Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wakacyjna Praca


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 kotka38

kotka38

    Senior Moderatorka

  • Coordinators
  • 508 postów






Reputacja: 866

Napisano 06 czerwiec 2019 - 10:03

PL.png

 

 

 

                                                                         Drodzy Bohaterowie

 

Lato nadchodzi, lecz potrzebujesz sposobu na zarobienie kieszonkowego.
Dobre wieści! Yoyodine zatrudnia letnich pracowników.
Chcesz dołączyć do naszej wspaniałej firmy?

 

                                                                         Oto lista naszych ofert pracy!

 

Napisz krótki list motywacyjny (od 150 do 300 słów) ubiegając się o jedno z miejsc pracy i powiedz nam, dlaczego będziesz wielkim atutem naszej firmy.

 

Oferty pracy:

 

Dystrybutorzy Yoyo w obrzydliwym centrum miasta
Chcesz pomóc w reklamie naszej firmy? Możesz rozdawać promocyjne yoyo w obrzydliwym centrum miasta. Otrzymasz stoisko sprzedawcy oraz promocyjne pakiety yoyo.

 

Mycie okien w Szwajcarii
Czy uważasz, że możesz dodać nieco splendoru naszej nadzwyczajnej siedzibie, obdarzając ją najczystszymi oknami, pomimo mrozu? Spróbuj zrobić to w naszej ekipie sprzątającej.

 

Napełniacz automatu w Egipcie
Czy znasz drogę wokół piramidy? Możesz taszczyć dużo sody bez powodowania eksplozji z powodu zbyt dużego wstrząsu? Nie dbasz o najgorętsze temperatury? To twoja szansa.

 

Przedstawiciel obsługi klienta hotelu, Wyspa Yoyo
Jeśli czujesz się na siłach wykonywać różne bohaterskie zadania, takie jak sprzątanie dna morskiego, pilnowanie bufetu i ręczników oraz ochrona przeciwsłoneczna naszych gości, możesz ubiegać się o pracę w naszym hotelu na wyspie Yoyo. Przynajmniej widoki będą wakacyjne.

 

 

                                                                         Objaśnienie

 

•Wystarczy wziąć udział tylko raz, aby wygrać nagrodę.

•Musisz wybrać jedną z naszych ofert. Następnie musisz napisać krótki list motywacyjny, aby ubiegać się o pracę.

•Twój list powinien zawierać od 150 do 300 słów.

•Wydarzenie będzie trwało 5 dni ;)

 

Przykład Praca:

 

Dystrybutor Yoyo :

Drodzy Michel & Michel,
Z wielką radością odkryłem, że w tym roku ogłosiliście nabór do pracy w Humphreydale.
Mieszkam bardzo blisko i już znam Waszą docelową klientele. Od rozpoczęcia kampani yoyo, wielu potencjalnych bohaterów przybyło na moje przedmieścia. Bardzo dobrze znam także okolicę, ponieważ jest tam mój ulubiony lombard.
Jestem dobry w motywowaniu ludzi, co może poświadczyć wielu bohaterów z listy rankingowej. Niedawno zmotywowałem 200 z nich na konwent Sci-fi. Jestem pewien, że mógłbym wywrzeć dobre wrażenie na Waszej firmie oraz na ludziach z centrum miasta.
Mam nadzieję, że mnie wybierzecie.


Correia, Server: UK1

 

 

                                                                         Zasady

 

• Każdy użytkownik może uczestniczyć tylko raz.

• Nie korzystaj z wielu kont, grozi to dyskwalifikacją z zabawy.

• Każda osoba może otrzymać tylko 1 nagrodę, na 1 koncie i tylko na 1 serwerze.

• Nie używaj wulgaryzmów, zostaniesz za to zdyskwalifikowany.

• Kopiowanie listu innego gracza jest zabronione. Zostaniesz zdyskwalifikowany za plagiat bez ostrzeżenia przez zespół moderujący. Z tego powodu edycja również jest zabroniona. Sprawdź swoją pracę przed wysłaniem.

• Możesz otrzymać tylko 1 nagrodę w całym wydarzeniu (tylko jedna nagroda na użytkownika).

• Istnieją ograniczenia na rynku/serwerze, na przykład: jeśli bierzesz udział w wydarzeniu na forum w Wielkiej Brytanii, możesz otrzymać nagrodę tylko na serwerach w Wielkiej Brytanii.

• Po przesłaniu nie możesz edytować swoich postów. Edytowane odpowiedzi zostaną zdyskwalifikowane.

• Jeśli wystąpił błąd w pisowni, nazwie konta lub serwera, użyj przycisku „Zgłoś” w swoim poście, aby zwrócić uwagę moderatora. Wyjaśnij, co należy zmienić! Moderator przejrzy Twoją prośbę i naprawi błąd.

 

 

                                                                          Nagrody

 

• Wszyscy uczestnicy otrzymają Wspomagacz Umiejętności 50% na 7 dni.  

 

                                                                         Harmonogram

 

•Zabawa potrwa od 15 czerwca do 19 czerwca

•Nagrody za wydarzenie zostaną dostarczone do 30 czerwca.  

 

 

 

UDANEJ ZABAWY!!!

 

 

 

                                                               hz-logo.png



#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 16 czerwiec 2019 - 04:39

Przedstawiciel obsługi klienta hotelu, Wyspa Yoyo
 
Witam. Ubiegam się o przyjęcie do pracy w Hotelu na Wyspie Yoyo,jako Przedstawiciel obsługo klienta. 
 
Myślę że nadam się do tej właśnie pracy ponieważ mam świetne podejście do ludzi którzy z pewnością będą zachwyceni.
 
-Osoby które wybiorą nasz Hotel dostaną numer telefonu by mogli do mnie zadzwonić w razie potrzeby czy też jakby czegoś zabrakło w danym pokoju Hotelowym.
 
 -Każdy kto będzie chciał skorzystać z plaży która znajduje się niedaleko Hotelu dostanie balsam przeciwsłoneczny wraz z dwoma ręcznikami jeden większy drugi mniejszy.
 
 -Jako iż trzeba dbać o naszych gości jak o ich bezpieczeństwo,Codziennie z samego rana będę przygotowywał plaże,Mam na myśli rozstawienie parasoli oraz leżaków,Jak i sprawdzenie temperatury oraz ph wody w danym dniu. By sprawdzić czy woda nadaje się do kąpieli, Oczywiście będzie trzeba oczyścić z niepotrzebnych śmieci dno morskie by ludzie mogli bezpiecznie stawiać kroki pod wodą.
 
Mam nadzieję że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
 
Pozdrawiam
 
KurumiTokisaki pl23

  • Szuger lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#3 Lubiegadac

Lubiegadac

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Lubiegadac
  • Drużyna:Trzydziesciplus
Reputacja: 1

Napisano 16 czerwiec 2019 - 06:25

Witam.
Chce się ubiegać o pracę w dystrybutorzy yoyo w obrzydliwy centrum miasta uważam że ta praca jest stworzona dla mnie znam całe miasto bo często jeżdżę tam rowerem znam większość ludzi w tym mieście mam dobre kontakty bardzo bym chciał to stoisko byłbym zadowolony bo teraz zbieram pieniądze na nowy telefon podejmę się wszystkiego. Chciałbym dostać ta robotę więc mam nadzieję że drogi widzu zaskoczy cię ta energia do pracy i że mnie przyjmiecie do tej najlepszej roboty na świecie. Proszę was o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, ponieważ bardzo mi zależy na tej pracy. Czekam z niecierpliwością na waszą odpowiedź.
Pozdrawiam   

Nazwa: lubiegadac 

Serwer: pl20


Użytkownik Assuano edytował ten post 16 czerwiec 2019 - 10:02
Na prośbę autora


#4 AbausT

AbausT

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:AbausT
  • Drużyna:Spadkobiercy
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 07:34

                                                                          Napełniacz automatu w Egipcie 

Ubiegam się o przyjęcie do pracy napełniacza automatu w Egipcie.

Jestem silny by przenosić sodę do automatu oraz sprawny umysłowo by nie zapomnieć drogi do maszyny.

Zawsze mam przy sobie coś na utrzymanie równowagi i jako człowiek Egiptu jestem ustabilizowany, więc wstrząsów nie będzie!

wiem co i jak z gorącem! Mam swoje metody by zbijać ciepło z mojego ciała, ale moje sposoby zostaną w tajemnicy do puki nie dostanę tej pracy.

Będziecie zadowoleni z wykonywania mojej pracy jako napełniacz automatu w Egipcie!

Pozdrawiam AbausT 

       Nazwa: AbausT 

      Serwer: pl23

:poczta:


Użytkownik Assuano edytował ten post 16 czerwiec 2019 - 22:00
Na prośbę autora


#5 Patela 2115

Patela 2115

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Patela2ll5
  • Drużyna:Mєmєnтo Moгi
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 07:39

Gamble City, 16 czerwca 2019.

Firma Yoyodine
Yoyodyne
67-692- Wyspa Yoyo

Przedstawiciel obsługi klienta
Hotel Gamble City
32-852 Gamble City

Pragnę zwrócić się z prośbą o zatrudnienie mnie w Państwa Hotelu w charakterze przedstawiciela obsługi klienta. Stanowisko to, jak i praca w Państwa firmie, odpowiadają moim oczekiwaniom, pasjom oraz kwalifikacjom, które nabyłem na podobnych stanowiskach w innych firmach związanych z hotelarstwem. Przez ostatnie 5 lat byłem zatrudniony w Gamble City, hotel w kasynie. Do moich głównych obowiązków należało dbanie o jakość i terminowość zaopatrzenia w produkty gastronomiczne, a także dbanie o czystosc pokoi, oraz dbanie o klientów naszego hotelu.

Posiadam wszelkie niezbędne kwalifikacje, wykształcenie, a także doświadczenie niezbędne do podjęcia pracy, o którą się ubiegam.

Jako osoba komunikatywna i pogodna, dobrze radząca sobie w trudnych, stresowych sytuacjach z pewnością idealnie sprawdzę się na tym stanowisku. Dla zaprezentowania swych kwalifikacji, załączam moje CV oraz list motywacyjny. Uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury, gdyż praca wydaje się dla mnie idealna, ze względu na przyjemny, upalny klimat, jak i przyjemne warunki pracy.
Patela2ll5 PL23

#6 Adaszek99999

Adaszek99999

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:iza21
  • Drużyna:South Park
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 08:51

PRZEDSTAWICIEL OBSŁUGI KLIENTA HOTELU, WYSPA YOYO

Witam,
Ubiegam się o stanowisko przedstawiciela obsługi klienta hotelu na wyspie Yoyo. W realnym życiu jestem przyzwyczajony do kontaktu z innymi ludźmi. Także w domu mam dużo prac takich jak. sprzątanie, zmywanie, nakrywanie do stołu.

Sprzątanie dna morskiego to dla mnie pikuś, gdyż bardzo lubię pływać i nurkować, więc myślę że to zadanie dla mnie.
Pilnowanie bufetu będzie dla mnie łatwe gdyż jestem zwinny i szybki, więc z łatwością będę go uzupełniać.

Z ręcznikami też nie będę mieć problemów, gdyż zawsze przy sobie będę mieć mały i duży ręcznik.

Z ochroną przeciwsłoneczną gości hotelu także nie będę mieć problemów.
Przy basanie będę mieć pełnodostępne zestawy parasoli, kremów, okularów i leżaków.

Mam nadzieję że wniosek zostanie przyjęty, gdyż jeszcze nigdy mie wygrałem w żadnym konkursie.

Byłbym szczęśliwy jakbym otrzymał wspomagacz umiejętności 50% ma tydzień.

Pozdrawiam
iza21 Pl22

P.S. Odpowiedź moglibyście napisać mi na Hero Zero?
Nazwa: iza21
Świat: Pl22

#7 ιм тнє вєѕт

ιм тнє вєѕт

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Miejscowość:Gdzieś Daleko i Bardzo Wysoko
  • Serwer:PL32
  • Postać:Kurier
  • Drużyna:Yakuza






Reputacja: 108

Napisano 16 czerwiec 2019 - 09:09

Przedstawiciel obsługi klienta hotelu, Wyspa Yoyo
 
Witam. Ubiegam się o przyjęcie do pracy w Hotelu na Wyspie Yoyo,jako Przedstawiciel obsługo klienta
 
Myślę że nadam się do tej właśnie pracy ponieważ mam dobry kontakt z ludźmi oraz dobrze dogaduje się z nimi
 
-Osoby które zdecydują się wybrac Hotel dostaną wizytówkę z moim imieniemi nazwiskiem oraz z numerem telefonu by mogli z mną się skontaktować i ustalić oraz gdy czegoś by zabrakło w danym pokoju 
 
 -Jako iż są takie upały posiadamy plażę któr leży 500 m od hotelu kązdy przed wejściem na plaże dostanie leżak , okulary przeciw słoneczne oraz krem przeciwsłoneczny.
 
 -Jako że trzeba dbać o naszych ludzi z hotelu jak o ich bezpieczeństwo,Codziennie z samego rana będę  przychodził na plaże,Chodzi mi o pozbieranie plastikowych , szklanych butelek oraz drobnych śmieci
 
-Oferujemy też wiczornego grila 2x w tygodniu oraz dyskoteki  
 
Mam nadzieję że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie. Czekam z odpowiedzią . :smug:  :super:   
 
 :) Pozdrawiam
 
Zdechły pl 15 

Jeśli ci pomogłem lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#8 MostDangerous

MostDangerous

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:MostDangerous
  • Drużyna:Young Avengers
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 10:24

Mycie okien w Szwajcarii

 

Witam ubiegam się na stanowisko mycia okien w Szwajcarii, uważam ,że nadaję się do tego ponieważ jestem bardzo zaangażowanym bohaterem który niesie pomoc codziennie wielu okolicznym osobom, jestem ambitny, potrzebny, niezastąpiony, towarzyski oraz potrafię pracować w pocie czoła, nie podskakuje do szefów oraz na dowód chęci niesienia przeze mnie pomocy podam za przykład, event ,, Piłkowy dylemat Wallo '' gdy codziennie znajdowałem piłeczkę i wysyłałem wiadomość z informacją do zaprzyjaźnionych bohaterów gdzie ona się znajduję Chciałbym również w przyszłości ubiegać się o stanowisko szefa firmy sprzątającej, ponieważ jestem dobry w motywowaniu ludzi oraz angażowaniu ich w pracę. Znam się dobrze na tej pracy gdyż nie będzie to mój pierwszy raz, mam wymagany sprzęt  oraz znam wiele osób którym mogę polecić tę pracę. Lubię mieć pod sobą podporządkowanych ludzi dlatego to przemawia za postawieniem mnie w przyszłości na stanowisku szefa. Wykonuję polecenia od razu więc jestem bardzo porządnym kandydatem na to stanowisko, mam nadzieję ,że mnie wybierzecie. 

 

MostDangerous, Server: PL23



#9 HappyBee

HappyBee

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:HappyBee
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 10:37

Mycie okien w Szwajcarii

 

 

Dzień dobry,

Upały ostatnio dają mi się we znaki, dlatego bardzo chciałbym zmienić klimat, a praca u Państwa w siedzibie w Szwajcarii wydaje się bardzo korzystna. Jako urodzony zimą, nie mam najmniejszego problemu z niskimi temperaturami. To też nie jest tak, że mam problem z przebywaniem na wysokościach. Wcale.

Mam duże doświadczenie w szorowaniu nawet najbardziej zabrudzonych i zakurzonych okien. Mój kumpel, Jeff, nie jest największym fanem światła słonecznego, dlatego okna jego domku w Sillycon Valley nie przepuszczały ich wcale. Gdy to zobaczyłem, podjąłem się ich umycia. Trwało to trzy dni, ale podołałem. Tylko Jeff nie był zadowolony, kiedy przenosił się do piwnicy coś tam mamrotał pod nosem.

Jako pracownik jestem wytrwały, uczciwy i sumienny, niestraszne mi mrozy, wysokości, narciarze od siedmiu boleści, pajace w zabawnych fatałaszkach wspinający się po gigantycznym "Y"... Moje ubezpieczenie pokrywa obrażenia wywołane wszystkimi tymi okolicznościami, także firma nie musi się tym kłopotać. Jestem gotowy wpłacić kaucję na pokrycie ewentualnych szkód wywołanych moim intensywnym pucowaniem Państwa okien.

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

Z wyrazami szacunku,

HappyBee, serwer pl22



#10 bergumaster

bergumaster

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:bergumaster
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 10

Napisano 16 czerwiec 2019 - 10:43

Napełniacz automatu w Egipcie
Chciałbym aplikować na stanowisko napełniacza automatu w Egipcie.Gorący klimat mnie nie przerasta świetnie sobie daje rady w obecnych polskich upałach gdy reszta dusi się w domu taki zwariowany Kacperek biega sobie dookoła jeziora,ale głowę ma zawsze na karku dlatego ją chroni czapką z daszkiem.Myślę że sprawdził bym się w swoich obowiązkach a do tego mam wiele pomysłów takich jak otworzyć dyskotekę w piramidzie zabawa musi wrzeć to jasna sprawa Jeśli mnie zatrudnicie zrobię zabawę w Egipskich ciemnościach dla każdego znajdzie się coś fajnefo nikogo nie będę pomijać nawet jeśli jego zapotrzebowania są trochę inne. Moge zaoferować że swojej strony nabijanie klimy bo jestem w tym dobry. Jestem nieugiety i nigdy nie mówię niczego dwa razy w ten sam sposób mam nadzieję że to już udowodniłem.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji przyjazny człowieczek z pl23 "bergumaster"

#11 Pratchett

Pratchett

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Azazel13
  • Drużyna:PiwnicaCiemnego
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 11:01

PRZEDSTAWICIEL OBSŁUGI KLIENTA YOYO

Witam. Skromnie ubiegam się stanowisko przedstawiciela obsługi klienta hotelu Yoyo.
Mieszkam nie daleko stąd, a właściwie to w Gamble City
Jako, że jestem sąsiadem tejże strefy wybieram się tam często, aby dokonywać tam bohaterskich czynów.
Byłoby mi niezmiernie miło wejść na stanowisko przedstawiciele hotelu yoyo.

Myślę że nadam się do tej pracy, bo wiem to i owo o tej strefie. Jestem też przyzwyczajony do podstawowych czynności życiowych takich jak: sprzątanie pływanie czy nurkowanie. Mam także dobre relacje międzyludzkie

Wszyscy goście którzy dotrą do hotelu będą mieli mój numer telefonu, w razie jakichkolwiek kłopotów

Jako obsługa hotelowa mam za zadanie dotrzymać wszelkich starań, aby nasi goście żyli tutaj jak najlepiej

Codziennie rano będę wstawać o 5 rano, aby przygotować śniadanie dla naszych gości

Nastepnie wybiorę się na plażę, aby wysprzątać całe dno morskie przy okazji sprawdzając temperaturę wody. Nastepnie wysprzątam plaże ze wszystkich śmieci i rozstawie leżaki

W taki upał nie obejdzie się przecież bez kremów przeciwsłonecznych czy okularów, które będą czekać przed hotelem na gości.

Mam nadzieję, że rozpatrzycie Państwo moje podanie
Z wyrazami szacunku

Nick:Azazel13 Serwer:PL21

#12 McFrytka

McFrytka

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:McFrytka
  • Drużyna:Poena Capitis






Reputacja: 54

Napisano 16 czerwiec 2019 - 11:42

                                                                            PRZEDSTAWICIEL OBSŁUGI KLIENTA YOYO

Witam. Ubiegam się stanowisko przedstawiciela obsługi klienta hotelu Yoyo. 
Do pracy nie miałbym daleko, jedynie ok. 300 m.
Często bywam w tych okolicach, wykonując bohaterskie czyny.
Jeśli się dostanę, będę bardzo szczęśliwy.

Myślę, że jestem stworzony do tej pracy. Mam dobry kontakt z innymi bohaterami. Ich potrzeby są dla mnie niezmiernie ważne.


Wszyscy goście będą mieli zapewnione bardzo dobre warunki.

Jako pracownik będę dbał o ich spokój i odpoczynek, by czuli się jak najlepiej.

Co pół godziny będę sprawdzał czy w okolicy nie ma jakiegoś łotra, który szalejąc uprzykrzałby życie naszych gości. W razi jego obecności będę z nim walczył.

W międzyczasie zadbał o ład i porządek na plaży, bo przecież nie można się relaksować wśród śmieci i zanieczyszczeń. Zadbam również o temperaturę wody. Jeśli byłaby za zimna użyję supertajnej technologi prosto od NASA aby ją szybko ogrzać.

Gdy na plaży będzie już porządek, zapewnię gościom darmowe kremy przeciwsłoneczne, aby słońce ich nie poparzyło.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Z wyrazami szacunku

Nick: McFrytka

Serwer: PL17 



#13 ktos22

ktos22

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:ktos22
  • Drużyna:Twardoletni
Reputacja: 104

Napisano 16 czerwiec 2019 - 12:50

Napełniacz automatu w Egipcie:
 
Szanowni Państwo!
 
     Po analizie całego tematu wraz z powyższymi odpowiedziami na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji iż brakuje Wam nadal pracownika na stanowisko napełniacza automatu w Egipcie!
     Uważam, że jestem idealnym kandydatem na to stanowisko. Dlaczego zapytacie? Automaty, podróże, upały, trójkąty (czyt.piramidy) - to moje przeznaczenie. Poza tym ze względu na to, że jestem jedynym kandydatem na to stanowisko dalsze  motywowanie jest wręcz efemeryczne.
     Żeby osiągnąć próg ilości słów do którego niestety jeszcze trochę mi brakuję postaram się nieco lepiej opisać moje zdolności w odniesieniu do postawionych przez Państwo wymagań:
1. Znam drogę wokół piramidy, co więcej znam też drogę przez, po, pod, oraz przedewszystkim do piramidy 
2. Bez najmniejszego problemu jestem w stanie przenosić duże ilości sody bez powodowania eksplozji za sprawą uszkodzonego kręgosłupa i paru innych części ciała.
3. Na podstawie rozporządzenia w sprawie najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy (Dz. U. 2014.817) jestem w stanie pracować w temperaturach egipskich.
     Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego listu, do zobaczenia w Egipcie.
 
ktos22, PL19

  • DoktorZagłada, kiwii2712 i HappyBee lubią to

#14 Krucheogniwopl21

Krucheogniwopl21

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Krucheogniwo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 13:26

Szwajcaria 16.06.2019

Krucheogniwo
Pl21
adrian.grzesik18@gmail.com
Support HeroZero

List Motywacyjny

Ubiegam się o pracę ,,Mycie okien w Szwajcarii". Nie są groźne mi warunki pogodowe panujące
w Szwajcarii, Posiadam odpowiednie Płyny i sprzęt zarówno chemiczny jak i róznego rodzaju ścierki,
Wycieraczki, Gąbki czy sprzęt pomagający myć okna na wysokich piętrach.

Posiadam bogate doświadczenie w sprzątaniu sprzątałem zimą w Polskich Górach oraz latem w gorącym
Maroko, Jestem odporny na warunki pogodowy a jednocześnie bardzo waleczny i dąże do doskonałości
w pracy oraz nie poddaje się na starcie. Posiadam również pełne wykształcenie i zezwolenia
na wykonywanie pracy jako Spec w Myciu okien.

Licze ze moje Kompetencje zawodowe są na odpowiednim poziomie i rozpatrzy pan/i moją propozycję
oraz gwarantuje zadowolenie z wykonywanej przezemnie.

Z pozdrowieniami:
Krucheogniwo Pl21

#15 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 16 czerwiec 2019 - 13:41

(PRZEPRASZAM MIAŁEM ZŁE USTAWIENIA W KONCIE I EDYTOWAŁEM POST LICZĘ NA ZROZUMIENIE.Napiszę jeszcze raz bez żadnej edycji.Przepraszam cały Support i mam nadzieję że to mnie nie zdyskwalifikuje)

 

Ubiegam się o pracę "Dystrybutorzy Yoyo w obrzydliwym centrum miasta"

 

Szczerze bardzo mnie zainteresowała ta oferta

Znam to miasto jak własną kieszeń i znam miejsca w których najkożystniej ustawić stragan,mam niezszarpaną reputację oraz dobre stosunki z ludźmi i wiem jak zachęcić do kupowania.Mam też pomysł co zrobić by żaden superbohater się nie przyczepił.Mam już zrobione specjalne naklejki na zakrycie loga Yoyodine.Każy superbohater da się nabrać bo testowałem te naklejki.Znam się na krętactwie jak urząd skarbowy na skubaniu a myślę że to jest moim największym atutem jak i przymilanie się do klienta oraz spryt.Zatrudnijcie mnie a nie pożałujecie.Czy słońce czy deszcz zawsze wcisnę komuś yoyo Waszej firmy.Tak,wiem...wiem że to praca tylko na lato...Ale jak będę dość dobry to może na stałe dostanę tą pracę? Szkoda by było tracić tak dobrego pracownika jeśli się takim okażę,a w przyszłości może i nawet awans na lepsze stanowisko.Więc mam nadzieję że rozpatrzycie pozytywnie moje podanie i przyjmiecie mnie w Wasze szeregi Yoyodine.Liczę na szybki odzew

 

Z poważaniem Dupokop

PL18



#16 PoProstuKamil

PoProstuKamil

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:PoProstuKamil
  • Drużyna:True Crime
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 14:59

Witam. Ubiegam się stanowisko przedstawiciela obsługi klienta hotelu Yoyo. 
Do pracy nie miałbym daleko, jedynie ok. 300 m.
Często bywam w tych okolicach, wykonując bohaterskie czyny.
Jeśli się dostanę, będę bardzo szczęśliwy.

Myślę, że jestem stworzony do tej pracy. Mam dobry kontakt z innymi bohaterami. Ich potrzeby są dla mnie niezmiernie ważne.


Wszyscy goście będą mieli zapewnione bardzo dobre warunki.

Jako pracownik będę dbał o ich spokój i odpoczynek, by czuli się jak najlepiej.

Co pół godziny będę sprawdzał czy w okolicy nie ma jakiegoś łotra, który szalejąc uprzykrzałby życie naszych gości. W razi jego obecności będę z nim walczył.

W międzyczasie zadbał o ład i porządek na plaży, bo przecież nie można się relaksować wśród śmieci i zanieczyszczeń. Zadbam również o temperaturę wody. Jeśli byłaby za zimna użyję supertajnej technologi prosto od NASA aby ją szybko ogrzać.

Gdy na plaży będzie już porządek, zapewnię gościom darmowe kremy przeciwsłoneczne, aby słońce ich nie poparzyło.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Z wyrazami szacunku

PoProstuKamil pl20 

 

                                                                



#17 Niya

Niya

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Anoimka
  • Drużyna:Warriors
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2019 - 16:50

Przedstawiciel obsługi klienta hotelu, Wyspa Yoyo

 

Szanowni Państwo,

 

Przechadzając się po promenadzie, natrafiłam na ogłoszenie pracy wiszące na ścianie. W związku z tym chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Przedstawiciela obsługi klienta hotelu. Osobiście pomagałam architektowi przy projektowaniu hotelu jak i jego budowie, więc znam plan budynku jak własne mieszkanie, które zresztą znajduje się zaraz po drugiej stronie ulicy! Regularnie podejmuję się zleceń u was, na przykład sprzątanie promenady, sprzątanie dna morskiego czy pilnowanie bufetu, więc znam większość obowiązków oraz odnalazłabym się w nowej pracy. 

Posiadam zaufanie wśród ludzi na Wyspie Yoyo, gdzie znają mnie nawet turyści. Ludzie darzą mnie szacunkiem, ufają mi oraz proszą o pomoc. Kilka razy zdarzyło się, że pomagałam rodzicom odszukać ich zagubione dzieci, biegałam schłodzić wulkan a nawet i pilnowałam ręczników. Nawiązywanie kontaktów z ludźmi nie jest mi obce a pomoc im jest moim celem, i dążę do tego, by byli zadowoleni.

Uważam, że wasz hotel zyskałby dużo po zatrudnieniu mnie na to stanowisko. Liczę na spotkanie w kwestii pracy, na którym chętnie odpowiem na dodatkowe pytania i opowiem więcej o swoich doświadczeniach i umiejętnościach.

 

Z poważaniem,

Anoimka, PL22

 



#18 Jolej123

Jolej123

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Xiaominia
  • Drużyna:U Pelnoletniej Filemony
Reputacja: 14

Napisano 16 czerwiec 2019 - 21:33

Xiaominia                                                                                                      Wyspa Yoyo, 16.06.2019

Serwer 19,PL   

                                                                                   Do Dyrekcji Hotelu Yoyo

                    Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do pracy na stanowisko przedstawiciela obsługi Waszego hotelu.

Mam bardzo duże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Jestem miła, pracowita, spokojna, dyspozycyjna, mam poczucie humoru oraz wiele innych zalet, co będzie możliwe do sprawdzenia, kiedy zostanę przyjęta.Myślę, że nadszedł właśnie czas, kiedy chciałabym pozostać w Państwa hotelu, aż do emerytury. 

Doświadczenie zdobywałam w hotelach sieci Hero Zero:
- Hotel Hympheydale - kierownik ochrony. 

- Hotel  w Centrum Granbury - menadżer.

- Hotel w State Capitol - parkingowy.

- Hotel w Szwajcarii - kierownik kasyna. 

- Hotel w Gamble City - krupier.

- Hotel w Australii - ratownik wodny/kierownik basenu.

                   Dodatkowym atutem jest to, że urodziłam się na tej wyspie i znam ją jak własną kieszeń.  Każdy gość hotelowy może liczyć na moją pomoc. Mogę być przewodnikiem po mojej pięknej wyspie. Nikt tak jak ja nie zna zakamarków, urokliwych miejscówek, samotni, miejsc imprezowych, dna morskiego bez kamieni, plaży o pięknym złotym piasku, ścieżek mrówek i innych zwierzątek.

Poza tym mam szereg pomysłów na zabawianie turystów i gości hotelowych. Ze mną nie będą się nudzić.

                                                                   Z poważaniem Xiaominia

                                                                   Serwer 19 PL


  • Szurumburum i ktos22 lubią to

#19 Norbert 098

Norbert 098

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:nieumarły
  • Drużyna:U Pelnoletniej Filemony
Reputacja: 10

Napisano 16 czerwiec 2019 - 22:49

Witam,

w dniu dzisiejszym przeglądając internet natrafiłem na ogłoszenie o naborze do mycia okien w zacnej i nadzwyczajnej siedzibie Hero Zero. Pomyślałem, mycie okien? To nie dla mnie - ale Szwajcaria, góry, obce języki, banki, kraj słynący z czystości no i zacne biuro jeszcze bardziej zacnej siedziby. Szybko pakuję walizkę i już pędzę, aby stanąć w szeregach ekipy sprzątającej. Nie straszne mi mrozy, czy upały. Od czego są zresztą rękawiczki, czapki z daszkiem, czy kożuch? Jestem młody, silny, odporny na wszelkie niedogodności,
nie na darmo mówią na mnie "Nieumarły". Będę pierwszy stawiał się w miejscu pracy, w oknach przeze mnie wypucowanych można się będzie przeglądać jak w lustrze. Jestem wygadany, więc mogę zostać szefem ekipy myjąco - pucującej zacne okna, po przejściu wszelkich stosownych kursów i szkoleń. Nikt nie chciałby wypaść z okna, albo go źle umyć. Ta praca, to moje niespełnione marzenie o pobycie w Szwajcarii. 

Drogi Pracodawco, z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Ze wszystkich szczytów zacnej siedziby proszę o przyjęcie mnie do tej pracy.

Z poważaniem

Nieumarły, serwer 19, PL



#20 Tio

Tio

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL23
Reputacja: 0

Napisano 17 czerwiec 2019 - 05:11

Witam
Chciałbym ubiegać się o pracę napełniacza wody w Egipcie, praca ta jest spełnieniem moich marzeń, jestem po prostu do niej stworzony :) Mogę chodzić za turystami...znaczy turystami ;) na okrągło a w razie potrzeby to i na kwadratowo ^^
Nie straszne mi są żadne kanty
Jeszcze nie zacząłem a już mam pomysły jak zmaksymalizować zyski korporacji Yoyodin minimalizując wysiłki związane z dystrybucją, dbając by woda sodowa nie uderzyła do głowy turystom dostaną tylko pół porcji wody w cenie całej, można też zwiększyć zyski firmy o kilka ładnych % jeżeli poza bombelkami w wodzie też jakieś % by się znalazły, najlepiej około 40 takich... Turyści od razu widzieli by dwa razy więcej i byli cztery razy bardziej zadowoleni z wakacji a jak wiadomo zadowolony klient (z)wraca... Często, Tu powrót jest niemal pewny bo woda pomimo że zimna i z bombelkami, zaspokaja niemal wszystkie pragnienia... Ale pragnienia nie gasi... A więc perpetuum mobile :P
Oczywiście do pakietu można dodać (oczywiście odpłatnie) oponki od Yoyodine.
Nikt nie poczuje różnicy smaku... I nie będzie wmawiał że fałszywe...
A jeżeli nawet to dostanie gratisowy kubek wody i to powinno schłodzić wszelkie protesty ;)
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, w rozmowie twarzą w twarz mogę zaprezentować o wiele więcej pomysłów...


Xui, serwer pl23




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych