Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Gazetka Forumowa 6/2019


 • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 843 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1046

Napisano 02 maj 2019 - 10:17

9a86a7361da29.png

 

 

 

215bb3d29f2c8.png

 

Witamy Was w ten piękny i słoneczny dzień majowy! Domyślamy się, że większość z Was nawet do Nas nie zajrzy, bo cieszy się piękną pogodą, spotkaniami ze znajomymi, czy też wyjazdami za granicę w poszukiwaniu odpoczynku i wrażeń. Skąd się wzięła ta słynna majówką i dlaczego jest ona wolna od pracy i szkoły? W skrócie odświeżymy Wam pamięć, a może kogoś doinformujemy...

 

Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, popularnie zwany 1 Maja – międzynarodowe święto klasy robotniczej, obchodzone od 1890 corocznie 1 maja. W Polsce Święto Pracy jest świętem państwowym od 1950.

Święto wprowadziła w 1889 II Międzynarodówka dla upamiętnienia wydarzeń z pierwszych dni maja 1886 w Chicago, w Stanach Zjednoczonych podczas strajku będącego częścią ogólnokrajowej kampanii na rzecz wprowadzenia 8-godzinnego dnia pracy.

 

 

Święto Narodowe Trzeciego Maja – polskie święto państwowe obchodzone 3 maja w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja (1791), ustanowione w 1919 i ponownie w 1990.

 

Konstytucja (od łac. constituo – urządzać, ustanawiać, regulować) – akt prawny, określany także jako ustawa zasadnicza, która zazwyczaj ma najwyższą moc prawną w systemie źródeł prawa w państwie.

W skład materii konstytucyjnej mogą wchodzić różne zagadnienia. Konstytucja może więc określać: podstawy ustroju społeczno-gospodarczego państwa, ponadto organizację, kompetencje i sposób powoływania najważniejszych organów państwowych, oraz podstawowe prawa, wolności i obowiązki obywatela.

Podręczniki prawnicze określają konstytucję jako ustawę zasadniczą charakteryzującą się specjalnym, wyjątkowym procederem jej zmieniania (według art. 235). Na straży konstytucji stoi głowa państwa, często nad jej przestrzeganiem czuwa specjalny trybunał. Konstytucja jest najwyższym aktem normatywnym.

 

Wszystkich, którzy są z nami zapraszamy na dalszą część. Z racji, że macie wolne, to na pewno znajdzie się czas i dla Nas    :hlehle:

 

 

 

1a40497585c3c.png

 

Forum:

 

12 kwietnia - pojawił się nowy temat na forum, gdzie Nasi moderatorzy zamieszczają każdą wiadomość systemową, która pojawia się w grze. Jeśli przez przypadek nadusicie okejke, a nie zdążyliście przeczytać treści, zapraszamy na forum.

 

21 kwietnia - dowiedzieliśmy się o pracach nad często budzącym skrajne emocję temacie, mianowicie "Nadużywanie walk drużynowych/trofea"

 

24 kwietnia - ("Journalists") zostało ogłoszone całemu światu Hero Zero, iż Nasza praca została doceniona i dzięki inicjatywie Moderatorów zostaliśmy wyróżnieni. Dziękujemy serdecznie za ten zaszczyt i z pozytywną energią idziemy dalej do przodu!

 

27 kwietnia - niezwłocznie zostaliśmy powiadomieni o tym, że Nasze problemy techniczne były chwilowe i było potrzeby się przejmować, gdyż informacja została przekazana dalej, po czym jak wiemy naprawiony. Rozwiało to wszelkie wątpliwości, za co duży plus.

 

-||- - na forum pojawiła się informacja o konkursie i jego zasadach na Naszym forum pt: "Wiosenna Okładka Komiksu". Ruszył on 1 maja i do 7 maja macie czas na podzielenie się swoimi pracami. Łapcie za ołówki i do dzieła!

 

1 maja - ruszyła piąta już edycja odznak. Głosujcie, a może dzięki Wam odznaki trafią tym razem do kogoś innego!

 

 

 

Gra:

 

30 kwietnia - zostały zamieszczone na forum nowe zmiany

 

 

Nowe funkcje

 

Szkolenie 2.0

*Wszystkie informacje odnośnie jak to zostało zmienione znajdziecie w poradniku Głuptasa, bądź FAQ(gra) zrobionego przez Chimere.

 

 

Ogólnie

* Stare jednostki treningowe odchodzą do lamusa, nastała czas jednostek MOTYWACYJNYCH!

* Wspomagacz drużynowy został zastosowany do nowego systemu treningowego

* Ilość Outfitów została zwiększona

* Tak jak wcześniej mogliście pomijać walki drużynowe, tak teraz możecie wyłączyć animację walki na treningu

* Żelazna wola została dodana do czynów bohaterskich. Pod uwagę są brane zaliczone w trakcie treningu 3 cele treningowe.

 

 

Konserwacja

Ogólne

* Od teraz strzałka zielona pojawia się w momencie, kiedy mamy przedmioty z dziurami na modyfikację na sobie jak i do porównania, nie biorąc tej modyfikacji pod uwagę.

* Premia w Outfitach odnośnie broni rzucanej jest aktywna

* Problem z czatem drużynowym w wersji HTML został rozwiązany

* Tradycyjnie problemy istniejące zostały nieistniejącymi

* Groźba na koniec. Wy, co blokujecie trofki na dołach tabel, co gracie "nieczysto" zostaniecie dopadnięci!

 

Cała tym razem prawdziwie burzliwa dyskusja prowadzona jest tutaj. 

 

 

2 maja - ruszył Konwent SciFi! Będzie on trwał do 8 maja i przez ten czas musicie zebrać 70 szpilek, wykonać 200 pojedynków, dorwać 4 razy Antynerda oraz zdobyć 80 paczek. Coś nowego, innego, z czego się bardzo bardzo baaaardzo cieszymy. Powodzenia superbohaterowie.

 

5b50604c7af94.png

 

bd3fb8db1009a.png

 

c3ea6f626437a.png

 

f8edfffacaf22.png

 

 

 

8640ab1875673.png

 

j) Tematy nie związane z dyskusją bądź posty nie wnoszące żadnych nowych treści (tzn. spam; w całości zacytowane komentarze innych użytkowników, nie zawierające dodatkowych treści; „pierwsze” posty; "bumps" tzn. komentarze, których jedynym celem jest tzw. podbijanie tematu.

 

Punkt, który w wielu miejscach jest mocno nagięty lub wręcz wprowadzony w życie. Dla tych bardziej aktywnych forumówiczów, którzy czytają treści na forum codziennie prośba, aby zgłaszali każdego rodzaju bezsensowne lub nic nie wnoszące treści przez przycisk "Zgłoś". Oczyśćmy Nasze forum od nieporządku, spamów i dziecinady.

 

 

 

e1e2faaf16e29.png

 

48a848bd349ad.png

 

b2957a801029d.png

 

9061b5959b4a1.png

 

5d4da92755603.png

 

83e8603bc984e.png

 

a99224a1a6a35.png

 

864c53c11e88d.png

 

19c515b3533a7.png

 

47d70ecd1a7b2.png

 

eea40f5f92142.png

 

 

 

 

4d83f974c0007.png

 

W szkole: 
- Hej, ty tam, pod oknem - kiedy był pierwszy rozbiór polski? Pyta nauczyciel.
- Nie wiem. 
- A w którym roku była bitwa pod Grunwaldem? 
- Nie pamiętam 
- To co ty właściwie wiesz? Jak chcesz zdać maturę? 
- Ale ja tu tylko kaloryfer naprawiam.

 

 

 

Wchodzi blondynka do sklepu i pyta się:

- Co to jest, takie duże i czerwone?
- Jabłka, proszę pani - odpowiada uprzejmie sprzedawca.
- To poproszę kilogram i każde oddzielnie zapakować.
Sprzedawca pakuje jabłka.
- A co to jest, takie kudłate i brązowe? - pyta blondynka.
- To jest kiwi.
- Aha, to poproszę kilo i każde oddzielnie zapakować.
Sprzedawca jest trochę sfrustrowany, ale pakuje...
- Proszę pana, a co to takie małe i czarne?
- Mak, ale nie jest do sprzedania.

 

 

 

Nauczyciel języka polskiego pyta uczniów:

- Jak brzmi liczba mnoga do rzeczownika "niedziela"?
- Wakacje, proszę pani!

 

 

 

- Nie rozumiem, jak jeden człowiek może robić tyle błędów? - mówi polonistka do ucznia.

- Wcale nie jeden - odpowiada uczeń. Pomagali mi mama i tata.

 

 

 

75e72ac21b1eb.png

 

Poniżej przedstawione są wybrane organy, składniki odżywcze, witaminy i minerały, które są kluczowe dla zdrowego funkcjonowania całego organizmu. Ze względu ograniczenia dodanych grafik, kolejna porcja nauki przyjdzie z przyszłym numerem!

 

56fe75259dd17.png

136e003d19f1f.png

11cc78c873df0.png

ed8501171b65f.png

 

 

 

 

04c1955e6599c.png

 

Wywiad na dziś zaskakująco nie z osobą z PL7, które gorąco pozdrawiam  :* , a PL19! A osoba? Jak sam o sobie mówi wariat. Chcecie dowiedzieć się jak wielki? Sprawdźcie sami! 
 
 
michael007: Witaj w dzisiejszym wywiadzie. Przedstaw się dla tych, którzy jeszcze Cię nie znają i zdradź jakiś smaczek o swojej osobie.
 
Baltus20: Witam. Mam na imię Bartek mam 17 lat i gram na pl19   :D Kilka osób mnie zna na forum oraz w grze ale dla osób które mnie nie znają to spokojny ze mnie chłopak... zazwyczaj   :P W wolnym czasie gram w HZ lub spotykam się ze znajomymi. Raczej sporo osób mnie lubi na forum ale pewnie są ze 2 wyjątki     :haha:
 
michael007: To dość ogólnikowe. Jak byś miał opisać siebie w jednym zdaniu, jak by ono brzmiało?
 
Baltus20:  Największy wariat w historii Hero Zero   :D
 
michael007: Imponujące. Ciekawi mnie jak właściwie zaczęła się Twoja przygoda z Hero Zero, ktoś Cię przekonał, czy zwykły przypadek?
 
Baltus20:  Kiedy zaczynałem pierwszy raz było to przez reklamę. A przygoda na pl19 to chęć gry w jakąś grę w wolnym czasie od szkoły. Ta przygoda skończyłaby się już dawno, ale poznałem świetnych ludzi i zostałem (dziękuję za przyjęcie do drużyny Niechciejka dzięki tobie zostałem w grze).
 
 
michael007: To jak dokładnie wyglądała Twoja kariera?
 
Baltus20:  Na pl19 gram od 26.03.2017. Jednak grałem w HZ już w 2012 roku ale tylko do 40 poziomu. Moja kariera na poważnie rozpoczęła się w Drużynie Słodkie Lenistwo   :*( świetna ekipa ) Jednak w kwietniu 2018 połączyliśmy się z moją rodzinką czyli Vultur Edition  :serce: Moja kariera nie jest jakoś bardzo bogata ale swoje już osiągnąłem między innymi wygrałem TTD w drużynie bez energii co jest bardzo trudne na pl19.
 
 
michael007: Forum dla większości graczy jest nieodłącznym elementem. Opowiedz Nam, czy założyłeś konto w jakimś konkretnym celu?
 
Baltus20:  Konto powstało ze względu na kalendarz adwentowy   :D A po 2 miesiącach od końca kalendarzu przyszedłem zobaczyć jak działa forum i przez namówienie ewa47 zostałem i szczerze nie żałuję, poznałem kilka fajnych osób   :D
 
 
michael007: Skoro znasz paru forumowiczów to według Ciebie kto jest:
 
- ciekawski: ewa47 
- przemądrzały: kiwii2712
- zabawny: Gluptas31
- pomocny: Niedźwiedź
Tylko bez problemów. To tylko moja opinia.
 
 
michael007: Jak pewnie wiesz, ilość odwiedzających forum jest różna, w zależności od tego, czy coś można dostać... Jaki jest najmocniejszy punkt, dla którego warto tu zaglądać?
 
Baltus20:  Na forum mogę wymienić na 1 miejscu SB. Najciekawsze miejsce na całym forum. Wszystkie zabawy takie jak Wojna płci oraz 1,2,3,4,5 też są spoko ale jednak nasze SB jest ciekawe i siedzą na nim największe wariaty w HZ   :D
 
 
michael007: Co według Ciebie w Hero Zero jest najbardziej interesujące? Co takiego trzyma tych graczy przez długie lata w grze?
 
Baltus20:  Najciekawszy w Hero Zero jest zdecydowanie czat drużynowy   :D Mogę tam siedzieć cały dzień i pisać z moją drużyną na każdy możliwy temat a najbardziej lubię rozmawiać z moją siostrą Karoliną oraz słodka Wiktorią. A po za tym to pojedynki są również bardzo ciekawe, szczególnie kiedy jest mała różnica statystyk.
 
michael007: Można wywnioskować, że drużyna jest dla Ciebie ważna. Może jest coś co byś zmienił, aby było jeszcze lepiej?
 
Baltus20:  Zdecydowanie więcej miejsc w drużynie. Myślę że 50 fajna liczba... Na pewno każdy chciałby mieć więcej graczy w drużynie a pewnie jest taka możliwość aby powiększyć drużynę do takiej liczby.
 
 
michael007: Jeśli miałbyś możliwość dodać jedną rzecz do gry ogólnie, co to by było?
 
Baltus20:   Zdecydowanie HC związane z treningami. W grze mamy pełno HC dotyczącej energii to czemu nie mamy na Treningi ? Myślę że pomysł dobry ale drużyny które nie mają trofek na treny będą nie zadowolone jeśli będzie takie HC ale cóż skoro jest HC na ene to czemu nie na treny   :D jeden tydzień bez wysokiego miejsca nikogo nie zmartwi   :D a myślę że takie HC będzie ciekawe.
 
 
michael007: Ostatnio pojawił się temat odnośnie nadużywań w grze i zostało powtórzone to w innowacji. Myślisz, że rozwiązanie jakie zaproponują w przyszłości odnośnie nadużywania walk drużynowych sprawdzi się?
 
Baltus20:  Myślę że może się to sprawdzić. Jednak część graczy nie będzie zadowolona przez te zmiany no ale trudno gra stanie się teraz bardziej wyrównana   :D ale z drugiej strony jakaś rywalizacja jest zawsze bardzo ciekawa.
 
 
michael007: Skoro mowa o zmianach, to w Twoich oczach jak wypadła innowacja treningów? Coś Cię zaskoczyło, czegoś się spodziewałeś...a może wolałabyś wydanie poprzednie?
 
Baltus20:  W pierwszej chwili byłem zaskoczony na - zmianą w treningach przez dziwny wygląd nowego systemu     :haha: Jednak po kilku minutach spędzonych na ''treningu'' byłem pod wielkim zdziwieniem że nowy system może być lepszy od poprzedniego (chyba że mi się tylko wydaje że jest lepszy     :huhu:) Zdziwiony nie byłem niczym, jednak czekałem aż zobaczymy tą zmianę     :D gdybym patrzył tylko na wygląd to zdecydowanie stare treny jednak jeśli patrzę na możliwości nowego systemu to zdecydowanie nowy jest lepszy dla graczy.
 
 
michael007: Wiele ludzi udziela wywiadów, aby coś osiągnąć, bądź się zaprezentować. W jakim celu Ty postanowiłeś wystąpić jako Nasza gazetkową gwiazda?
 
Baltus20: Wystąpiłem przez namowę pewnej osoby   :D oraz chciałem powiedzieć coś o sobie, chociaż chyba nic ciekawego pewnie nie powiedziałem     :haha: ale może się komuś spodoba   :D
 
 
michael007: Cofając się nieco, opowiedz Nam jak minęły Ci święta wielkanocne?
 
Baltus20: Święta minęły mi bardzo dobrze   :D rodzinna atmosfera zawsze jest fajna i ciekawa bardzo to lubię. Może troszkę mniej czasu na grę ale gra zawsze jest na drugim planie po rodzinie i znajomych   :D
 
 
michael007: Jakie jest Twoje zdanie na temat strajków nauczycieli? 
 
Baltus20: Uważam że jest to ciężka sytuacja dla uczniów i nauczycieli jednak rozumiem to że osoby odpowiedzialne za wykształcenie młodych ludzi powinny więcej zarabiać ponieważ na to zasługują. Mimo, że uczniowie na tym tracą to jednak powinni zrozumieć nauczycieli i nie robić głupot w okresie kiedy nie chodzą do szkoły   :D
 
 
michael007: Z racji majówki, czy w Twoim mieście są obchody majowe? Może dziadkowie opowiadali Ci jak to były za ich czasów święta majowe obchodzone?
 
Baltus20: W moim mieście odbywają się uroczystości na rynku jednak ja nie przychodzę tam ze względu na to że nie interesują mnie takie wydarzenia. Jednak w tym czasie spędzam czas ze znajomymi   :D jest zawsze piękna pogoda więc trzeba korzystać a nie siedzieć tylko w domu   :D Moi dziadkowie nigdy nie mówili mi o tym jak oni spędzali majówkę za swoich czasów   :( jednak zapytam o to bo może były jakieś ciekawe tradycje o których teraz nie wiemy.
 
 
michael007: Czy chciałbyś o kimś wspomnieć w Naszym wywiadzie, pozdrowić? 
 
Baltus20: Na pierwszym miejscu muszę pozdrowić całą moją rodzinę z pl19 czyli Vultur Edition, moja kochana siostrę Karolinę   :* oraz piękna narzeczoną Wiktorię   :*uwielbiam was kochani. Pozdrawiam również zaprzyjaźnione drużyny czyli Shadow i The Versager. Świetni ludzie którzy grają z nami na najwyższym poziomie. Pozdrawiam również Martynę która znam bardzo długo i dzięki niej jestem na forum.
 
 
michael007: Dziękujemy serdecznie za poświęcony Nam czas! Życzymy samych sukcesów w grze i na polu realnym!
 
Baltus20: Również bardzo dziękuje. Samych sukcesów życzę dla każdego gracza Hero Zero.
 
 
 
dc6e52a71d60f.png
 

Zmiany, zmiany wszędzie! W Hero Zero nastąpiło unowocześnienie systemu treningów. Na forum zespół moderatorów skład wymienia na coraz to lepszy. A w gazetce? Nie będzie już kącika zabaw! Tak moi drodzy, dobrze słyszycie. Kącik Zabaw odchodzi do archiwum, a jego miejsce zajmuje... Zgadnij kto to! To nic strasznego, nic trudnego, należy jedynie odgadnąć kogo profil wzięliśmy na tapet w danym wydaniu. Dziś pierwsza osoba. Poniżej ujrzycie jej profil, jednakże nie ma informacji o nicku oraz nie ma avatara. W razie problemów będą podpowiedzi, jednakże jest to osoba wszystkim baaardzo dobrze znana. Powodzenia!

 
f90d75f655f75.png
 
 
 
c56d1114ea238.png
 

Wiosenna Okładka Komiksu

 

Poprzednia Gazetka Forumowa

 

Odznaki IV

 

Dyskusja odnośnie innowacji

 

Komiks Forumowy "3 Wojna płci"

 

 

 

59c45f84bbcea.png

 

Szybciutko, szybciutko, bo grill już się rozpala! Tak więc Kochani to już koniec. Stworzyliśmy coś nowego, wymyśliliśmy coś innego, jak i wrzuciliśmy coś mądrego. Podobało się? Zostaw lajka   :lol:  Bawcie się dobrze, uważajcie na siebie przy rozpalaniu ognisk jak i nie przesadzajcie z procentami. Wasze zdrowie!   :piwo:

 

autorzy: michael007, Katika


Użytkownik michael007 edytował ten post 02 maj 2019 - 10:22

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#2 Sebaaa

Sebaaa

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 15 postów
 • Serwer:PL13
 • Postać:Sebastian1590
 • Drużyna:EagleOfHonor i MasterHero
Reputacja: 15

Napisano 02 maj 2019 - 10:31

Gazetka wam wyszła super, jak zawsze :D

 

Odgaduje osobę: Scottie


 • michael007, TheDerpciakPL i Scottie lubią to

#3 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 840 postów


Reputacja: 1245

Napisano 02 maj 2019 - 10:35

Ha, nikt się tego nie spodziewał!

inkwizycj_qshwsae.png

A tak na serio to Scottie :D


                                                         signgif_ahxhrpq.gif


#4 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 843 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1046

Napisano 02 maj 2019 - 10:35

Odgaduje osobę: Scottie

 

31bb10e8c3148.png

 

Świetna robota!!  :super:  :super:  :super: 


 • TheDerpciakPL lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#5 ewa47

ewa47

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 411 postów
 • Miejscowość:Ionia
 • Postać:Irelia Xan
 • Drużyna:Placidium Navori


Reputacja: 1692

Napisano 02 maj 2019 - 10:36

Piękny wywiad. Świetnie sie czyta


 • michael007, Gluptas31 i Baltus20 lubią to

           Irelia


#6 Baltus20

Baltus20

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 27 postów
Reputacja: 143

Napisano 02 maj 2019 - 10:52

Miłego czytania życzę :D 


 • michael007, Gluptas31 i Sebaaa lubią to

#7 kiwii2712

kiwii2712

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 18 postów
 • Serwer:PL21
 • Postać:kiwii2712
 • Drużyna:Dragon Blade
Reputacja: 269

Napisano 02 maj 2019 - 11:39

Świetny wywiad :D i dziękuję za pozdrowienia :*
 • michael007 i Baltus20 lubią to

#8 Gluptas31

Gluptas31

  Ekspert

 • Journalists
 • 344 postów
 • Serwer:PL7
 • Postać:Gluptas31
 • Drużyna:Gluptasolandia


Reputacja: 1646

Napisano 02 maj 2019 - 19:30

Tak jak Derp nie spodziewał się inkwizycji, tak ja gazetki dzisiaj :D oczywiście, miłe zaskoczenie :D
Przede wszystkim gratuluję Naszym dziennikarzom otrzymania specjalnego tytułu i zielonego nicku. Sam bym taki chciał, szkoda, że nie jestem w redakcji :D
Fajny wywiad z fajnym Baltuskiem. Fajnie, że pytania nie dotyczyły samej gry, a też spraw przyziemnych, bo nie samym herem zerem człowiek żyje :D Dzięki temu mogliśmy poznać Bartka bliżej i dogłębniej  :smug:

 • ewa47 i Baltus20 lubią to

gluptas1.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych