Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Usunieta postac?


Najlepsza odpowiedź Target , 12 grudzień 2019 - 22:40

Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie i nie można z góry nic zakładać.

Zgłoś się do supportu, opisz swój problem, podaj informacje o które zostaniesz poproszony a na pewno Support postara się Ci pomóc.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 JedzieSwir

JedzieSwir

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 0

Napisano 12 grudzień 2019 - 19:24

Cześć czy administracja usuwa konta które nie były użytkowane x czasu?

Mam taką sytuację że na PL22 miałem postać +200 lvl, maila do postaci zawsze miałem obecnego więc nic się nie mogło zmienić, sam również nigdy nie usuwałem postaci a nie mogę się na nią zalogować bo jest napisane, że nie ma przypisanego bohatera do danego maila.

O co z tym chodzi i czy jakoś to można przywrócić?

 



#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 12 grudzień 2019 - 19:25

chyba po 3 albo 4 miesiącach usuwają. . napisz do supportu. tylko oni ci mogą pomóc

           Irelia


#3 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 12 grudzień 2019 - 20:21

Miałem tę samą sytuację, konta już nie odzyskasz z samego supportu, przyjdzie, ci odpowiedz jak za automatu, zmienił się klient, który przeją grę + dużo aktualizacji, a szukać w bazach danych na pewno nikt cię nie będzie, jak z moim o prawie 2 razy lepszym, dlatego odpuść, nawet e-mail nie pomaga. Pisze to tylko z własnego doświadczenia :super:

 


P.S Twórcy oraz nowy właściciel gry jest bez litosny, chodzi o politykę gry, nie grasz, nie ma cię.


                        HIsbbYz.gif 


#4 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 380

Napisano 12 grudzień 2019 - 22:01

Jeżeli od ostatniego logowania się na swoje konto minie równe 3 miesiące to system automatycznie kasuje Ci konto. Oczywiście takowe konto możesz odzyskać poprzez napisanie do Supportu gry i napisaniem zgłoszenia w sprawie usuniętego konta i tego, że chcesz takowe konto odzyskać. Musisz w formularzu wybrać serwer, na którym to konto zostało skasowane, swój nick, e-mail rejestracyjny i kod odzyskania postaci, jak Ci z automatu usuną konto to takiego kodu reaktywacyjnego nie dostaniesz, musisz dopisać ten szczegół do formularza odzyskania konta, że nie dostałeś tego kodu. Niby się mówi, że nie odzyskasz swojego konta bez podania tego kodu, ale zwykle nie patrzą na to i myślę, że w tej kwestii odpuszczą Ci wprowadzania kodu reaktywacyjnego. :D Kod odzyskania postaci istnieje bodajże od momentu wprowadzenia RODO (Ochrony Danych Osobowych, data wprowadzenia ustawy 25 maja 2018r.), ale mogę się mylić. :P Jak dobrze napiszesz ten formularz i dokładnie opiszesz w wyjaśnieniach, że chcesz odzyskać konto to raczej support pójdzie na rekę i pokierują Ciebie w odpowiednich krokach jak to zrobić dalej. :) 


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 12 grudzień 2019 - 22:03

:) (:


#5 Target

Target

    Moderatorka

  • Moderators
  • 458 postów



Reputacja: 806

Napisano 12 grudzień 2019 - 22:40   Najlepsza odpowiedź

Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie i nie można z góry nic zakładać.

Zgłoś się do supportu, opisz swój problem, podaj informacje o które zostaniesz poproszony a na pewno Support postara się Ci pomóc.


  • -Rose- lubi to

#6 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2280 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1282

Napisano 26 grudzień 2019 - 15:57

Witam.

 

Z uwagi na to, iż temat został wyjaśniony, zostaje zamknięty.

W razie potrzeby otwarcia, proszę użyć opcji "zgłoś"

 

Pozdrawiam.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych