Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gra Hero Zero


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 23 luty 2020 - 10:57

Gra Hero Zero to niezły pochłaniacz czasu. Wielki szacun dla twórców, naprawdę.

Ciekawe animacje przyciągają nie tylko najmłodszych graczy, ale i nieco starszych.

Dla niektórych jest to gra dzieciństwa, do której powracają po latach, aby przypomnieć sobie ten czas beztroski i zabawy, za którym tak tęsknią. Bycie superbohaterem i ratowanie świata, to coś co zawsze chcieli robić, będąc dzieckiem. Dzięki możliwościom jakie daje im ta gra, cały czas jest to możliwe. Razem z innymi superbohaterami, przeciwstawiają się złu i dążą do jego unicestwienia, tym samym tworząc bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę. Miasteczko Humphreydale i jego mieszkańcy mogą żyć spokojnie, bez obawy przed złoczyńcami, którzy podczas niechcianych wizyt zostają pokonani przez superbohaterów.

Gra Hero Zero pełna jest zabawnych przygód i zakończeń. Z pewnością zostawi dobre wrażenie na graczach, którzy chcieli oderwać się od życia pełnego zawirowań.


  • TheDerpciakPL lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#2 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 24 luty 2020 - 10:30

Widać że nie grałeś w inne gry tego typu, piszesz o samych zaletach a o wadach zapominasz.

#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 25 luty 2020 - 07:28

@ Gacek

Nie pisałem o wadach i zaletach, po prostu ogólnie opisałem grę własnymi słowami.

Nie wiem jaki masz problem. Oczywiście każda gra przeglądarkowa ma jakieś wady, to oczywiste, ale czy nie lepiej skupić się na pozytywnych jej aspektach?


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 25 luty 2020 - 11:36

Co jak co.. Gacek.. Doceń tą osobę :D Pierwszy raz czytam taki temat który nie opiera się wiecznie na narzekaniu marudzeniu i mówieniu że wszystko jest be. :D 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 25 luty 2020 - 17:36

Danielo, bardzo pozytywny komentarz aż oko cieszy i tak jak nasz kolega Adam 131, jestem pod wrażeniem twojego postu, że nie ma tam ani krzty ciągłego narzekania na ogół wszystkiego co się wokół tej gry dzieje, oby więcej takich komentarzy było na naszym forum, pozdrawiam :super:  :super:  :super: .

 

​P.S Znając życie, to zaraz posypie się fala hejtu niezadowoleń-ców wszystkiego.


  • Adam131 lubi to

                        HIsbbYz.gif 


#6 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 26 luty 2020 - 08:56

@ etownik

Już widzę tą ironię w Twoim poście, ale cóż można powiedzieć...

Jak napisałeś "...zaraz posypie się fala hejtu niezadowoleń-ców wszystkiego.", nic takiego nie będzie miało miejsca.

Jeśli jesteś zadowolony z takiego stylu swoich wypowiedzi i Cię one satysfakcjonują, no to co można na to poradzić... Może po prostu wracasz ze szkoły i musisz się wyżyć na tym forum, bo Twoi rówieśnicy nie zostawili na Tobie suchej nitki. Będzie dobrze, kolego etownik. Pozdrowienia! :super:


Użytkownik Danielo edytował ten post 26 luty 2020 - 09:00

  • Adam131 lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych