Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Treningi


  • Please log in to reply
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 01 maj 2019 - 20:06

Informacja o takiej aktualizacji pojawiła się 20 marca na forum w zakładce "Nowości". Więc następnym razem zanim będziesz się niepotrzebnie podniecać upewni się że nie piszesz bzdur. (Nie mam na celu nikogo obrażać)

Pojawiła się  na FORUM  a ja czytelnie i wyraźnie napisałam, że powinna się pojawić w GRZE ze skierowaniem na Forum po szczegóły.

Ja NIE bywam codziennie na Forum, bo niby po co?

 

Następnym razem, zanim kogoś skrytykujesz, upewnij się, co dokładnie ten ktoś napisał.  (Nie mam na celu nikogo obrażać) ale naucz się czytać ze zrozumieniem.



#22 CrazyWoman

CrazyWoman

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś na końcu świata
  • Serwer:PL24
Reputacja: 198

Napisano 01 maj 2019 - 21:57

Pojawiła się  na FORUM  a ja czytelnie i wyraźnie napisałam, że powinna się pojawić w GRZE ze skierowaniem na Forum po szczegóły.

Ja NIE bywam codziennie na Forum, bo niby po co?

 

Następnym razem, zanim kogoś skrytykujesz, upewnij się, co dokładnie ten ktoś napisał.  (Nie mam na celu nikogo obrażać) ale naucz się czytać ze zrozumieniem.

Zawsze pojawia się informacja o aktualizacji i dwie opcje do wyboru "pomiń" oraz "czytaj" i wtedy kieruje prosto na forum do odpowiedniego tematu...

 

 

A odnośnie samej aktualizacji na początku szok i brak przekonania.. Pomyślałam, że popsuli ale na daną chwilę stwierdzam,że jest nawet spoko i da się żyć baaa nie używając nawet oponek :P 



#23 KiiZher

KiiZher

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:KiiZher
  • Drużyna:Dragon Blade
Reputacja: 1

Napisano 03 maj 2019 - 22:35

Jak dla mnie nowe treningi są dużo lepsze, przez nie wróciłem do gry, bo wreszcie coś nowego :P

#24 HermionaGranger

HermionaGranger

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 5

Napisano 04 maj 2019 - 12:01

Nie, nie podoba mi się. Sto razy bardziej wolałam stare treny. Nie wiem po co było zmieniać coś co działało przez lata. W stare treny kilkało się raz na 5 minut, ZAWSZE mogłeś wrócić do nich i nic ci nie przepadło. Nie było kilkania bez sensu w jakieś misje które dają śmieszne nagrody, nie było czekania na to aż mogłeś zrobić tren. Ja jestem z tego rodzaju ludzi którzy mają grę otworzoną w tle i klikają raz na jakiś czas, jak zapomnę na pół godziny to wszystko mi przepada i jednostki motywacji stracone. Żałuję że nie ma opcji żeby wrócić do normalnych treningów. Być może zajmie mi trochę czasu przyzwyczajenie się do tego dziwnego systemu, ale póki co mi się nie podoba. Co mogę jeszcze dodać, to ja zawsze lubiłam mieć podstawowe umiejętności rozłożone w miarę równo a tutaj jest to trudno kontrolować. Tam zawsze mogłam sobie zrobić każdego trenu po 10, wszystko było widoczne i przejrzyste. Rozumiem że to ma być zmiana na bardziej dynamiczną ale, ech. Też się zgadzam że informacja o tym powinna być wysłana w grze a nie na forum. Ja na forum także nie zaglądam więc byłam kompletnie zaskoczona tą zmianą ponieważ ona jest OGROMNA. Treny są częścią gry od jej początku i w życiu bym się nie spodziewała że coś takiego zmienią. To moje zdanie na ten temat.

 

Edit: I co za sesję 30 min dostaję cztery punkty umiejętności? To wolne żarty chyba. Nawet tego nie sprawdziłam dokładnie wcześniej. Na starych trenach w tym czasie zrobiłabym prawie 7 trenów z drużynowym bonusem. A dodatkowo dostaję epicki przedmiot, w których i tak już pływam dzięki dodatkowym nagrodom za pojedynki i 20k złota. Aha. Za które obecnie mogę sobie kupić jakieś 0,3 punkta umiejętności. A im masz wyższy level to pewnie tym więcej na tym tracisz kiedy punkty umiejętności zaczynają ci więcej kosztować. 


Użytkownik HermionaGranger edytował ten post 04 maj 2019 - 12:09

  • Azurah lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych