Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Gazetka Forumowa 2/20


 • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gluptas31

Gluptas31

  Ekspert

 • Journalists
 • 353 postów
 • Serwer:PL7
 • Postać:Gluptas31
 • Drużyna:Gluptasolandia


Reputacja: 1696

Napisano 15 luty 2020 - 16:00

naglowek.png

     

 b62c4701335fa.gif

 

WSTĘP:

 

Witajcie serduszka!  :*   Tym romantycznym akcentem, pełnym miłości i uśmiechu zapraszamy do Nas na najciekawsze wydarzenia od ostatniego numeru. Mamy dla Was fakty, prawdę  i humor, którym z miłą chęcią się dzielimy. Troszkę o grze, ale i poza, by nie było za nudno, bo ile można myśleć o herko...(24/7  ). Obdarowaliście swoje drugie połówki prezentami, życzeniami i gestami, teraz poświęćcie Nam odrobinę czasu, a i zdanie na temat Naszej pracy mile widziane   :super: 

 

NEWSY:

 

komiks-gz_qaexweq.png

by 

TheDerpciakPL

 

 

Gazetka

Do naszego redakcyjnego grona wrócił Nasz dobry przyjaciel Gluptas31! Powitajcie go gorąco   :* 

 

Forum

 

5 luty -  Target  została moderatorką miesiąca styczeń   :super:  Na jej profilu pojawiła się zasłużona    :puchar:  Gratulujemy!!!

 

8 luty - na forum pojawił się Garażowy Przegląd #60! W role reportera tym razem wcielił się Nasz wieloletni zasłużony Moderator Pawel106. Zapraszamy do komentowania. 

 

8 luty - Walentynki! Idealna randka! Czy ktoś zna sposób na taką, przy której i dobrze się bawisz w towarzystwie, jak i masz czas założyć pelerynę i przez chwilę być wirtualnym bohaterem?

Macie 6 dni na to, aby napisać coś od siebie. Otrzymacie za to 7 dniowy 50% Wspomagacz Misji i Umiejętności.

 

 

Gra

 

22 styczeń - Morsy w potrzebie. Tradycyjny, bardzo dobrze wszystkim znany evencik, jeden z najprostrszych  :muzyka:  Szukacie piłeczek, odbieracie nagrody, jesteście zwycięzcami   :puchar: 

 

31 styczeń - Racz się teraz przez dziesięć dni świeżymi oponkami!  Do 6 lutego mogliście skorzystać z abonamentu, który opiewał w  :oponka:  :oponka:  :oponka: 

 

8 luty - Mega dużo dobrej zabawy podczas bonusowych dni "Chwalebne misje". Do 12 lutego każde misje nagradzane były podwójnie! Kasyno na nowo otworzyło swoje drzwi, a pakiet w sklepie z oponkami gotowy był na klientów. 

 

11 luty - Do gry dodano kolejne nowinki!

 

Nowe funkcje

Ogólne

 

• Członkowie twojej drużyny nie są już pokazywani na liście pojedynków.
• Do rotacji HeroCon dodano trzy nowe HeroCony.
• Czas realizacji walk z bandami został wydłużony do 10 godzin. Było to konieczne, aby zapobiec nadużyciom.

 

Towarzysze

 

• Jeśli wywalczyłeś awans do Złotej Ligi, możesz teraz kupić nowego przytulaśnego Pupila.
• Czekają na Ciebie trzej nowi uroczy Pomocnicy, którzy czasami, po osiągnięciu poziomu, są czasowo dostępni do kupienia w sklepie z oponkami.
• Po wypuszczeniu Towarzysza otrzymujesz teraz Monety jako wynagrodzenie. Dodano również odpowiedni Bohaterski Czyn.

 

 

ad4eebf067544.jpg

 

 

Bohaterska Kryjówka

 

• W Warsztacie można teraz produkować obroże dla Towarzyszy.
• Zmniejszono ilość Zeronitu i Super Kleju wymaganą do Kuźni Bohatera.

 

Bohaterskie Czyny

 

• Bohaterski czyn Rękawice rzucone został rozszerzony o 10 nowych poziomów.
• Bohaterski czyn Ślicznie spartaczone! Został rozszerzony o 10 nowych poziomów.
• Bohaterski czyn Gra i zwycięstwo zostały rozszerzone o 10 nowych poziomów.
• Bohaterski czyn czyn Ponad 3000!? Został rozszerzony o 10 nowych poziomów.
• Bohaterski czyn Prawo i porządek został rozszerzony o 10 nowych poziomów.
• Bohaterski czyn Weteran HeroCon został rozszerzony o 10 nowych poziomów.

 

Prace konserwacyjne


Ogólne

• W wersji HTML5 etykietka z ikonami przekierowania nie jest już dostępna, jeśli klikniesz w link na czacie, gdy czat jest wyświetlany z pozycji listy znajomych.
• Po zmianie serwerów możliwe było wyświetlenie statusu dziennej premii za logowanie oraz zadań zbierania obiektów dla poprzedniej postaci. Ten problem został rozwiązany.
• Przycisk Kasyna był stale podświetlony, nawet jeśli darmowa gra nie była dostępna. Ten problem został rozwiązany.
• Naprawiono kilka drobnych błędów.

 

 

Sądząc po komentarzach w dyskusji na temat zmian, coraz trudniej zadowolić Naszych graczy. 

 

14 luty - Romantyczne oferty na Walentynki! Mieliśmy możliwość znaleźć 4 specjalnie przygotowane dla Nas z tej okazji przedmioty i aż 3 setowe  :smug:

 

 

HERO-CON 2019:

 

Ubiegły rok obfity był w bohaterskie zadania. Przyjrzyjmy się w których wyzwaniach najczęściej braliśmy udział.

 

 

 

41bfb2d1390c9.jpg

 

Jak widać nie ma bardziej heroicznego wyczynu niż walka z siłami zła. W roku 2019 w sumie 8 tygodni walczyliśmy ze wszelakimi łotrami.

 

Aczkolwiek 2019 rok nie był owocny dla sprzedawców. Tylko w jednym tygodniu mogliśmy pozbyć sie rzeczy zalegających w szafie. I po co było kupować tyle depozytów  :P 

 

A Wy jaki rodzaj Hero Conu chcielibyście jak najczęściej? 

 

 

 

Walentynkowy zawrót głowy!

Czyli ciekawostki tego magicznego dnia:         b62c4701335fa.gif

 

 

1. Romeo i Julia

 

Każdego roku z okazji dnia zakochanych do Verony, gdzie rozgrywał się najsłynniejszy Szekspirowski dramat Romeo i Julia… dociera około tysiąc kartek zaadresowanych do Julii.

 

 

 

2. Pierwsza walentynka

 

Prawdopodobnie pierwszą kartkę walentynkową wysłał książę Orleanu w 1415 roku – uwięziony w londyńskim Tower pragnął powiedzieć żonie, jak bardzo ją kocha. Pierwszą kobietą, która wysłała walentynkę była Margery Brews w 1477 roku, która wysyłając list do narzeczonego, dołączyła również kartkę z miłosną poezją.

 

 

 

3. Kolor ma znaczenie

 

Choć nie każdy o tym wie, oprócz przesądów dotyczących liczby kwiatów w bukiecie, istnieje także przekonanie o symbolice kolorów róż i wszystkich kwiatów ciętych. Warto więc dowiedzieć się jaką metaforyczną wiadomość przekazujemy odbiorcy, wręczając róże w kolorze czerwieni, żółci lub bieli:
– czerwone róże – gdy podarujemy taki bukiet bliskiej nam osobie, przekażemy tym samym zakodowaną wiadomość „kocham Cię” lub „bardzo mi na Tobie zależy”.
– żółte róże – W większości krajów kojarzone są z negatywnymi uczuciami, czyli nieszczerością i zazdrością. Pamiętajmy jednak, że znaczenie koloru róż jest wyłącznie symboliczne. Nie rezygnujmy z wyboru kwiatów w tym kolorze, jeżeli wiemy, że potencjalna odbiorczyni lub odbiorca po prostu lubią słoneczne barwy.
– białe róże – Niezależnie od szerokości geograficznej białe róże znaczą tyle co „moje uczucia są prawdziwe” lub „mam szlachetne zamiary”
– znaczenie różowych róż – kiedy wręczymy je odbiorcy, nasz gest będzie znaczył po prostu „bardzo Cię lubię”
– róże w kolorze herbacianym – gdyby pokusić się o przypisanie im konkretnych zwrotów lub wyrażeń, byłyby to z pewnością słowa „dziękuję Ci” a także „z wyrazami wdzięczności”

 

 

 

4. Prezenty walentynkowe

 

Najpopularniejsze prezenty na walentynki to:
Kartka – 52%
Czekoladki – 50,5%
Kwiaty – 36%
Kolacja w restauracji – 35,6%
Biżuteria – 18,9%
Ubranie – 14,6%

 

 

 

5. Japońskie walentynki

 

W Japonii to kobiety dają prezenty mężczyznom. Panowie dopiero miesiąc później, z okazji Białego Dnia, odwzajemniają romantyczny gest. Tradycyjnie prezentem jest biała czekolada.

 

 

 

6. Walentynki i zwierzęta

 

Podobno około 3% ludzi posiadających zwierzęta w tym dniu wręcza prezent pupilowi.

 

 

 

7. Kwiaty…

 

Około 15% kobiet w USA przyznaje, że na Walentynki same sobie wysyłają kwiaty.

 

 

Poradnik bohatera:

 

Nowy rok przynosi ze sobą nowe rzeczy, gazetka nie stoi w miejscu i cały czas się rozwija, abyście mogli z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych numerów. Dlatego też zapraszamy wszystkich Naszych wiernych fanów do zapoznania się z nową serią poradniczków, które zawierają w sobie rzeczy małe i proste i jesteśmy przekonani że wiedzę w nich zawartą wykorzystacie nie raz :) za za zaczynajmy.

 

Zaczynasz grę na nowym serwerze i chciałbyś wystartować jak rakieta, ale brak Ci dobrej drużyny, a owa nie chce wysłać zaproszenia? Mamy na to sposób, poniżej przedstawimy kilka tricków, które oszołomiom rekrutera z pożądanej drużyny, który bez chwili zastanowienia otworzy przed nami bramę wjazdową.

1. Dobrze przed wysłaniem wyposażonym być w wspomagacze 50%. Pierwsze co robi doradca czy przywódca to patrzy co tam ciekawego masz. Jak 25% wspomkę taki ktoś zobaczy to uzna, że kolejny niedzielny gracz chce zajmowac cenne miejsce w drużynie i nic od siebie nie dawać, takiemu kandydatowi podziękujemy. Ale za to, gdy zobaczy w Nas wspomagacz 50% uzna, że uuu. Taki koleś to pewnie gra na okrągło, bierzemy!


2. Samą wspomką nie oszukasz drugiego gracza, musi widzieć, że z nich korzystasz, dlatego przed wysłaniem podania należy mieć jakiś przyzwoity wynik w TTD, abyś nie domagał się wejścia do drużyny mając 100 nabitych punktów expa. Dobrze jest wysłać podanie pod koniec tygodnia, sobota/niedziela, aby tych punktów było jak najwięcej!

3. Przeczytaj opis drużyny, do której chcesz się dostać. Niekiedy jest w nim ukryte jakieś hasło, które należy załączyć do podania. Może to być "przeczytałem", "zapoznałem się", czy "żółta kaczka", różne pomysły mają gracze  :D a trochę słabo być zdysfalifikowanym przez brak kaczki :/

4. Wystrzegaj się błędów ortograficznych, jak zrobisz w podaniu byka, dostaniesz w nosa pstryka  :D to znaczy, że jesteś stracony. Bo przecież nikt nie ma zamiaru spędzać godzin dziennie z osobnikiem co czytać go to gorzej od krojenia cebuli.

5. Przedstaw siebie w jak najlepszym świetle, nawet pozwól sobie na szczyptę fantazji. Nie aplikujesz przecież do agencji kosmicznej Nasa, gdzie Twój życiorys poddany będzie kilkudniowej analizie. Dlatego nie krępuj się mówiąc, że jesteś w tę grę mistrzem i znasz ją od podszewki.

6. Jeśli wszystkie te punkty zawiodą i otrzymasz odpowiedź niezadawalającą swojego bohatera, to i tak się nie przejmuj. Wykup karnet na siłownie i wróć silniejszym!


Mamy nadzieję, że choć oczywiste te wskazówki, to być może poratują kogoś i dostanie się za sprawą Naszej Gazetki do wymarzonej drużyny :) Powodzenia Bohaterowie  :smug:

 

 

 

Dowcipy:

  

1.

Szef do spóźnionej pracownicy:

 • Pani Doroto, zauważyłem, że dziś znów spóźniła się Pani do pracy o godzinę !
 • Ależ skąd Panie dyrektorze !!!  Jestem już od ponad godziny, tylko parkowałam

 

2.
Piękna kobieta cieszy oko mężczyzny, a brzydka ? … kobiety.

 

3.

 • Ewuniu, ta sukienka kosztowała majątek, dlaczego ją kupiłaś ?
 • Diabeł mnie skusił, szepcząc do ucha: kup ją…  kup ją.
 • Wyglądasz w niej świetnie ! Nie mogłaś mu rozkazać, żeby odszedł ?
 • Rozkazałam.
 • I co?
 • Powiedział, że z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej.

 

4. 
Kobiety wprost uwielbiają buty! Dlaczego ? Niezależnie od tego ile przytyją, te zawsze będą pasowały.

 

5. 
Kobiety mają większe poczucie humoru od mężczyzn. Dzięki temu potrafią śmiać się z dowcipów o blondynkach, szczególnie brunetki.  

 

 

 

Kto to?

 

 

Kolejna postać jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawaną postaci w historii Hero Zero. Gracz, forumowicz, youtuber! To co zostawilismy w zupełności Wam wystarczy, aby odgadnąć kto się tam kryje. Dla delikatnej podpowiedzi, jeden temat w "Warto zobaczyć" jest jego autorskim!

 

 

kto-to.png

 

 

 

 

Warto zobaczyć:

 

GF 1/20

 

Statystyki

 

Zmiana Języka

 

 Idealna randka

 

Walentynki

 

Komiks Gluptasa

 

 

Zakończenie:

 

Na górze róże, na dole fiołki 

 

już się żegnamy z Wami Aniołki.

 

Miło Nam było, żeście czytali

 

trochę wypocin, trochę detali.

 

Każdy z Was lubi, kocha, szanuje

 

w Herko pogrywa, czasem flirtuje.

 

Była zabawa, poważne treści,

 

a na sam koniec wierszyk się mieści.

 

Jeśli podoba się Wam nasza praca,

 

komentarz dla Nas niech szybko powraca.

 

 

 

b62c4701335fa.gif   b62c4701335fa.gif

 

Made in: Gluptas31, Katika, michael007, TheDerpciakPL


Użytkownik Gluptas31 edytował ten post 15 luty 2020 - 16:15

gluptas1.gif


#2 .MrocznyKacper.

.MrocznyKacper.

  Amator

 • Banned
 • PipPip
 • 14 postów
 • Miejscowość:Bydgoszcz
 • Serwer:PL15
 • Postać:MrocznyKacper
 • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 13

Napisano 16 luty 2020 - 19:40

Najlepszy miodek na sam koniec! - 

''Na koniec świata i jeszcze dalej!'' 

 

Czekam na następną część :D


 • Gluptas31 i Katika lubią to

#3 Adam131

Adam131

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 324 postów
 • Miejscowość:Kielce
 • Serwer:PL23
 • Postać:KurumiTokisaki
 • Drużyna:Unknown Squirrels


Reputacja: 301

Napisano 17 luty 2020 - 00:07

Świetna gazetka. Dużo śmiechu   :Laughing: ciekawostki romantyzm i humor. Super :D


Użytkownik Adam131 edytował ten post 17 luty 2020 - 00:07

 • Gluptas31 i Katika lubią to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych