Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Czas oczekiwania!


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 23 luty 2020 - 09:40

Witam wszystkich tu zebranych graczy, jakże wspaniałej i uwielbianej gry Hero Zero.

Piszę ten temat, aby wyrazić moje rozczarowanie, żeby nie ująć tego gorzej, odnośnie czasu oczekiwania (głównie na odblokowanie nowego placu budowy) w kryjówce. Ja rozumiem, że tutaj większość funkcji działa tak, że wymaga oczekiwania na zakończenie jakiejś czynności. Wszystko okej, w sumie nasze całe życie wymaga na czekaniu (czasem nawet nie wiemy na co czekamy), ale żeby czekać kilkaDZIESIĄT dni na odblokowanie jakiegoś placu budowy, na miejsce którego potem wstawiamy pewne pomieszczenie, którego budowa będzie również trwała określoną ilość czasu. Coś niesamowitego, w negatywnym tego słowa znaczeniu.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#2 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 105

Napisano 23 luty 2020 - 10:04

Witaj kolego z gry, podam ci link, może to w czymś ci pomoże, pozdrawiam: https://forum.pl.her...-bohatera-faq/

 

Druga strona:https://forum.pl.her...era-faq/page-2

 

A tu masz dopełnienie do twojego zapytania  w tym temacie, bo taki temat już był, zapoznaj się z odpowiedziami graczy: https://forum.pl.her...h-pomieszczeń/


Użytkownik etownik edytował ten post 23 luty 2020 - 10:10

                        HIsbbYz.gif 


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 23 luty 2020 - 10:18

Dzień dobry, kolego z gry.

Ja to już wszystko wiem, jest to mi bardzo dobrze znane.

Powiem tak zupełnie od siebie, ta kryjówka to super pomysł od twórców. Mega urozmaicenie gry, wcześniejsze zarabianie monet poprzez pracę było jedno i to samo. Tutaj można się nieźle nagłówkować, co wybudować w pierwszej kolejności, a co następnie, żeby było dobrze i żeby to wszystko jakoś współgrało. Jednak naprawdę, ten czas oczekiwania jest taki wkurzający, zniechęca tylko gracza do dalszego rozwijania kryjówki. No bo ile można czekać?!


Użytkownik Danielo edytował ten post 23 luty 2020 - 10:19

  • Aleksy lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 24 luty 2020 - 10:27

Cierpliwość tu gra dużą rolę. Co z tego że mógłbyś kupić zeronit i superklej za oponki.
Jak te oponki musiałbyś kupić w sklepie z oponkami, bo za darmo Ci by nie dali.

#5 MrFilip

MrFilip

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:Zamość
  • Serwer:PL5
  • Postać:Kochanka
Reputacja: 68

Napisano 25 luty 2020 - 02:46

W każdej grze Cierpliwość to "klucz" (kasa też ;p ) więc nie rozumiem, właśnie to sprawia, że ktoś jest lepszy od kogoś  na tym polega rywalizacja.



#6 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 25 luty 2020 - 11:40

Kryjówka to jest można powiedziec dodatek do gry. Który może się ciągnąć i ciągnąć latami. :) Przynajmniej nie ma nudy. Co to by była za frajda zrobić całą kryjówkę w chwile. Powiesz że gra nudna bo monotonia a tak to zawsze coś się dzieje i masz tą świadomość że jak zaczekać kilka tych dni lub tygodni to że opłaci się :) 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych