Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nowy Serwer - Zmiana Języka

#Język #Zamiany #Mroczny

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 .MrocznyKacper.

.MrocznyKacper.

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 13

Napisano 26 styczeń 2020 - 11:19

Może by tak dodać wybranie języka gry jaki nas interesuję?

 

Przykładowo, gram na UK3 i mam topowe konto lecz czasami wolał bym po prostu mieć wszystko w swoim języku, nie mam problemów z Angielskim ale nie zawsze wszystko rozumiem.

Na tureckich serwerach i czeskich zawsze sporo Polaków gra i również nie radzą sobie pomimo tego że są w topce, było by to spore ułatwienie dla takich graczy. 

Co myślicie o dodanie języków? wiem..ze zaraz będą komentarze to graj na Polskich serwerach :D tia topka na nowych Polskich serwerach :) do zrealizowania lecz nie dla wszystkich, wiadomo o co chodzi.

 

 



#2 XenoZ

XenoZ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 36

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:02

Ja jakoś nie miałem problemu z graniem w innych językach lepszym pomysłem było by zainstalowanie translatora aby można było by zrozumieć i można by odpisywać w innych językach .

Jestem za ale przeciw



#3 .MrocznyKacper.

.MrocznyKacper.

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 13

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:48

Ja jakoś nie miałem problemu z graniem w innych językach lepszym pomysłem było by zainstalowanie translatora aby można było by zrozumieć i można by odpisywać w innych językach .

Jestem za ale przeciw

Translatora  :haha:  Jeśli byś napisał coś po Angielsku to na pewno by sobie poradzili -  nie masz problemu z graniem w innych jezykach podobno ;) to czemu z pisaniem miał byś kłopot.



#4 XenoZ

XenoZ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 36

Napisano 29 styczeń 2020 - 07:50

Translatora  :haha:  Jeśli byś napisał coś po Angielsku to na pewno by sobie poradzili -  nie masz problemu z graniem w innych jezykach podobno ;) to czemu z pisaniem miał byś kłopot.

Bo jak zna się interfejs i gra się na polskim świecie co ty robisz . To nie trzeba  rozumieć co jest napisane na ekranach w grze. Ale w Prywatnych wiadomościach  i w drużynie to się nie rozumie co jest napisane

Ty jesteś nadal człowiekiem nonsensownym. Walnij sobie w główkę 100 razy .

Ja grałem na MX1 

Albo nawet w zasadzie nie trzeba nic dodawać wystarczy głupi smartfon instalacja google translatora i poprzez zdj będzie ci tłumaczyło .  Człowieku z 0 iq


Użytkownik XenoZ edytował ten post 29 styczeń 2020 - 07:57

  • Micux_ lubi to

#5 .MrocznyKacper.

.MrocznyKacper.

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 13

Napisano 13 luty 2020 - 01:48

Bo jak zna się interfejs i gra się na polskim świecie co ty robisz . To nie trzeba  rozumieć co jest napisane na ekranach w grze. Ale w Prywatnych wiadomościach  i w drużynie to się nie rozumie co jest napisane

Ty jesteś nadal człowiekiem nonsensownym. Walnij sobie w główkę 100 razy .

Ja grałem na MX1 

Albo nawet w zasadzie nie trzeba nic dodawać wystarczy głupi smartfon instalacja google translatora i poprzez zdj będzie ci tłumaczyło .  Człowieku z 0 iq

I tak właśnie wpowiadają się bananowcy :D zero IQ to sam chłopczyku reprezentujesz sobą i swoim kontem na pl1 ;) 

Grałeś na MX1 i co? wchodziłeś co  minut w transla bo nie wiedziałeś co do ciebie kolega z drużyny napisał...nie znasz języka? nie graj ;)



#6 eden1987

eden1987

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
Reputacja: 2

Napisano 05 marzec 2020 - 10:25

nie gram na obcych serwerach lecz tlumacz jest najlepsza opcja pokazuje to wiele gier mobilnych np  xxx  nie ma problemu z rozmowa tzn jest jak pisze sie prostymi zdaniami a nie zlozonymi 


Użytkownik -Rose- edytował ten post 05 marzec 2020 - 15:23
advertising of other games





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych