Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wakacyjna Praca


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 sluslak

sluslak

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 1 postów
 • Serwer:PL23
 • Postać:sluslak
 • Drużyna:Dum Spiro Spero
Reputacja: 0

Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:22

Przedstawiciel obsługi klienta hotelu, Wyspa Yoyo.

Witam. Ubiegam się o pracę jako przedstawiciel obsługi klienta hotelu.

Nadam się do tej pracy bardzo dobrze.

·Dobrze znoszę upały, co można zobaczyć co się dzieje teraz w Polsce;
·Mam dużą cierpliwość, co przyda się przy klientach, którzy lubią sobie pośmieszkować;
·Bardzo dobrze potrafię nurkować i pływać co przyda się przy sprzątaniu dna morskiego. Mam dobry wzrok co też się przy tym przyda, gdy będę sprzątać nocami;
·Jestem odpowiedzialny i ogarnięty, co jest pomocne przy kontrolowaniu bufetu. Potrafię przygotować różnorodne shejki lub inne chłodne picia. Pilnuje też, żeby każdy kto chce ręcznik, to go miał taki jaki chce chłodny, ciepły albo umiarkowany lub suchy.
·Każdy plażowicz powinien chronić się przed upałami i opalenizną na ciele, więc trzeba o nich zadbać i przynosić im zdrowe i bezpieczne filtry przeciwsłoneczne i ja się do tego nadam, ponieważ znam się trochę na takich filtrach.

Mam nadzieję, że się dostanę do tej pracy:-)

sluslak, PL23

#22 Carol

Carol

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 17 czerwiec 2019 - 11:55

Witam,

chciałbym ubiegać się o pracę przedstawiciela obsługi klienta hotelu na Wyspie Yoyo.

Myślę, że je to idealna praca dla mnie. Jestem towarzyski, rozmowny, a przede wszystkim uwielbiam pracę i kontakt z ludźmi. Ponadto nie byłaby to moja pierwsza praca tego typu, pracowałem już m.in. jako portier w innym hotelu, szatniarz, recepcjonista, kierownik działu hotelowego. Zawsze jestem do dyspozycji klienta, w razie potrzeby jestem w stanie udostepnic swój numer telefonu każdemu wynajmującemu u nas pokój i być "pod ręką" cały czas, mogę również poświęcić swój prywatny czas jeśli sytuacja by tego wymagała. Zawsze świetnie się sprawdzałem na stanowisku kierownika, umiem doskonale rozłożyć zadania pomiędzy siebie i swoich podwładnych. Nigdy nie zadzieram nosa, każdego traktuję na równi, nikt nie jest gorszy. Ze spokojem przyjmuję krytyczne uwagi i spostrzeżenia, za każdym razem staram się dostosować/zmienić zgodnie z wymogami klientów/szefostwa. Nie interesuje mnie nie wiadomo jak wielka stawka, tak jak pisałem uwielbiam pracę z ludźmi i dlatego sądzę, że idealnie dopasowałbym się do wspomnianego tu stanowiska pracy. Co więcej, jeszcze nigdy w czasie mojej kariery zawodowej nie zdarzyło mi się pokłócić z współpracownikiem czy tymbardziej naszym konsumentem. Zawsze staram się zrobić wszystko, aby po pobycie w naszym hotelu nasz klient wyszedł z większym uśmiechem na ustach niż gdy tu wchodził i z chęcią do nas wrócił i polecił nas znajomym. Moje motto to "nasz klient nasz pan". 

Natomiast jeśli chodzi o zadania jakie mógłbym wykonywać to myślę, że spokojnie mogę podjąć się dosłownie każdemu zadaniu. Dobrze wiem, że stanowisko kierownika nie polega jedynie na wydawaniu rozkazów i "dyrygowaniu" podwładnymi. Z chęcią podejmę się prac takich jak: rozstawianie rano leżaków na plaży, roznoszenie ręczników pomiędzy wynajmujących, pilnowanie bufetu, czyszczenie basenu hotelowego, sprzedaż kremów przeciwsłonecznych, mycie okien, organizacja zabaw dla młodych i tych starszych, planowanie ciekawych ofert i zniżek, sprzedaż kąpielówek i okularów do pływania oraz przeciwsłonecznych, informacja hotelowa i wiele innych poleconych mi do zrealizowania prac. Będę odpowiedzialny również za wszelkie konflikty i spokój na terenie hotelu. 

Nie boję się nowych wyzwań i doznań, więc myślę, że praca w Waszym hotelu na Wyspie Yoyo będzie dla mnie najlepszym kierunkiem dalszego kształcenia się mojego doświadczenia zawodowego. Co najważniejsze, jestem osobą rzetelną i wierną swoim pracodawcom, moje odejście przypieczętowałoby jedynie zbankrutowanie hotelu. Oczywiście ze mną na czele nie ma nawet o tym mowy. 

Serdecznie pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania,

gredd pl21#23 Vii

Vii

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 1 postów
 • Serwer:PL21
Reputacja: 0

Napisano 17 czerwiec 2019 - 14:20

Mycie okien w Szwajcarii

 

Zapytacie dlaczego mycie okien? Jako mieszkanka regionu kopalnianego mam nie lada doświadczenie w tym temacie bo, codzienny kurz i brud cisną się raz po razie na świeżo umyte okna. 

 

Średnio dwa razy w tygodniu myję zatem te okna by błyszczały i dodawały wdzięku mojej okolicy. Uważam, że Szwajcaria również potrzebuje tego blasku. Nie boję się wyzwań ani wysokości. Mogę pracować kilka dni w tygodniu ale pozostałą część poświęcę na odpoczynek bowiem to przecież Szwajcaria!

 

Solidność, czystość i ogrom chęci to moje główne cechy także bez problemu odnajdę się w roli pomywaczki okiennych powierzchni. 

 

Mam nadzieję, że to co napisałam pozwoli mi dołączyć do Waszego grona.

 

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź. 

 

Foszek, pl 21.#24 Diablo7991

Diablo7991

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 2 postów
 • Serwer:PL21
 • Postać:DiabloLK
 • Drużyna:Old Secrets
Reputacja: 0

Napisano 17 czerwiec 2019 - 14:24

Dystrybutor Yoyo w obrzydliwym centrum miasta.

Witam bardzo serdecznie. Ubiegam się o przyjęcie do pracy w Dystrybutorze Yoyo w obrzydliwym centrum miasta. Bardzo chciałbym pomóc w reklamie waszej firmy. Myślę, że idealnie nadaje się do tej roboty, ponieważ mam już sześcioletnie doświadczenie jako reklamodawca jednej z prestiżowych firm w Big Crumble, która dzięki mnie wzniosła się na wyżyny zysku i sławy, a także zaczęła liczyć się, jak i współpracować z największymi zagranicznymi firmami. Mieszkam niedaleko centrum, dlatego mógłbym pracować w każdych godzinach porannych, jak również w popołudniowych. Doskonale znam całe miasto i świetnie orientuje się w terenie, na dodatek mam świetne podejście do ludzi i szybko nawiązuje pozytywny kontakt z nieznajomymi. Znam najlepsze miejscówki, na reklamowanie waszej firmy, gdzie w danych godzinach jest najwięcej ludzi. Jestem bardzo rzetelnym, kreatywnym, ambitnym i asertywnym pracownikiem. Chętnie zaproponuje też własne pomysły na reklamowanie waszej firmy jak np.: plakaty A3 z chwytliwym hasłem w centrum miasta, jak i w parkach lub billboardach z rzucającym się w oczy hasłem i logiem waszej firmy na głównych ulicach miasta, a także na autostradach. Myślę, że jako wasz pracownik, nie zawiodę was, na dodatek przyniosę wam ogromne zyski, jak i przyciągnę do was ogrom nowej klientery.
 

Mam nadzieję, że moje podanie będzie pozytywnie rozpatrzone. Czekam cierpliwie na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

 

DiabloLK pl21

 #25 Hanszu

Hanszu

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 1 postów
 • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 17 czerwiec 2019 - 14:45

Napełniacz automatu w Egipcie

 

Egipt, piach, piasek, piaseczek. Słońce, słoneczko, upał i skwar. Wszystko co uwielbiam! Nie straszne mi zimne noce i ciepłe dni. Każde wakacje spędzam w Egipcie.

 

W dzieciństwie oglądałem wszystkie seriale, filmy o Egipcie. Nie ma takiej rzeczy, której bym nie widziałam o Piramidach, Sfinksach i innych ziarnach piasku. 

 

Marzyłem by móc pracować na boso, bo uwielbiam czuć pod stopami piasek. Gdy tylko zobaczyłem tą ofertę pracy to pomyślałem, że jest to oferta specjalnie dla mnie. 

 

Wszyscy wiemy, że automaty w Egipcie to ważna rzecz. Upał daje się turystom we znaki przez cały rok i nie może dojść do tego, by któryś z nich stał pusty, bez napojów. Byłby to nielada skandal!

 

Wychodząc naprzeciw Państwa ofercie, przedstawiam siebie jako najlepszego napełniacza automatu w Egipcie. Gdyby zaufali mi Państwo to będę najszczęśliwszym człowiekiem boso stąpającym i do tego pracującym i zarabiającym pieniądze. 

 

Będę czekać z niecierpliwością na Państwa wiadomość i odmierzać ziarnko do ziarnka. 

 

Hanszu, pl 21.

 

 #26 kolo777

kolo777

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów
Reputacja: 0

Napisano 17 czerwiec 2019 - 17:33

Mycie okien w Szwajcarii

 

Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy u was, ponieważ zawsze marzyłem, żeby myć okna w tak pięknym kraju, jak Szwajcaria oraz żeby poświęcić się pracy w jednej z najlepszych firm na świecie. Pewnie myślicie, dlaczego miałbym być to akurat ja? Już mówię dlaczego:

- Jestem bardzo doświadczony w myciu okien, przed napisaniem do was podania o prace pracowałem na jednym z największych budynków na świecie - Burj Khalifa, który się mieści w Dubaju oraz wycierałem szyby na rakietach NASA.

- Kolejnym powodem jest to, że urodziłem się na Syberii gdzie temperatura sięgała -50°C, więc w Szwajcarii będę czuł się jak ryba w wodzie. Oprócz tego nie mam lęku wysokości, jestem w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu, nawet jeżeli będzie to wymagało mojego poświęcenia.

- Ostatnim argumentem, który powinien was przekonać jest to, że jestem lojalny, oddany dla firmy, w której pracuje i będę wykonywał swoją pracę najlepiej jak mogę. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, ponieważ bardzo zależy mi na tej pracy :D

 

Benedykt1337 z pl23#27 Wiechu1997

Wiechu1997

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 2 postów
 • Serwer:PL17
 • Postać:Wiechu198
 • Drużyna:RedWhite
Reputacja: 8

Napisano 18 czerwiec 2019 - 11:03

No siema .
Podobno pragniecie osoby nabycia, do w Szwajcarii okien mycia. Oferta idealnie skierowana do mnie , jestem specjalistą w czyszczeniu konkurencji czyli w tym przypadku brudu, mam doświadczenie w oknach , kiedyś pare wybiłem , przyjmę nawet trudne misje, mogę pracowac 18 godzin dziennie ,bo polerowanko okna to takie zajęcie, w ktorym czas leci szybko , kiedyś jak zacząłem myć u siebie w domu w moje urodziny ,gdy przyjechali kumple , to skonczyłem właśnie po 18 godzinach , dezynfekcja była kluczem do sukcesu. No wlasnie... Skoro o tym mowa , jako pracownik, narzedziem mojej pracy będą również środki do dezynfekcji a więc kazdego dnia będę musial zostac wyposażony w butelkę mocnej wódki , najlepiej polskiej w celu usuniecia plam. To chyba wszystkie zalety , jak widac lepszego kandydata nie znajdziecie , bardzo się cieszę, że zostanę przyjęty.Od jutra mogę zaczynac , moja kryjowka mieści się bardzo blisko od miejsca pracy. Ostatnia sprawa - wypłata. Codziennie z 10 oponek czyli dobra zagrycha
Wiechu198 Pl17

#28 DoktorZagłada

DoktorZagłada

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 9 postów
 • Serwer:PL19
 • Postać:DoktorZagłada
 • Drużyna:Vultur Edition
Reputacja: 16

Napisano 18 czerwiec 2019 - 13:57

Nie witam.

 

W odpowiedzi na ogłoszenie o pracę znajdujące się na stronie internetowej Państwa firmy, pragnę przedstawić swoją kandydaturę. Aplikuję na stanowisko Dystrybutora Yoyo w obrzydliwym centrum miasta, ponieważ posiadam doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.

Zakończyłem z powodzeniem kierunek sprzedaży detalicznej, co pozwoliło mi na pozyskanie gruntownej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej na temat niniejszej branży. Poprzez praktyki zawodowe udało mi się zgłębić tajniki skutecznej sprzedaży oraz techniki właściwej ekspozycji towaru. Zostałem zatrudniony w placówce jednej z ogólnoeuropejskich firm specjalizujących się w szeroko rozumianym handlu. Nauczyłem się, w jaki sposób negocjować z partnerami biznesowymi oraz na co zwracać szczególną uwagę przy zawieraniu transakcji kupna-sprzedaży. Ponadto obyłem się z metodami reklamy oraz promocji, co mogę wykorzystać również w pracy u Państwa.

Dodatkowym walorem potwierdzającym adekwatność mojej kandydatury na wyznaczone stanowisko jest również fakt, że interesuję się yoyami, Jako, że Państwa sklep działa w obszarze tej branży, mógłbym połączyć pracę zawodową z zainteresowaniami. Stanowię osobę solidną, która dokładnie przykłada się do realizowanych obowiązków. Jestem sumienny i odpowiedzialny, a do tego rzetelnie wykonuję wszelkie powierzane mi zadania. Poprzednie prace pozwoliły mi na umiejętne zastosowanie technik sprzedażowych w praktyce. Potrafię dobrze odnaleźć się w dużym zespole pracowniczym, ale także działać w pojedynkę.

 

Nie pozdrawiam.

 

DoktorZagłada

 

Serwer PL 19


 • kiwii2712 lubi to

#29 Gluptas31

Gluptas31

  Miłośnik forum

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 223 postów
 • Serwer:PL7
 • Postać:Gluptas31
 • Drużyna:Gluptasolandia
Reputacja: 1279

Napisano 18 czerwiec 2019 - 21:20

Dzień dobry, piszę z internetu w sprawie ogłoszenia. Wpadła mi w okno oferta myjącego oko w Szwajcarii. Jestem dyspozycyjny każdego dnia w tygodniu, poza poniedziałkiem, wtorkiem, śro... tak naprawdę to tylko w weekendy pracować mogę. Oczywiście, rozumiem te mycie okien to tylko od wewnętrznej strony. Na zewnątrz jest dość chłodno, na dodatek spaść można, a wolałbym raczej nie spadać. Jestem sumiennym i dokładnym pracownikiem, okno w kontakcie ze mną nie ma szans. W sensie brud na tym oknie nie ma szans, zostanie wysłany w kosmos bez biletu powrotnego. Nieskromnie mówiąc, jestem idealnym kandydatem na te stanowisko, więc proszę w miarę szybko mnie rekrutować, bo inaczej przejdę do konkurencji i będę mył okno w budynku na przeciwko machając Wam przez szybę z ironicznym uśmieszkiem na twarzy ;) 
 
Gluptas31 PL7

 • agus55, ewa47, ιм тнє вєѕт i 1 inna osoba lubią to

db879f532b3d6.gif


#30 Arturro1

Arturro1

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 1 postów
 • Serwer:PL20
 • Postać:Arturro1
 • Drużyna:Elizjum
Reputacja: 0

Napisano 18 czerwiec 2019 - 23:44

Witam kochani. Mam na imię Artur.Wychowywalem się na wyspie Yoyo.
Jak nikt znam te okolice i problemy z którymi się borykają ludzie w naszym świecie.Pracowalem już w kilku miejscach,w Szwajcarii dziurawilem ser,jako recepjonista w hotelu na wyspie,a nawet malowałem wieże w Paryżu.
Ostatnio w Australii ratowałem misie koala ze znaków drogowych.Nawet zagrałem kilka ról w kinie w Hollywood,i jako krupier w Gamble Sity.
Myślę że nie ma lepszej osoby do wakacyjnych prac.A osoba o takim doświadczeniu może zostać przydzielona do każdej pracy,tym bardziej że doskonale umiem rozpoznać fałszywe oponki i znam wszystkich urwisów z Humphreydale.
Z łotrami też miałem do czynienia nie raz i jako treser pupili miałem świetne wyniki.
Jeśli znalazł by się jakiś etacik będę zobowiązany.
Z poważaniem Artur9 z pl23. Drużyna Wygrywacze.Pozdrawiam.

#31 mania10xd

mania10xd

  Ekspert

 • Journalists
 • 265 postów
 • Miejscowość:Dalekoo :)
 • Serwer:PL19
 • Postać:mania10xd
 • Drużyna:The Versager
Reputacja: 549

Napisano 19 czerwiec 2019 - 06:31


Mycie okien w Szwajcarii
Szanowny XYZ
Witam, chciałabym się ubiegać o przyjęcie do waszej firmy. Czemu wybrałam właśnie ją? Słyszałam o waszej firmie dużo pozytywnych opini, które zachęciły mnie do tego. Myślę że jestem idealną kandydatką do mycia okien w Szwajcarii. Wśród innych wyróżniam się pracowitością oraz dokładnością. Nie pozwole aby na jakimś oknie były zacieki! Ani jakiś brud! Gwarantuje że okna będą tak czyściutkie że można się będzie w nich przeglądać. Lecz uwaga czasami można i swojego odbicia się przestraszyć :D więc proszę o zachowanie szczególnej ostrożności :D Lubię gdy jest czysto w około a poza tym nie jestem taka droga, myślę że to prawie jak za darmo. Od niedawna oczekuje tylko 100 zł za 5 minut! Czy to nie okazja aby przyjąć tak doświadczoną sprzątaczkę do mycia okien? Bo wydaje mi się że taka okazja więcej się nie powtórzy ! W razie jakiś pytań proszę pisać.
Myślę że moja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie
Pozdrawiam :D

mania10xd Pl19

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#32 dantekrai

dantekrai

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 19 czerwiec 2019 - 11:44

Szanowna firmo ze Szwajcarii.

Stanowisko, które oferujecie jest dla mnie wprost wymarzone. Kocham myć okna a chłód sprawia, że aż tak się nie spocę i będę mógł pracować wydajniej.
Dodatkowo dreszczyk emocji przechodzi mi na myśl podziwiania widoków, które będą się odbijały w doskonale umytych przeze mnie szybach.
Doświadczenie do wykonywanie tej pracy mam duże, bo zajmuję się myciem okien można powiedzieć kilkadziesiąt lat - dokładnie 21.
Ostatnim moim osiągnięciem jest wyczyszczenie mocno
zaplamionych szyb przez ekipę budowlaną. Mam też ogromne doświadczenie w usuwaniu czarnych kropek pozostawionych przez stworzenia żywe.
Dodatkowo ukończyłem kurs wspinaczki, który w końcu da mi możliwość pokazania talentu w tej dziedzinie, gdy będę mógł go łączyć z tą pracą.
Moje zalety to:
- dokładność
- sumienność
- odpowiedzialność
- ambitne podejście
- pracowitość
- punktualność
- umiejętność pracy w grupie
Wierzę też, że Wy dacie mi możliwość rozwoju ponieważ bycie częścią waszej firmy to prawdziwy zaszczyt.
Czekam na szybką pozytywną odpowiedź.
 
Z poważaniem
 
Dantekrai
 
 
 
Nick: Dantekrai Server: PL20


#33 bartek80

bartek80

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 2 postów
 • Serwer:PL15
 • Postać:bartek80
 • Drużyna:PC
Reputacja: 2

Napisano 19 czerwiec 2019 - 13:07

Witam. Zauważyłem przez przypad3k Państwa ofertę pracy jako dystrybutor Yoyo w obrzydliwym centrum miasta.
Jest to dla mnie praca,ponieważ moja przeszłość "W branży "jest nieoceniona. Swego czasu byłem akwizytorem chodzacym po domach i oferowałem różne rzeczy. Moim osiągnięciem była sprzedaż kotka ,którego sprzedałem jako karłowatego tygrysa bengalskiego . Za moja kandydaturą przemawia także wykształcenie zawodowe handlowe specjalność kasjer sprzedawca.Aplikowalem juz na rozne stanowiska pracy w Waszej firmie,lecz wymarzoną będzie dystrybucja tego szlachetnego towaru jakim jest Yoyo .Myślę,że mogę robić to nawet za darmo,bo bedzie to niewatpliwa przyjemnosc pracowac u Was. Z Yoyo nie będzie żadnych problemów, bo dobry towar broni się sam i uważam,ze nie będę zmuszony ubarwiać tego szlachetnego towaru. Mam nadzieję , że moja prośba o pracę zostanie pozytywnie rozpatrzona ,bo mam jeszcze jedną ofertę, ale nie w swoim zawodzie A nie ukrywam,ze dystrybucja Yoyo jest priorytetem. Mój telefon macie i czekam . Mam nadzieję, ze odpowiedź pojawi się szybko ,bo jestem strasznie ciekawy czy moje CV jest wystarczające, bo checi i motywację mam za dwóch. Pozdrawiam całą komisję rekrutacyjną .

Serwer 15
bartek80

#34 Pan12

Pan12

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 19 postów
 • Miejscowość:Warszawa
 • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 19 czerwiec 2019 - 13:12

Mycie okien w Szwajcarii 

 

Witam. 

Doszła do mnie informacja, że szukacie osób do mycia okien w mieszkaniach. Jestem specialistą w myciu okien w moim mieszkaniu nie ma na oknie żadnego brudu, jeżeli sie pojawi to odrazu przystępuje do walki z nim.  Jak jest zimno lub pada deszcz to ja nie przystepuje do pracy na zewnątrz budynku, z powodu że boje się deszczu i mrozu. Ubiegam się do pracy u was z względu na wiekszą płace i że jestescie bardziej znani na tym rynku. Jeżeli mnie nie zatrudnicie, będę zmuszony do pracy u waszej konkurencji. Szwajcarie znam jak własną kieszeń, z względu że tam mieszkam i jestem tam codziennie walczyc ze złem.  Moim marzeniem jest praca u was. 

Drogi pracodawco proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, na rozmowie opowiem wam wiele więcej o mnie.

                                                                                                                           Pozdrawia Ranbart pl4#35 Jack-2

Jack-2

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 8 postów
 • Serwer:PL18
Reputacja: 0

Napisano 19 czerwiec 2019 - 17:44

Podanie o pracę na stanowisku:

Przedstawiciel obsługi klienta hotelu, Wyspa Yoyo

Proszę o przyjęcie mnie do pracy na wyżej wymienionym stanowisku.
Będzie to moja pierwsza praca ale czuję się na siłach wykonywać różne bohaterskie zadania.
Nie straszne mi sprzątanie dna morskiego, co prawda nie umiem pływać ale myślę, że nie będzie problemu z wypompowaniem wody.
Z chęcią popilnuję bufetu i ręczników, moja kleptomania raczej w tym nie będzie przeszkadzać.
Co do ochrony przeciwsłonecznej gości, mam pozwolenie na procę więc już teraz mogą się czuć bezpiecznie.
Piękne widoki, którymi kusicie nowych pracowników, napewno zrekompensują tą głodową pensję jaką proponujecie. W związku z tym nie będzie możliwości dzielenia się napiwkami z mojej strony.
Mam nadzieję, że argumenty jakie przedstawiłem poskutkują pozytywnym rozpatrzeniem mojego podania.

ROWGoran Pl18

#36 Hris32

Hris32

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 3 postów
 • Serwer:PL23
 • Postać:Hris32
Reputacja: 0

Napisano 19 czerwiec 2019 - 19:51

Kocham myć okna, w domu myje okna co 2 dzień. Pracowałem w wielu firmach które myły okna innym firmom. Kocham Szwajcarie, moim marzeniem jest umycie okien w każdy kraju na świecie, a Szwajcaria jest pierwszym krokiem do mojego celu. W szkole uczyli mnie języka Szwajcarskiego więc potrafię się dogadać. Jestem wygadany, każdą skargę na mnie uważam za lekcję, każde umyte okna za pracę domową, więc pracuje na 110%.Okna to najważniejsze miejsce w każdym budynku więc trzeba o nie dbać, przez czyste okna wszystko zobaczysz, a przez brudne nic. Pracowanie tam napewno sprawiło by mi wielką przyjemność i zaszczyt.Jestem najlepszą osoba na te stanowisko, myje okna najlepiej, nie pozwolę żeby jakiś brud na nich został, ma być czyste jak najczystrze lustro. Jak zobaczę jakąś plamę to odrazu ją usuwam, ponieważ okno ma pokazywać swoje najpiękniejsze odbicie. Proszę was o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, ponieważ bardzo mi zależy na tej pracy. Czekam z niecierpliwością na waszą odpowiedź.
Hris32 pl23
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych