Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Limit Czasowy przy Treningach

treningi

  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 warrior Aka Strajker

warrior Aka Strajker

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:warrior
  • Drużyna:Before I Forget
Reputacja: 9

Napisano 05 maj 2019 - 15:25

Dzien Dobry. Generalnie irytujące jest to że gdy robią sie treningi to jest ten Limit Czasowy i jak sie zapomni tego odebrac to treningi przepadają i to jest żałosne. Albo niech zniąsą ten limit czasowy albo dodadza takie coś że gdy w limicie czasowym zostanie minuta to na znaczku treningu wyświetli sie taki mały wykrzyknik.  

 

 

 

Dla ścisłości - Tutaj byl by wykrzyknik ( Mniej więcej) https://prnt.sc/nko6er 

Albo  to wywalić :v - hhttps://prnt.sc/nko7n7

 

Tyle w temacie. 


Użytkownik warrior Aka Strajker edytował ten post 05 maj 2019 - 15:26


#2 Arek1234

Arek1234

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 7

Napisano 05 maj 2019 - 16:24

Myślę, że z tym wykrzyknikiem byłaby to dobra opcja, sam już kilka razy zapomniałem o tym limicie czasowym...


Użytkownik Arek1234 edytował ten post 05 maj 2019 - 16:24


#3 Gargamell

Gargamell

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Gargamel
  • Drużyna:Slayers
Reputacja: 3

Napisano 05 maj 2019 - 16:53

+1



#4 jonsonZRT

jonsonZRT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Serwer:PL23
  • Postać:Bachorek
  • Drużyna:SWAT SPECIAL TEAM
Reputacja: 1

Napisano 05 maj 2019 - 18:08

mi to wogole czas nie leci nie widze zadan a jest napisane ze mam jeszcze czas by ukonczyć swój trening .. 



#5 Sebaaa

Sebaaa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:Sebastian1590
  • Drużyna:EagleOfHonor i MasterHero
Reputacja: 15

Napisano 05 maj 2019 - 19:15

Jestem na tak, nie raz już zapomniałem wejść w treningi, byłoby to bardzo pomocne.


  • Azurah lubi to

#6 maso

maso

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:mâsobk
  • Drużyna:Last Time
Reputacja: 7

Napisano 05 maj 2019 - 20:48

Nie zdążysz możesz przedłużyć czas za 2 oponki, nie wiem w czym problem, jak to mówią za gapowe się płaci :)



#7 warrior Aka Strajker

warrior Aka Strajker

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:warrior
  • Drużyna:Before I Forget
Reputacja: 9

Napisano 05 maj 2019 - 22:09

Nie zdążysz możesz przedłużyć czas za 2 oponki, nie wiem w czym problem, jak to mówią za gapowe się płaci :)

 

A może nie każdy chce wywalać oponki na takie głupstwo? Kiedyś jeden trening mozna było obrać i następnego dnia :P 



#8 TurboMegaDewastator

TurboMegaDewastator

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:TurboMegaDewastator
  • Drużyna:AoD
Reputacja: 3

Napisano 06 maj 2019 - 22:56

w siostrzanej grze BBE odpowiednik tutejszych treningów można przedłużyć także za walutę gry. Monety. Trochę to kosztuje i nie zawsze się opłaca, ale nie jest to ekskluzywna waluta. Tu przedłużenie zazwyczaj by się opłacało, więc i kwota musiałaby być adekwatna. Tam jest to mniej więcej dzienny darmowy zarobek w "Pracy", więc tu mógłby być maksymalny uzysk monet z Centrali w Kryjówce.


  • Azurah lubi to

#9 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 06 maj 2019 - 23:45

w siostrzanej grze BBE odpowiednik tutejszych treningów można przedłużyć także za walutę gry. Monety. Trochę to kosztuje i nie zawsze się opłaca, ale nie jest to ekskluzywna waluta. Tu przedłużenie zazwyczaj by się opłacało, więc i kwota musiałaby być adekwatna. Tam jest to mniej więcej dzienny darmowy zarobek w "Pracy", więc tu mógłby być maksymalny uzysk monet z Centrali w Kryjówce.

 

Tak, wprowadzili tutaj to, co jest w BBE - ale ... w dużo, dużo (!!) gorszej wersji dla Graczy!

 

W BBE to występuje przy "kręceniu filmu" - ale... tam, ja wybieram film z określoną umiejętnością potrzebną do jego wykonania i ... przebieram postać w całkowicie inny zestaw ciuszków i reszty. Z tą potrzebną umiejętnością jako przeważającą!

 

Tam NIE trenuję umiejętności, tylko kręcę film!    TUTAJ to krańcowy idiotyzm - trenuję kondycję, nie udało się zadanie "sprawnościowe" bo mam za mało kondycji! No przecież, że za mało, bo właśnie ją trenuję!!

 

Ponieważ tam nie ma zadań typu  "Sprzedaj stare ubrania" za które to zadanie cała drużyna u nas dostaje punkty umiejętności,  więc tam mam przygotowane 4 zestawy ubrań i reszty, czyli zajęty prawie cały inwentarz.

 

Tutaj, w inwentarzu mam epickie ubranka do wykonania tego zadania, cały inwentarz tym zapełniony.  A przede wszystkim - do czorta, to jest Hero Zero, a nie BBE  !!!

Tam się kręci filmy, więc przebieranie postaci jest naturalne, a tutaj NIE!!  Moja bohaterka nie jest podrzędną aktoreczką na przyuczeniu do zawodu, jest Hero!

Oczywiście, z zabawnymi misjami i opisami, nie całkiem na serio, ale z pewnością nie będę jej zestawu ciuszków robiła!

 

Ponadto - jak wyżej, TAM się przedłuża czas za walutę gry, nie za kasę!  W dodatku, jak zapomnę, że kręcę film i wyjdę z gry, to następnego dnia spokojnie sobie ten film dokończę! Za walutę gry!

 

Równie ważna sprawa - TAM jest 15 energii jednorazowo, przybywa jak tu - ale czas na film to jest od 30 minut do 2 godzin!!

 

Te nowe treningi są tak skopane (w stosunku do pierwowzoru, czyli kręcenia filmów w BBE), że ja już przestałam je robić.  A wiadomo, że tutaj, bez treningów to "leżem i kwiczem". 
Poziom rośnie, umki nie - i nie zrobię nawet misji walki, nie wspominając o pojedynkach.

Po blisko 6 latach gry, zaczynam po raz pierwszy myśleć, czy ja jeszcze chcę w to grać. :(


  • Krisss1235pl i TurboMegaDewastator lubią to





Also tagged with one or more of these keywords: treningi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych