Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

Usunąć trofea!


  • Please log in to reply
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paranoidalny

Paranoidalny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Tataar
Reputacja: 3

Napisano 01 listopad 2019 - 21:39

Wiem, że taki temat już był, ale trzeba go jeszcze raz poruszyć. Jak widzę te patologie na PL23 i 24 to mnie krew zalewa, odechciewa się grać, a co ważne dla Playaty PŁACIĆ! Na PL23 Antidotum i ich multi druzyny maja komplet trenów eny i trofeów ligowych. Do tego na PL24 większość trofeów jest poblokowane na drużynach z rozwojem 5%. Gdzie tu rywalizacja ja się pytam?Konkluzja? Usuńcie te trofea...!!!

Można dodać trofea jako nagrodę za HC jedynie na tydzień... Rozwiązaloby to też problem z bandami. Da się? Da.


Użytkownik Paranoidalny edytował ten post 01 listopad 2019 - 21:56


#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 01 listopad 2019 - 22:12

Jak Ci cos przeszkadza tutaj to polecam postąpić jak ja tj odejść i tyle. Zero problemów z trofeami. A jak juz ci zależy na grze to są serwery bez piwnic np pl3


           Irelia


#3 sajgon

sajgon

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać::)
  • Drużyna::)
Reputacja: 9

Napisano 01 listopad 2019 - 22:16

bardzo mi smutno z tego powodu :(


  • Adam131 lubi to

#4 Paranoidalny

Paranoidalny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Tataar
Reputacja: 3

Napisano 01 listopad 2019 - 22:31

Jak Ci cos przeszkadza tutaj to polecam postąpić jak ja tj odejść i tyle. Zero problemów z trofeami. A jak juz ci zależy na grze to są serwery bez piwnic np pl3

Nie interesuję mnie gra na serwerach gdzie Topka jest już stala i dojście do wysokich pozycji zajęłoby kilka lat. Powinienem mieć wybór czy chce grać z ukształtowaną topką czy też nie.

Do tego na starych serwerach jest slaba rywalizacja.


Użytkownik Paranoidalny edytował ten post 01 listopad 2019 - 22:32


#5 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 02 listopad 2019 - 00:52

Dołączenie do drużyny na pl23 teraz to nie problem ;) Ponieważ takie drużyny na starszych pl szukają tylko osób które będą aktywne i które będą robiły hc :) Więc nie widzę problemu by się denerwować ;) Temat do zamknięcia... ;) 


Użytkownik Adam131 edytował ten post 02 listopad 2019 - 00:53

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#6 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 02 listopad 2019 - 12:27

Jedynie na nowszych serwerach są takie zagrywki, a płacz tu nic nie da bo nasza gra opiera się na trofeach.

Na starszych serwerach nie widzę takiego problemu ;) Ah jak dobrze jest grać na jednym serwerze :) Oczywiście na pl23 w końcu też się skończą "piwnice" 

 

 

Edit:

 

Piszesz że na starszych serwerach nie ma rywalizacji :D Zapraszam do mnie jeżeli ugrasz top3 ttd ( co na niskim levelu jest bardzo łatwe ) to Ci wyślę skrzynke kasztelana pocztą ;) 

 

Co do dojścia do topki chyba by było to głupie jakbyś nagle zaczął grać gdzie inni po 5 lat kształtują swoje konto i świeżak ich wyprzedza o tak o ;p 


Użytkownik Ceealek edytował ten post 02 listopad 2019 - 12:30

  • vexlion2422 lubi to

#7 Paranoidalny

Paranoidalny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Tataar
Reputacja: 3

Napisano 02 listopad 2019 - 12:56

Jedynie na nowszych serwerach są takie zagrywki, a płacz tu nic nie da bo nasza gra opiera się na trofeach.

Na starszych serwerach nie widzę takiego problemu ;) Ah jak dobrze jest grać na jednym serwerze :) Oczywiście na pl23 w końcu też się skończą "piwnice" 

 

 

Edit:

 

Piszesz że na starszych serwerach nie ma rywalizacji :D Zapraszam do mnie jeżeli ugrasz top3 ttd ( co na niskim levelu jest bardzo łatwe ) to Ci wyślę skrzynke kasztelana pocztą ;) 

 

Co do dojścia do topki chyba by było to głupie jakbyś nagle zaczął grać gdzie inni po 5 lat kształtują swoje konto i świeżak ich wyprzedza o tak o ;p 

Oczywiście byłoby to głupie jakby nowy gracz wyprzedził starych wyjadaczy. Jestem dosyć stałym graczem, nie zakańczam przygody po miesiącu gry, ale lubię zaczynać od początku, a nie końca. I tu mam pytanie do Ciebie. Nie uważasz, że można by po prostu dać trofea jako nagrode za HC? Najaktywniejsze  drużyny miałyby te 5 trofek na tydzień, co jak dla mnie rozwiązałoby wszystkie problemy nowych serwerów, a starym serwerom nie zaszkodziły(Bo zdaję sobię sprawę, że niektórzy ciężko pracują na trofea).



#8 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 02 listopad 2019 - 13:08

Trofea były od zawsze w grze w takiej postaci jakiej były, było ich jeszcze o wiele mniej na początku gry, zrobili również upust graczom bo jest tak duży minus na 5x trenach że wystarczy jedna osoba czasami żeby rozgromić 30tke graczy, naprawdę jak tak pomyśleć to już dali takie ułatwienia że tylko łapać ludzi takich, Osobiście wolałem turnieje tygodniowe na honor niż to "HC", choć powstała fajna gra drużynowa :) 



#9 PoRtEr

PoRtEr

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój koło Wałbrzycha
Reputacja: 23

Napisano 02 listopad 2019 - 13:10

To musiałbyś zmienić zasady gry, dla wszystkich serwerów, nie ma czegoś takiego że inni dostają za HC ,a inni za pojedynki, jeszcze inni  za coś innego, powstał by ogólny chaos w grze i mnóstwo skarg ,nie zadowolonych graczy na forum ,dlatego jest jedna zasada na całe serwery w grze.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#10 Yuuki

Yuuki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Postać:сrybaby
Reputacja: 32

Napisano 02 listopad 2019 - 13:19

Łeeee nie umiem zdobyć trofek, dajcie za darmo a nie!!!

Naprawdę, myślenie, że to przeciwnik ma grać tak żeby Ci było dobrze jest błędne. Dostosuj się i zacznij grać jak przeciwnicy, albo po prostu zacznij grać z nimi. Zresztą, gdzie Ty masz multidrużyny Antidotum? To już nawet nie można mieć zaprzyjaźnionych drużyn i wspólnie grać? 

Co do samego tematu, może usuńcie Hero Zero, bo nie mogę być top1.......



#11 Paranoidalny

Paranoidalny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Tataar
Reputacja: 3

Napisano 02 listopad 2019 - 13:38

Łeeee nie umiem zdobyć trofek, dajcie za darmo a nie!!!

Naprawdę, myślenie, że to przeciwnik ma grać tak żeby Ci było dobrze jest błędne. Dostosuj się i zacznij grać jak przeciwnicy, albo po prostu zacznij grać z nimi. Zresztą, gdzie Ty masz multidrużyny Antidotum? To już nawet nie można mieć zaprzyjaźnionych drużyn i wspólnie grać? 

Co do samego tematu, może usuńcie Hero Zero, bo nie mogę być top1.......

Jedyne na co Cie stać to cynizm. Nie chcę trofeów za darmo, a rywalizacji. Bloki to łamanie regulaminu, nie będę dostosowywał się do łamania regulaminu. Myślenie nie boli! Polecam!


  • Desperanza lubi to

#12 Baltus20

Baltus20

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 143

Napisano 02 listopad 2019 - 15:00

Ludzie zamiast płakać to starajcie się walczyć o te trofki :P graj jak przeciwnik to coś osiągniesz :D a jeśli nie wiecie jak na takich grać to skończcie grać prosta sprawa :P aż się dziwie że słabi gracze tak płaczą :D takie akcje dzieją się od kilku serwerów a wy dalej zaskoczeni :P aż śmiać się chce :D pozdro : )


  • kiwii2712 i PoRtEr lubią to

#13 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 02 listopad 2019 - 15:28

Dokładnie. Albo grajcie jak przeciwnicy albo grajcie dla zabawy :) Każdy marzy o bycie w topce :) Jednak tylko garstka osób może się tam dostać. Chcesz być najlepszy ? kombinuj, pracuj, myśl ;)  

 

Tyle osób potrafi się dostosować i starają się walczyć. Co no...  wychodzi :) Ale musi trafić się ta jedna osoba która zamiast walczyć i pomyśleć jak to zrobić i zdobyć to woli napisać na forum i czekać na zbawienie  :D


Użytkownik Minerva edytował ten post 03 listopad 2019 - 13:54
połączenie postów

  • Baltus20 i kiwii2712 lubią to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#14 Paranoidalny

Paranoidalny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Tataar
Reputacja: 3

Napisano 02 listopad 2019 - 15:56

Jedna osoba... Widzieliście co sie dzieje na PL24? Oszust broni oszusta... Dostosować się do oszustwa? Nie jestem w cale słabym graczem... Wam to pasuję oczywiście, bo jesteście w najlepszych teamach... Poblokujecie trofea i co? Satysfakcja, że oszukując robicie przewage? 


Użytkownik Paranoidalny edytował ten post 02 listopad 2019 - 15:58

  • Desperanza lubi to

#15 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 02 listopad 2019 - 16:10

To jest gra. Jak jest możliwość to zawsze gracze będą wymyślać sposoby na stanie się lepszym. Na tym to polega. Nie ważne w jakiej grze ;) Dajmy na to.. usuną trofki. I myślisz że będzie dobrze? No nie :D Bo wtedy znowu coś innego gracze wymyślą by być lepszym. A Ty wciąż będziesz stał w miejscu i pisał o tym na forum :D Zamiast grać :D


Użytkownik Adam131 edytował ten post 02 listopad 2019 - 16:12

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#16 Paranoidalny

Paranoidalny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Tataar
Reputacja: 3

Napisano 02 listopad 2019 - 16:22

To jest gra. Jak jest możliwość to zawsze gracze będą wymyślać sposoby na stanie się lepszym. Na tym to polega. Nie ważne w jakiej grze ;) Dajmy na to.. usuną trofki. I myślisz że będzie dobrze? No nie :D Bo wtedy znowu coś innego gracze wymyślą by być lepszym. A Ty wciąż będziesz stał w miejscu i pisał o tym na forum :D Zamiast grać :D

Ale po to jest załoga, która zajmuję się Hero Zero by wprowadzać na bieżąco zmiany, które zbliżą grę do zasad Fair play :)I wiem, że od kilku serwerów są bloki w sumie odkąd pamiętam. Pierwszy raz spotkałem się z tym we FREAKSACH na PL14. Ale te kilka trofek blokowanych dla drużyny przełknąłem, uważałem, że jednak trzeba być zorganizowanym by to robić dobrze. Ale zaczęła się era klikerów 24/7, jedna drużyna załatwia drugiej marionetce trofea, a to co się dzieje na PL24 to już jest hit sezonu. Biją się o drewna Topowe drużyny(z wyjątkiem jednej), bo wszystko poblokowane w druzynach 5proc rozwoju. Mówicie żeby grać z tymi co mają piwnice, dobra, ale jak skoro jest jedynie 30 miejsc.. Jestem na PL24 w TOP30 hnoru i widzę frustrację w swojej drużynie. 


  • Desperanza lubi to

#17 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 02 listopad 2019 - 16:29

To po co grasz na nowych serwerach wiedząc że takie coś Ci się nie podoba... Nie mam ochoty pisać dalej na ten temat bo tak jest co każdy nowy pl. Tak mają sezonowcy który idą z serwera na serwer. Po to by móc dalej narzekać jaka ta gra jest zła. Graj na starszych. dołącz do drużyny co ma trofki jak tam bardzo chcesz i walcz o topke. Nie widze problemu ;) A jak tak bardzo boli Cie to co się dzieje na nowych serwerach to albo dopuść grę albo graj na pl1/2 czy 3 i tyle. ;) 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#18 PrawowityGracz

PrawowityGracz

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 02 listopad 2019 - 18:50

Według mnie gracze co stostują takie praktyki powinni ponieść odpowiednią kare, lecz jak każdy wie tam graja gracze co wydaja sporo kasy wiec odpada kara i możliwosc takiej gry

Yuuki twoj komentarz o znajomych dobry żart to czemu oni mają niskie poziomy ? Wygladaja barsdziej na multi.
Adam poco robią serwer dla wszystkich skoro mogą zrobić dla 30 osob, ktore i tak zagarną wszystki trofki i nie bedą z nich korzystać ?

Żeby gra wrociła do ładu, musiał by wkroczyć do akcji support niemiecki lub całkowicie zmienić zarzad w supporcie polskiem na bardziej ogarnietych

#19 dar0

dar0

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:dar0
Reputacja: 0

Napisano 03 listopad 2019 - 04:58

Jak dla mnie to by wystaczyło pobanować typów co robią mulciaki i potem trzymają te trofki na blokach. Usunąć te drużyny i ich trofea.
I żeby nowe drużyny mogły zdobywać te "usunięte" trofki



#20 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 03 listopad 2019 - 10:00

:haha:  :haha: Masakra jak to czytam. Hah. Niech zamkną już ten temat bo widzę że niezle się rozwinął. Zaraz ktoś wbije i napisze żeby całe HZ usunęli  :haha:


  • Baltus20 lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych