To trzeba siedzieć przez cały dzień i grać, grać i grać... Czy nie byłoby lepiej dla wszystkich, żeby zmniejszyć ten próg? Tutaj wspomnę o podobnej grze do Hero Zero, w której do otrzymania 3 nagrody trzeba wykonać 20 pojedynków. Wystarczy już to, że do wyrobienia całej energii potrzeba pół dnia, jak nie więcej przesiedzieć przed komputerem.


Użytkownik Danielo edytował ten post 28 luty 2020 - 14:26

  • Sewcio i CrazyWoman lubią to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#2 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 28 luty 2020 - 19:25

Również jestem za zmniejszeniem tego progu chociaż do 40 :) 

 

P.S. Możesz używać nazwy tej gry, bo jest to twór tej samej firmy. Jak mniemam chodzi Ci o Big Bang Empire ;p 


  • Danielo lubi to

#3 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 29 luty 2020 - 00:17

To w sumie zależy. jeżeli rozwinie się klub walki. Oraz zrobi się pierwsze pojedynki po 00  bo wtedy wszystko się uzupełnia to nie ma problemu wbić 50+ ataków. Jak ktoś ma czas to oczywiście że 1 atak robi się co 10min i to jest opłacalne bo pozniej wolniej się ładuje :) 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#4 Bielin

Bielin

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Bielin
  • Drużyna:Dragon Blade
Reputacja: 3

Napisano 29 luty 2020 - 01:03

W tego typu grach chodzi m.in o aktywność, a więc najaktywniejsi dochodzą do 3-ego stopnia nagrody za 50 pojedynków. Nic tu nie jest potrzebne do zmiany. I nie wiem jak robisz enę, że zajmuje Ci to pół dnia - wspomka 50%, piloty, tv i koniec po 2-3h. 


  • Aleksy lubi to

#5 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 29 luty 2020 - 17:29

@Bielin
Może Ty się wyrabiasz w 2-3 godziny. Ale weź pod uwagę też bycie w drużynie z trofkami na energię i kupony, które musisz wykorzystać w określonym czasie. Poza tym, jak robisz te najdłuższe misje czasowe i je skracasz bateriami, czy telewizorem to się nie dziwię, że idzie Ci to tak szybko. Wykonując te misje tracisz tylko energię i doświadczenie. Najbardziej opłacalne są misje walki, które dają Ci o wiele więcej xp i monet, aniżeli miałbyś robić misje czasowe. Wracając do sedna, tak jak powiedział Sewcio, chociaż do 40 mogliby zmniejszyć.

Użytkownik Danielo edytował ten post 29 luty 2020 - 17:34

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#6 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 29 luty 2020 - 21:54

Po co to zmieniać i tak tam najważniejsze są oponki za te 50 pojedynków.
Reszta co Ci dają to nie jest takie dobre.

#7 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 29 luty 2020 - 22:12

Odpowiem ci tak,  cokolwiek, się piszę w twoich tematach, to i tak jesteś nie zadowolony i sam sobie odpowiadasz :lol:  :lol:  :lol:  


                        HIsbbYz.gif 


#8 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 29 luty 2020 - 23:13

Bo nikt nie jest wszechwiedzący i czasem jeden drugiego oświeci w danej kwestii.

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#9 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 01 marzec 2020 - 14:05

@Gacek
Nie tylko oponki, punkty umiejętności też. Również energia się przydaje i jednostki motywacji (dawniej - treningowe).

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych