Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Młotek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jesteś za? (4 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za?

  1. Tak (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Nie (4 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj

#1 Inverse

Inverse

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Inverse
  • Drużyna:Avengers
Reputacja: 5

Napisano 24 grudzień 2019 - 08:44

Witam. Moja propozycja jest taka, by dodać jakąkolwiek inną możliwość pozyskania młotka (nawet jednorazową) niż czekać aż trafi się w lumpeksie. Gram na pl22 ponad rok i jeszcze nigdy nie trafiłem go w ofercie.

Nie wiem, możnaby go dać jako nagrodę za jakiś bohaterski czyn (jednorazową) lub po prostu dodać jednorazową możliwość resetu statystyk (w cenie młotka, 40 oponek bodajże).

Co wy na to?



#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 24 grudzień 2019 - 12:50

Chyba żartujesz. :) Naprawdę jest ciężko trafić młotek w lumpie i bardzo dobrze, bo jakby były inne możliwości zdobycia młotka poza lumpem to prawie wszyscy gracze w HZ mieliby albo toxici albo anty-toxici. Wtedy już tylko liczyłoby się to, ile kto ma statystyk. Jak sobie w ogóle wyobrażasz sobie taką topkę w każdym serwie, gdyby zrobili coś takiego? Prawdopodobnie nie zdajesz sobie z tego sprawy jakby ranking by się diametralnie zmienił. Skończyłaby się era normalnych stat, a zamiast tego ludzie by grali tylko 2 układami statystyk, czyli wyżej wspomniane przeze mnie toxici (pod intuicję) i anty-toxici (pod inteligencję). I ty serio myślisz, że zrobią to i wprowadzą inne opcje zdobycia młotka tylko dlatego, że Tobie jest ciężko znaleźć młotek? Po prostu nie masz farta do szukania młotka, jedni wydadzą setki opon, drudzy zaledwie kilka. To jest czysta loteria, albo trafisz, albo nie. :P I nie ma co się użalać, jest pewna szansa na zdobycie młotka, trzeba po prostu liczyć na cud. :D Poza tym to nie patrz na swoje ego i na siebie, tylko pomyśl o innych, może niektórzy wolą zdobyć młotek w ten sposób, niżeli w inne sposoby. ;) To nie jest Twoja gra i Ty nie będziesz się rządził co mają dodać/usunąć/zmienić w grze, bo nie masz praw. ;) I jeszcze jedno, na 100% nie wprowadzą Twojego "innowacyjnego" pomysłu, bo gra musi na siebie zarabiać, utrzymać hosting, serwerownię itd, żeby w ogóle gra płynnie chodziła. Gdyby firma na literę P (Nie piszę pełnej nazwy firmy, która stworzyła grę, na wszelki wypadek, bo można chyba bana dostać za to xd) to zrobiła to mniej osób by kupiło oponki na kupno tego młotka za 39 oponek. Wyobrażasz sobie ile pieniędzy by straciła na tym firma, gdyby wprowadzili inne, DARMOWE sposoby na zdobycie młotka? Polecam się zastanowić dwa razy, zanim cokolwiek napiszesz, bo uwierz mi, nikt z tej firmy nie przeczyta Twoich wypocin i żali, że chcesz zdobyć młotek w inny, tańszy sposób. ;) Jestem na NIE i na pewno większość tak powie. ;)


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 24 grudzień 2019 - 12:59

:) (:


#3 Inverse

Inverse

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Inverse
  • Drużyna:Avengers
Reputacja: 5

Napisano 24 grudzień 2019 - 14:26

Jezu, ale Ty masz kija w xxx//ch gościu. Ja szanuję każdą opinię, ale Ty to napisałeś tak, jakbyś Ty był najważniejszym graczem, a moja opinia to już totalnie nie powinna się liczyć. Jeśli masz mnie za idiotę to źle trafiłeś niestety. I polecam trochę szacunku nabrać do innych bo daleko nie zajedziesz. Twoje argumenty do mnie trafiają i w sumie temat do zamknięcia, spoko, ale styl i ton w jakim to napisałeś woła o pomstę do nieba. Żeby Ci przypadkiem żyła nie strzeliła w tej główce. Nie pozdrawiam.


Użytkownik Chimera edytował ten post 25 grudzień 2019 - 10:36
obscenities


#4 mientusek

mientusek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Reputacja: 204

Napisano 24 grudzień 2019 - 15:51

Witam,

 

Na prośbę autora temat zostaje zamknięty. W razie potrzeby otwarcia proszę użyć opcji "zgłoś".

 

Pozdrawiam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych