Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Czy pomysły graczy z "opinie i sugestie" są realizowane przez adminów Hero Zero?


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joygrad

Joygrad

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL29
Reputacja: 14

Napisano 10 styczeń 2020 - 17:07

Chodzi o to, czy admini Hero Zero, biorą pod uwagę pomysły z "opinie i sugestie" i dodają do gry, czy to po prostu takie pomysły graczy, które nie będą realizowane przez adminów?



#2 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 10 styczeń 2020 - 17:58

Znaczy wiesz... i tak, i nie. Jak pomysł jest dobry i modzi dalej go "prześlą" to istnieje już większa szansa, niż zwykłe pozostanie tematu na forum, który i tak zostanie "przykryty" nowymi pomysłami, tak więc najlepiej mieć poparcie modów z tematem, bez tego nie ma szans praktycznie. 


  • Scottie lubi to

#3 .MrocznyKacper.

.MrocznyKacper.

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 13

Napisano 11 styczeń 2020 - 23:00

Nic nie zostaje z tego dodane, może jeśli wypisujesz to kilka razy w tygodniu i zbierasz poparcia tak jak ja to kiedyś robiłem to zastanowią się nad twoim pomysłem, tak to to wszystko to syf.



#4 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 11 styczeń 2020 - 23:14

Tak to nie działa xd

Wiem, bo sam jako mod popierałem niektóre pomysły i staraliśmy się je "przepchać". Wypisywanie ich co rusz niczego nie zmienia, nawet poparcie userów nie działa, jeśli mod się nie zainteresuje tym.



#5 DundeR

DundeR

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Discord :))
  • Serwer:PL24
  • Postać:AveDunder
  • Drużyna:Night Hunters
Reputacja: 0

Napisano 26 styczeń 2020 - 13:32

Jeżeli masz dobry kontakt z developerem to napewno się pojawi xD

#6 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 11 luty 2020 - 20:01

Polecam zajrzeć na Noworoczny numer Gazetki Forumowej, pod wywiadem z tytułem "Dodatek" jest ślicznie opisana sytuacja.


  • Chimera lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#7 -Rose-

-Rose-

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:The Versager



Reputacja: 372

Napisano 25 luty 2020 - 20:07


Witam,

Pomysłów dotyczących gry, które są zgłaszane przez forumowiczów na różnych forach jest o wiele więcej niż się wydaje. Droga realizacji pomysłu też nie jest łatwa. Wpływ na to czy pomysł zostanie przesłany dalej mają głównie forumowicze i to od ich opini zależy dalszy los propozycji a nie od moderatorów. Warto zadbać o dobre opracowanie tematu, dokładne opisanie poszczególnych kwesti bądź też dodanie grafiki - im dokładniej tym lepiej :) Dzięki temu można zwiększyć szanse na wprowadzenie pomysłu do gry.

Pozdrawiam
-Rose-




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych